Hide Filters
Filtre 0
Zoradiť podľa:
Filtre 0

Šnorchlovanie

Vyberte si z našej širokej ponuky produktov a užite si radosť zo športovania.

Predstavujeme produkty

37 €

Zorné pole 180°

Nadychový ponor 3m

Maska na freediving easybreath

22,95 €

Zorné pole 180°

Lepšie dýchanie

Maska easybreath pre deti

14 €

Panoramatické

Jednoduché

Šnorchlovacia nafukovačka olu 120

9,50€

Pohodlie

Voľnosť

Plutvy na šnorchlovanie
Mohlo by vás tiež zaujímať
Pozrite si športy s podobnými produktami

ŠNORCHLOVANIE

Je výbornou aktivitou najme na dovolenke primorskych krajinach. Šnorchlovanie je nenáročné na výbavu s porovnaním na potápanie. Základná výbava na šnorchlovanie je šnorchlovacia maska a šnorchel. Pre 100% zážitok zo šnorchlovania vám odporúčame si zaobstarať plutvy na šnorchlovanie, ktoré vám urychlia pohyb na hladine. Dalšia z možností je zaobstarať si šnorchlovací set, v ktorom nájdete všetky potrebné veci. Šnorchlovanie vás odmení krásnymi zažitkami spod hladiny mora pri sledovaní podmorského života. Šnorchlovanie má všetky vlastnosti úžasnej dovolenky, veľa krásnych zážitkov, pohodu a relax.


INOVÁCIA MASKA EASYBREATH

Objavte našu inovatívnu celotvárovu masku na šnorchlovanie EASYBREATH ktora je dostupná v detskej ale aj verzií pre dospelých. Vďaka panoramatickému zornému poľu 180°, ochrane pred zahmlievaním a ľahkému nasadzovaniu je ideálna pre ludi, ktorý túžia objavovať podmorské dno. Je vybavená najnovšou inováciou, systémom „dry-top-release“, vďaka ktorému nebudete mať nikdy problém nadýchnuť sa, ak sa dostanete pod vlnu alebo ak vynoríte hlavu z vody.


SUBEA

Subea vznikla v roku 2017 a je to medzinárodna značka pre podvodné športy, ktorá sa distribuuje výhradne v obchodoch a internetových stránkach spoločnosti Decathlon. Objavte naše inovatívne a technické produkty vyvinuté v Hendaye v našom projekčnom centre v priamom kontakte s vodou.