REZERVUJTE NA PREDAJNI A VYZDVIHNITE OD 1HOD! VÝDAJNÉ MIESTA NAŠICH OBCHODOV SÚ OTVORENÉ DO 20H. VIAC INFO TU.

KEMPING

Vitajte vo svete kempingu. Chcete si užiť pobyt v prírode naplno a zároveň nestratiť svoje pohodlie? So stanmi a kempingovým vybavením od Decathlonu nie je nič ľahšie! Na výber máte z malých stanov, veľkých rodinných stanov, alebo stanov so špeciálnou tehcnológiou Fresh and Black.

Pohodlné skladacie kreslo na oddych v kempingu alebo na záhrade. Nezabudli sme na neodmysliteľný držiak pohárov! Nevyhnutný doplnok pre táborníkov.

Zobraziť produkt

Praktický a všestranný hamak basic pre jednu osobu. Je veľmi ľahký, pohodlný a praktický. Nebudete strácať čas zdĺhavou montážou.

Zobraziť produkt

Prútový stan pre tri osoby, s jednou spálňou, s technológiou fresh and black, ktorá zaručuje zníženie pocitu tepla a 99% tmu v spálni aj počas slnečných dní. Veľmi ľahko sa montuje. Dobrý výber na kempovanie v dvojici, s rodinou alebo priateľmi!

Zobraziť produkt

Nafukovací matrac pre dve osoby, so šírkou 120 cm, vám zaručí pohodlie pri spaní počas kempovania, za čo najprístupnejšiu cenu.

Zobraziť produkt

KEMPING

Kempovanie nie je len typ ubytovania, je to štýl trávenia vášho voľného času. Kempujete vždy, keď spíte aspoň jednu noc vonku, mimo váš domov, v stane, alebo v karavane. Kempovanie je často spojené s aktivitami v prírode, ako turistika a treking, splavovanie, lezenie, či rybolov. Ubytovanie v kempe môže poskytovať okrem základnej hygienickej vybavenosti aj možnosť stravovania a rôzne rekreačno-športové a kultúrno-spoločenské aktivity. Na území Slovenska je prespanie v národných parkoch, chránených krajinných oblastiach, prírodných parkoch a v národných prírodných rezerváciách upravené zákonom o ochrane prírody a krajiny. Táborenie je možné len na vyhradených miestach. Nájdite si miesto pre váš ďalší výlet do prírody, či dovolenku, na našej mape oficiálnych kempov a autokempov.