VŠETKY NAŠE PREDAJNE SÚ OTVORENÉ / VIAC INFO TU

KAJAKY A PADDLEBOARDY

Vitajte vo svete kajaku a paddleboardu.Objavte výhody kajaku alebo paddleboardu. Pevný alebo nafukovací kajak? Je to len na vás. Stačí si vybrať a spolu s rozličným príslušenstvom môžete okúsiť ten pravý vodácky zážitok.

Nafukovací kajak, ktorý poskytuje 3 vyvýšené miesta na pohodlné veslovanie. Stabilný a bezpečný. Ideálny na rodinné výlety.

Zobraziť produkt

Toto symetrické pádlo je nastaviteľné a možno ho zložiť. Umožňuje prenášanie vo vaku na kajak.

Zobraziť produkt

Ľahká nadnášacia vesta 50 Newtons s vykrojeným strihom, ktorá sa ľahko oblieka a nastavuje. Poskytuje veľkú voľnosť pohybu pri akomkoľvek vodnom športe.

Zobraziť produkt

ITIWIT

Naším cieľom je sprístupniť radosť a výhody padlových športov pre väčšinu ľudí vývojom nafukovacích produktov, aby sa cítili tak pohodlne na vode ako na zemi. Produkty su testované v Hendaye v zálive Txingudi, v najväčšej otvorenej kancelárii na svete, ktorú naši inžinieri, dizajnéri a prototypy navrhujú produkty zajtrajška. Úzko spolupracujú s používateľmi a pozorne počúvajú spätnú väzbu. Čo znamená ITIWIT? "ITIWIT" je kontrakcia "ITInerary" a "InuIT", obyvateľov Arktídy a Grónska, ktorí vymysleli kajaky pred tisíckami rokov.