PRIPRAVUJEME PRE VÁS NOVÚ PREDAJŇU!

BEH NA LYŽIACH

Vitajte vo svete bežeckého lyžovania. Bežecké lyžovanie alebo inak nazývaný beh na lyžiach je nádherný šport, ktorý môžete praktizovať celoročne, aj keď hlavná sezóna je samozrejme v zime. V našej ponuke nájdete bežky, obuv na bežky, oblečenie a samozrejme vybevenie na údržbu bežiek.

Vďaka 100% hliníku a jednoduchému remienku sú palice 120 ideálne pre bežkárov, ktorí hľadajú pohodlie a odolnosť.

Zobraziť produkt

Vďaka jednoduchému otváraniu je SR 500 praktický vak na prepravu a ochranu kolieskových lyží pri vašich presunoch.

Zobraziť produkt

Čelenka 500 je tenká, ľahká a pružná a prispôsobí sa každému tvaru hlavy. Veľmi príjemne sa nosí a chráni uši pred chladom v miernom počasí.

Zobraziť produkt

Tento batoh slúži na prenášanie a ochranu vašich topánok a príslušenstva na bežecké lyžovanie. Doplnilo sa puzdro na prenášanie voskovacej súpravy.

Zobraziť produkt

Bežecké lyžovanie

Bežecké lyžovanie je šport s neustále rastúcou popularitou. Je to jeden z najzdravších športov vôbec, pri ktorom zapájate rovnomerne celé telo a trávite čas na čerstvom vzduchu. Tento šport nieje tak finančne náročný ako zjazdové lyžovanie. Výbava je lacnejšia a taktiež neutrácate peniaze za skipasy. Zabežkovať si môžete na upravených tratiach v rôznych vysokohorských strediskách ale pokojne aj na poli za dedinou. Poznáme dva hlavné druhy bežeckého lyžovania a to sú klasická technika a korčuliarska technika. Ak si myslíte, že je to čisto zimný šport, ste na omyle. Je to celoročný šport, ktorý je prispôsobený aj na letnú sezónu, môžete si pozrieť našu sekciu kolieskové bežky.


Čo potrebujem na bežkovanie?

Takýto základný set pre dospelého si u nás viete vyskladať od 160€. A na úplné začiatky vám pokojne stačí oblečenie, ktoré nosíte pri behaní a rovnako je to s počtom vrstiev oblečenia. Ak však chcete mať väčší komfort netreba zabúdať na priľnavú a hrejivú spodnú vrstvu, teplú a priedušnú bundu alebo vestu a taktiež netreba zabúdať na čiapku alebo čelenku. Tak neváhajte a vyskúšajte tento nádherný zimný šport spolu s celou rodinou!