Hide Filters
Filtre 0
Zoradiť podľa:
Filtre 0

Kajaky a paddleboardy

Vyberte si z našej širokej ponuky produktov a užite si radosť zo športovania.

Mohlo by vás tiež zaujímať
Pozrite si športy s podobnými produktami

VESLOVANIE - KAJAKY

Je splavovanie divokých riek, rekreačná plavba nenáročnými riekami, ale aj kajakovanie na moriach či jazerách. Dnes si každý môže vybrať to, čo mu vyhovuje. Základna výbavana na kajakovanie je kajak a pádla. Na výber máte pevné alebo skladné nafukovacie kajaky, treba dbáť nato kde budete praktizovať tento šport či na riekach alebo kludných jazerách. Pádla su jedno s najdoležitejšou vecou ktoru ma vodak na vode, pádla su rozdelené pre pravakou a lavákou, taktiež sa rozdeľujú na skladacie alebo celé. Pre začiatočníkov odporúčame skladacie pádla kde si vie vodák upraviť uhol listu a popripade aj dĺžku pádla. Pre bezpečnosť odporúčame si zaobstarať plavaciu vestu, ktorá vám pomôže pri vypadnutí z kajaku. Super doplnkom na splavovanie je nepremokavý batoh do ktorého si môžete odložiť kľúče, telefóny alebo ostatne dôležité veci ktore sa nesmú potopiť vo vode.


PÁDLOVANIE - PADDLEBOARDY

Paddleboard alebo Stand Up Paddle je rekreačné ale aj závodne padlovanie po riekach, jazerách alebo moriach. Kde budete praktizovať tento šport je už na vás. Na výber máte pevné alebo skladné nafukovacie paddleboardy. Na rekreačné pádlovanie odporúčame praktické skladné nafukovacie paddleboardy, pevné a dlhé paddleboardy su skor určené na závodenie. Paddleboardy možete použivať samostatné alebo v skupine. Ďalšou najdôležitejšou vecou sú pádla na paddleboard, pádla máte na výber na skladacie ale aj celé. Pre začiatočnikov odporúčame používať skladacie pádla kde si viete nastavovat dĺžku pádla. Taktiež odporúčame si zaobstarať plavaciu vestu pri náhodnom padnuti. Užite si relax na jazere , rieke alebo pláži a zaobstarajte si svoj vlastný paddleboard.


ITIWIT

„ITIWIT“ je spojenie slov „ITInerire“ a „InuIT“ obyvateľov Arktídy a Grónska, vynálezcov kajaku pred tisíckami rokmi. ITIWIT vznikol v roku 2017 a je to medzinárodna značka pre vodácke športy, ktorá sa distribuuje výhradne v obchodoch a internetových stránkach spoločnosti Decathlon. Objavte naše inovatívne a technické produkty vyvinuté v Hendaye v našom projekčnom centre v priamom kontakte s vodou.