Od 10.12 sú naše predajne otvorené v OP režime. Výdajné miesta na predajniach sú otvorené pre všetkých.

KAJAKY A PADDLEBOARDY

Vitajte vo svete kajaku a paddleboardu.Objavte výhody kajaku alebo paddleboardu. Pevný alebo nafukovací kajak? Je to len na vás. Stačí si vybrať a spolu s rozličným príslušenstvom môžete okúsiť ten pravý vodácky zážitok.

Nafukovací kajak, ktorý poskytuje 3 vyvýšené miesta na pohodlné veslovanie. Stabilný a bezpečný. Ideálny na rodinné výlety.

Zobraziť produkt

Toto symetrické pádlo je nastaviteľné a možno ho zložiť. Umožňuje prenášanie vo vaku na kajak.

Zobraziť produkt

Nastaviteľné podľa vašej postavy, úrovne, aj pre vašich priateľov alebo rodinu. Skladacie pádlo ľahko uložíte do vaku alebo kufra. Praktické pádlo na paddleboard s jednoduchou obsluhou.

Zobraziť produkt

ITIWIT

Naším cieľom je sprístupniť radosť a výhody padlových športov pre väčšinu ľudí vývojom nafukovacích produktov, aby sa cítili tak pohodlne na vode ako na zemi. Produkty su testované v Hendaye v zálive Txingudi, v najväčšej otvorenej kancelárii na svete, ktorú naši inžinieri, dizajnéri a prototypy navrhujú produkty zajtrajška. Úzko spolupracujú s používateľmi a pozorne počúvajú spätnú väzbu. Čo znamená ITIWIT? "ITIWIT" je kontrakcia "ITInerary" a "InuIT", obyvateľov Arktídy a Grónska, ktorí vymysleli kajaky pred tisíckami rokov.