ATORKA Kód 8642261 4274031

Hádzanárska brankárska obuv pre dospelých GK500 bielo-čierna

55,00 €
Farba: BIELA / ČIERNA
  • BIELA / ČIERNA
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Naše tímy navrhli túto hádzanársku obuv pre brankárov, ktorí trénujú dvakrát až trikrát týždenne.

VÝHODY

Protišmykové vlastnosti

Gumová podrážka pre rýchlejšie bočné pohyby.

Držanie na nohe

Know-how štruktúry tejto lícovanej kože pochádza z Portugalska.

Pohodlie

Mäkká vnútorná stielka zaisťuje vynikajúci pocit.

TECHNICKÝ POPIS

S GK 500 sa vracia nostalgia k minulosti

Dizajnový prístup založený na pravidlách a histórii hádzanej: to nás viedlo k návrhu GK 500. Táto obuv s logom „1972“ na jazyku sú poctou histórie nášho športu. Pretože rok 1972 je zrodom modernej hádzanej na olympijských hrách v Mníchove. Náš cieľ? Ponúknuť vám obuv s elegantným dizajnom, preniknutú nostalgiou, ktorá vás bude sprevádzať na ihrisku aj mimo neho. Perfektná ako sportswear!

Náš tím s hrdosťou predstavuje túto obuv určenú brankárom hádzanej!

Po viac ako roku a pol vytvárania vám náš tím vášnivých hádzanárov s potešením prináša túto brankársku obuv. „Pomerne jednoduchá obuv, ktorá poskytuje vynikajúcu priľnavosť k zemi, veľmi dobrú odolnosť a umožňuje dobrú výbušnosť v bránke,“ vraví Murielle, inžinierka, ktorá tento model navrhla. Dosiahli sme to vďaka veľmi priľnavej gumovej podrážke, ktorá umožňuje rýchlejší bočný pohyb.

GK 500 je spojenie pohodlia a odolnosti!

Vďaka veľmi dobrej kvalite kože (zvršok z lícovej kože) sa model GK 500 javí ako pevná a odolná obuv. Cítite tiež vnútornú mäkkú penu, ktorá obklopuje vaše chodidlo, a poskytuje príjemný pocit pohodlia. Pena, ktorá umožňuje, aby vaše chodidlo nebolo v priamom kontakte s kožou a chráni ho pri športe bez toho, aby ste sa museli zaoberať trením!

Zloženie

Zloženie

Podošva:: 100.0% Butadiénový kaučuk; Zvršok:: 100.0% Koža; Podšívka:: 100.0% Etylénvinylacetát

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov

Videá