Naše predajne sú otvorené pre všetkých v režime základ.

KEMPING

Vitajte vo svete kempingu. Chcete si užiť pobyt v prírode naplno a zároveň nestratiť svoje pohodlie? So stanmi a kempingovým vybavením od Decathlonu nie je nič ľahšie! Na výber máte z malých stanov, veľkých rodinných stanov, alebo stanov so špeciálnou technológiou Fresh and Black.

Tento prútový stan, ktorý sa ľahko montuje má predsieň, v ktorej môžete stáť. Dobrý výber na kempovanie v dvojici, s rodinou alebo priateľmi!

Zobraziť produkt

Náš tím vytvoril tento stan pre štyri osoby, ktoré hľadajú pohodlie na výlety. Má 1 spálňu a 1 priestrannú predsieň.

Zobraziť produkt

Ponúkame vám pohodlný kempingový matrac so šírkou 140 cm pre 2 osoby za čo najprístupnejšiu cenu.

Zobraziť produkt

Ponúkame Vám špičkové a veľmi pohodlné kreslo s opierkou hlavy, dvomi lakťovými opierkami a širokým nakláňacím a priedušným operadlom s viacerými polohami.

Zobraziť produkt

Náš tím navrhol tento vozík na uľahčenie prepravy rodinných stanov a ďalšej kempingovej výbavy. Ideálny na veľké stany.

Zobraziť produkt

Praktický a všestranný hamak, vhodný do kempingu i do voľnej prírody. Ponúkame vám univerzálny a veľmi pohodlný hamak, v ktorom môžete spať skoro všade! Veľmi ľahký a praktický. Nebudete strácať čas jeho montážou.

Zobraziť produkt

KEMPING

Kempovanie nie je len typ ubytovania, je to štýl trávenia vášho voľného času. Kempujete vždy, keď spíte aspoň jednu noc vonku, mimo váš domov, v stane, alebo v karavane. Kempovanie je často spojené s aktivitami v prírode, ako turistika a treking, splavovanie, lezenie, či rybolov. Ubytovanie v kempe môže poskytovať okrem základnej hygienickej vybavenosti aj možnosť stravovania a rôzne rekreačno-športové a kultúrno-spoločenské aktivity. Na území Slovenska je prespanie v národných parkoch, chránených krajinných oblastiach, prírodných parkoch a v národných prírodných rezerváciách upravené zákonom o ochrane prírody a krajiny. Táborenie je možné len na vyhradených miestach. Nájdite si miesto pre váš ďalší výlet do prírody, či dovolenku, na našej mape oficiálnych kempov a autokempov.