Hide Filters
Filtre 0
Zoradiť podľa:
Filtre 0

Paddleboard

Paddleboardy alebo inak povedané aj SUP v preklade Stand Up Paddleboard je ideálnym spoločníkom pre plavby v rôznych vodách, ako sú jazerá, kľudnejšie rieky no taktiež aj morské zátoky bez silnejších vĺn.
V našej ponuke nájdete nafukovacie paddleboardy pri ktorých určite oceníte ich skladnosť a stabilitu na vode, ale taktiež aj pevné paddleboardy, ktoré v porovnaní s nafukovacími vynikajú svojou pevnosťou a odolnosťou.
Štandardným príslušenstvom, ktoré nájdete takmer pri každom modely sú batoh na prenos nafukovacích SUP-ov, plutvička a popruh na nohu v prípade pádu. Pri niektorých modeloch môžete nájsť aj pumpu a pádlo.

Skryť filtre
Zobraziť filtre
102 produkty
Zoradiť podľa:
 1. 570,00 €
  Cena 400,00 €
  -29%
  JOBE

  Nafukovací paddleboard Aero 10,6 Leona sada

  (1)
 2. 600,00 €
  Cena 490,00 €
  -18%
  TAHE OUTDOORS

  Nafukovací paddleboard Yak Beach Pack SUP 10'6 sada

  (4)
 3. Cena 300,00 €
  ITIWIT

  Paddleboard 100 nafukovací veľkosť L 10'

  (24)
 4. Cena 450,00 €
  ITIWIT

  Paddleboard nafukovací na jogu

  (6)
 5. Cena 800,00 €
  JOBE

  Nafukovací paddleboard Aero Yarra sada

  (3)
 6. Cena 270,00 €
  ITIWIT

  Paddleboard 100 nafukovací veľkosť M 9'

  (8)

Paddleboardy sa po celom svete tešia čoraz väčšej popularite. Môžete ich využiť pri splavovaní kľudnejších riek, či jazdení po jazerách, kde spojíte zábavu, opaľovanie a ako bonus si precvičíte aj vnútorné brušné svaly alebo inak core pri držaní stability a pádlovaní.

Pri výbere je dôležité pozrieť sa na niektoré parametre, ako sú výška paddleboardu, čo zvyšuje ich stabilitu na vode no taktiež aj ich nosnosť. Nosnosť našich paddleboardov sa pohybuje od 60 do 220kg. Túto informáciu môžete nájsť v detailnejšom popise jednotlivých produktov. Nájdete u nás modely pre začiatočníkov aj pokročilých no nájdete u nás aj detský paddleboard.

Vyberte si taktiež z našich pádiel, ktoré sú dĺžkovo nastaviteľné a prispôsobia sa akejkoľvek výške človeka a našich ručných, či elektrických púmp, ktoré môžete zapojiť do autozapaľovača a bezproblémovo si tak nafúknuť svoj nový paddle.