KAJAKY A PADDLEBOARDY

Vitajte vo svete kajaku a paddleboardu.Objavte výhody kajaku alebo paddleboardu. Pevný alebo nafukovací kajak? Je to len na vás. Stačí si vybrať a spolu s rozličným príslušenstvom môžete okúsiť ten pravý vodácky zážitok.

Nafukovací kajak, ktorý poskytuje 3 vyvýšené miesta na pohodlné veslovanie. Stabilný a bezpečný. Ideálny na rodinné výlety.

Zobraziť produkt

Toto symetrické pádlo je nastaviteľné a možno ho zložiť. Umožňuje prenášanie vo vaku na kajak.

Zobraziť produkt

Odolná pomocná vesta s dobrým nadnášaním (70 N), ktorá sa ľahko oblieka vďaka prackám. Odporúčaná pre kluby alebo prenajímateľov kanoe a kajakov. Odopínací popruh v každej veľkosti.

Zobraziť produkt

Nastaviteľné podľa vašej postavy, úrovne, aj pre vašich priateľov alebo rodinu. Skladacie pádlo ľahko uložíte do vaku alebo kufra. Praktické pádlo na paddleboard s jednoduchou obsluhou.

Zobraziť produkt

Tento 5 l nepriepustný vodácky vak chráni vaše veci pred špliechajúcou vodou a krátkymi ponormi. Je ideálny na kajak, paddleboard alebo jachting.

Zobraziť produkt

ITIWIT

Naším cieľom je sprístupniť radosť a výhody padlových športov pre väčšinu ľudí vývojom nafukovacích produktov, aby sa cítili tak pohodlne na vode ako na zemi. Produkty su testované v Hendaye v zálive Txingudi, v najväčšej otvorenej kancelárii na svete, ktorú naši inžinieri, dizajnéri a prototypy navrhujú produkty zajtrajška. Úzko spolupracujú s používateľmi a pozorne počúvajú spätnú väzbu. Čo znamená ITIWIT? "ITIWIT" je kontrakcia "ITInerary" a "InuIT", obyvateľov Arktídy a Grónska, ktorí vymysleli kajaky pred tisíckami rokov.