Filtre 0
Filtre 0

Biliard,Petang,Fínske kolky a hra s pukmi

Vyberte si z našej širokej ponuky produktov a užite si radosť zo športovania.

Predstavujeme produkty

{{product.prix}} €

{{product.regular}} € {{product.percentoff}} %

{{product.prix}} €

{{product.product_name}}
Mohlo by vás tiež zaujímať
Pozrite si športy s podobnými produktami

BILIARD


Najznámejšími sú americký biliard a snooker. Americký biliard sa hrá so 6-timi kôšmi a 15-timi očislovánými guľami a jednou bielou guľou. Minimálny počet hráčov na tútu hru sú 2 ľudia. Snooker pochádza z britských ostrovov, kde sa hrá s 22 guľami, každý hráč sa snaží svoje ule dostať do košov a v tomto športe je možné aj nastražiť pascu súperovi, aby zahral zlý ťah. Biliard je vynikajúca oddychová aktivita, či ju už hráte s rodinou alebo s priateľmi. A práve preto sme si pre vás pripravili sortiment ako biliardové stoly, tága na biliard, či doplnky na biliard.


PETANG


Ďalší šport, ktorý Vám chceme predstaviť je petang. Petang ako šport pochádza zo západnej Európy a to konkrétne z Francúzska. Proti sebe bojujú dve 1-3 členné družstvá a ich cieľom je umiestniť gule čo najbližšie k cieľu, ktorý je určený na petangovom ihrisku. V našej ponuke nájdete gule na petang, obaly a tašky na petang, či príslušenstvo na petang.


FÍNSKE KOLKY


Fínske kolky, s pôvodným názvom Mölkky, sú starou fínskou kolkovou hrou, s veľmi jednoduchými pravidlami. Hra je určená do exteriéru - na záhradu, alebo do parku a jej cieľom je ako prvý nazbierať presne 50 bodov.


HRA S PUKMI


Hra s pukmi je tradičnou francúzskou hrou. Hra spočíva v hádzaní liatinových, mierne vypuklých pukov na mäkkú drevenú dosku zo vzdialenosti 5 metrov. Hráči sa snažia hádzať puky čo najbližšie k tzv. hlavnému puku, ktorý sa hádže ako prvý. Prvý hráč, ktorý dosiahne 12 bodov, vyhráva hru.