Naše predajne sú otvorené pre všetkých v režime základ.

BEH NA LYŽIACH

Vitajte vo svete bežeckého lyžovania. Bežecké lyžovanie alebo inak nazývaný beh na lyžiach je nádherný šport, ktorý môžete praktizovať celoročne, aj keď hlavná sezóna je samozrejme v zime. V našej ponuke nájdete bežky, obuv na bežky, oblečenie a samozrejme vybevenie na údržbu bežiek.

Obľúbené produkty

Vďaka priliehavému tvaru a ohybnej podrážke poskytuje obuv 500 dobré spevnenie a ohyb chodidla pre ešte väčšiu presnosť.

Zobraziť produkt

Vďaka priliehavému tvaru a ohybnej podrážke poskytuje obuv 500 dobré spevnenie a ohyb chodidla pre ešte väčšiu presnosť.

Zobraziť produkt

Lyže 550 ponúkajú vďaka úzkemu paralelnému vykrojeniu, stúpacím pásom zo 100% mohéru a sintrovanej skĺznici z PEHD veľmi dobrý sklz a ideálny pomer medzi sklzom a priľnavosťou.

Zobraziť produkt

Praktické nastaviteľné trojdielne palice majú v zloženom stave iba 69 cm. Jednoduché nastavenie dĺžky zo 120 cm na 165 cm.

Zobraziť produkt

Bežecké lyžovanie

Bežecké lyžovanie je šport s neustále rastúcou popularitou. Je to jeden z najzdravších športov vôbec, pri ktorom zapájate rovnomerne celé telo a trávite čas na čerstvom vzduchu. Tento šport nieje tak finančne náročný ako zjazdové lyžovanie. Výbava je lacnejšia a taktiež neutrácate peniaze za skipasy. Zabežkovať si môžete na upravených tratiach v rôznych vysokohorských strediskách ale pokojne aj na poli za dedinou. Poznáme dva hlavné druhy bežeckého lyžovania a to sú klasická technika a korčuliarska technika. Ak si myslíte, že je to čisto zimný šport, ste na omyle. Je to celoročný šport, ktorý je prispôsobený aj na letnú sezónu, môžete si pozrieť našu sekciu kolieskové bežky.


Čo potrebujem na bežkovanie?

Takýto základný set pre dospelého si u nás viete vyskladať od 160€. A na úplné začiatky vám pokojne stačí oblečenie, ktoré nosíte pri behaní a rovnako je to s počtom vrstiev oblečenia. Ak však chcete mať väčší komfort netreba zabúdať na priľnavú a hrejivú spodnú vrstvu, teplú a priedušnú bundu alebo vestu a taktiež netreba zabúdať na čiapku alebo čelenku. Tak neváhajte a vyskúšajte tento nádherný zimný šport spolu s celou rodinou!