Hide Filters
Filtre 0
Zoradiť podľa:
Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela

ATORKA

8605390

Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela

50,00 €
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
 • Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
Dámska obuv na hádzanú H500 Faster ružovo-biela
Veľkosť :

Sprievodca veľkosťami

Odporúčaná veľkosť:

Nedostupné online

Obuv je určená pre pokročilé hráčky hádzanej, ktoré trénujú 2 až 3x týždenne.

VÝHODY

Protišmykové vlastnosti

Protišmykové vlastnosti

Pružná gumová podrážka zaisťuje priľnavosť pri rýchlych pohyboch.
Tlmenie došľapu

Tlmenie došľapu

Technológia Kalensole zaisťuje vynikajúce tlmenie!
Držanie na nohe

Držanie na nohe

Topánočka a bočné výstuže sú zárukou dobrého spevnenia.

Technický popis

Náš tím vám s hrdosťou predstavuje

Po viac ako 18 mesiacoch vývojových prác, od dizajnu až po predaj, náš tím nadšených hádzanárov vám s hrdosťou predstavuje obuv H500 Faster. „Na projekte sme pracovali piati. A dnes vidíme výsledok: ultra ľahkú a skutočne pohodlnú obuv“, hovorí Murielle, inžinierka, ktorá stojí za vznikom obuvi H500 Faster. Malá výhoda? Obuv s moderným dizajnom a prepracovaným vzhľadom, ktorý je spojením životného štýlu a hry.

...obuv H500 Faster, ktorá v sebe spája ľahkosť, svižnosť a pohodlie!

Prečo názov: H500 Faster? Jednoducho preto, že naši odborníci pre vás vytvorili svižnú, ľahkú a pohodlnú obuv, ktorá podporuje rýchle presuny na ihrisku. Čo to znamená? Najmä vďaka konštrukcii topánočky a ultra odolnému zvršku zo sieťoviny, ktorý je vyrobený ekologickým spôsobom. Vynikajúca voľba, ak chcete do hry pridať rýchlosť a dynamickosť, ale takisto ak chcete rýchlo vyštartovať do protiútoku.

Pevnosť a opora!

Náš tím vyvinul obuv H500 Faster tak, aby ste mali vždy pevnú oporu pod nohami, a to vďaka dobrej priľnavosti, ktorú zaisťuje najmä gumená podrážka. Ale takisto a najmä vďaka lepšiemu spevneniu chodidla. Toto spevnenie zaručuje koncepcia topánočky a bočné výstuže, ktoré chránia vaše chodidlo, a poskytujú maximálnu stabilitu pri zmenách smeru.

Lepší odraz vďaka technológii KALENSOLE!

Táto obuv má ešte jednu výnimočnosť, je vybavená technológiou Kalensole. Čo to znamená? Jednoducho to, že vydrží ž 1000 km behu, pričom si zachová rovnakú kvalitu tlmenia. Obuv poskytuje vynikajúce tlmenie vďaka použitiu pružnej penovej vrstvy a podošvy z EVA, ktoré zaisťujú dokonalú absorpciu otrasov pri silných odrazoch po výskokoch a strelách.

Obuv testovaná a schválená budúcimi profesionálnymi hádzanármi!

Obuv H500 Faster sme vyvinuli v spolupráci so zanietenými odborníkmi a takisto sme úzko spolupracovali s 25 budúcimi profesionálnymi hráčmi z ligy Pôle Espoirs v Lyone. Sú to hráči, ktorí už majú určitý stupeň skúseností. Čo vyplynulo z testovania v teréne? Mladí hádzanári považujú túto obuv za mimoriadne pohodlnú a skutočne ľahkú.

Videá