KEMPING

Vitajte vo svete kempingu. Chcete si užiť pobyt v prírode naplno a zároveň nestratiť svoje pohodlie? So stanmi a kempingovým vybavením našich značiek Quechua a Forclaz nie je nič ľahšie! Na výber máte z malých stanov, veľkých rodinných stanov, alebo stanov so špeciálnou tehcnológiou Fresh and Black.

Prútový stan pre štyri osoby, s jednou spálňou a jednou priestrannou predsieňou. Veľmi ľahko sa montuje. Dobrý výber na kempovanie v dvojici, s rodinou alebo priateľmi!

Zobraziť produkt

Nafukovací matrac pre dve osoby, so šírkou 120 cm, vám zaručí pohodlie pri spaní počas kempovania, za čo najprístupnejšiu cenu.

Zobraziť produkt

KEMPING

Kempovanie nie je len typ ubytovania, je to štýl trávenia vášho voľného času. Kempujete vždy, keď spíte aspoň jednu noc vonku, mimo váš domov, v stane, alebo v karavane. Kempovanie je často spojené s aktivitami v prírode, ako turistika a treking, splavovanie, lezenie, či rybolov. Ubytovanie v kempe môže poskytovať okrem základnej hygienickej vybavenosti aj možnosť stravovania a rôzne rekreačno-športové a kultúrno-spoločenské aktivity. Na území Slovenska je prespanie v národných parkoch, chránených krajinných oblastiach, prírodných parkoch a v národných prírodných rezerváciách upravené zákonom o ochrane prírody a krajiny. Táborenie je možné len na vyhradených miestach. Nájdite si miesto pre váš ďalší výlet do prírody, či dovolenku, na našej mape oficiálnych kempov a autokempov.