REZERVUJTE NA PREDAJNI A VYZDVIHNITE OD 1HOD! VÝDAJNÉ MIESTA NAŠICH OBCHODOV SÚ OTVORENÉ DO 20H. VIAC INFO TU.

KAJAKY A PADDLEBOARDY

Vitajte vo svete kajaku a paddleboardu.Objavte výhody kajaku alebo paddleboardu. Pevný alebo nafukovací kajak? Je to len na vás. Stačí si vybrať a spolu s rozličným príslušenstvom môžete okúsiť ten pravý vodácky zážitok.

Nafukovací kajak, ktorý poskytuje 2 vyvýšené miesta na pohodlné veslovanie. Stabilný a bezpečný.

Zobraziť produkt

Toto symetrické pádlo je nastaviteľné a možno ho zložiť. Umožňuje prenášanie vo vaku na kajak.

Zobraziť produkt

Ľahký, stabilný a jednoduchý nafukovací paddleboard pre používateľov s hmotnosťou do 60 kg na vychádzky na pokojnej vode alebo na malých vlnách.

Zobraziť produkt

Odolná pomocná vesta s dobrým nadnášaním (70 N), ktorá sa ľahko oblieka vďaka prackám. Odporúčaná pre kluby alebo prenajímateľov kanoe, kajakov a paddleboardov. Odopínací popruh v každej veľkosti.

Zobraziť produkt

ITIWIT

Naším cieľom je sprístupniť radosť a výhody padlových športov pre väčšinu ľudí vývojom nafukovacích produktov, aby sa cítili tak pohodlne na vode ako na zemi. Produkty su testované v Hendaye v zálive Txingudi, v najväčšej otvorenej kancelárii na svete, ktorú naši inžinieri, dizajnéri a prototypy navrhujú produkty zajtrajška. Úzko spolupracujú s používateľmi a pozorne počúvajú spätnú väzbu. Čo znamená ITIWIT? "ITIWIT" je kontrakcia "ITInerary" a "InuIT", obyvateľov Arktídy a Grónska, ktorí vymysleli kajaky pred tisíckami rokov.