Filtre 0
Filtre 0

Potápanie

Vyberte si z našej širokej ponuky produktov a užite si radosť zo športovania.

Mohlo by vás tiež zaujímať
Pozrite si športy s podobnými produktami

POTÁPANIE

Je pestrá škála činnosti pod vodnou hladinou. Je to šport ale aj namáhavá práca taktiež koníček či zábava na dovolenke. Základná výbava na potápanie je potápačská maska ktora sa delí na jednozornikove a dvojzornikove. Taktiež základom su potápačské plutvy ktore su tuhšie a pevnejšie oproti plutvám na šnorchlovanie. A najzakladnejśou výbavou je potápačská výstroj, vďaka ktorej viete dýchať pod vodnou hladinou niekoľko hodín.


FREEDIVING

Je voľné potápanie ale nie je to potápanie s prístrojom, ani obyčajné šnorchlovanie. Potápač respektíve freediver chodí na jeden nádych do relatívne veľkých hĺbok (20m i viac) a to dokonca až na 2-3 minúty. Vyhodou freedivingu je že výbava na freediving je dostupnejšie na rozdiel od potápania. Na freediving netreba žiadne potapacske pristroje, postačí vám maska na freediving, ktoré maju minimum volného priestoru v maske, taktiež treba plutvy na freediving ktoré sú veľmi dlhé a efektívne prenášajú energiu z nôh na pohyb. Pri vačších hĺbkok sa odporúča neoprén na freediving ktorý vás udrži v teple.


SUBEA

Subea vznikla v roku 2017 a je to medzinárodna značka pre podvodné športy, ktorá sa distribuuje výhradne v obchodoch a internetových stránkach spoločnosti Decathlon. Objavte naše inovatívne a technické produkty vyvinuté v Hendaye v našom projekčnom centre v priamom kontakte s vodou.