KEMPING

Vitajte vo svete kempingu. Chcete si užiť pobyt v prírode naplno a zároveň nestratiť svoje pohodlie? So stanmi a kempingovým vybavením od Decathlonu nie je nič ľahšie! Na výber máte z malých stanov, veľkých rodinných stanov, alebo stanov so špeciálnou technológiou Fresh and Black.

Náš tím vyvinul tento prútový stan pre štyri osoby, ktoré chcú mať jednu spálňu a jednu priestrannú predsieň. Tento prútový stan, ktorý sa ľahko montuje má predsieň, v ktorej môžete stáť. Dobrý výber na kempovanie v dvojici, s rodinou alebo priateľmi!

Zobraziť produkt

Náš tím vytvoril tento prútový stan pre päť osôb, ktoré chcú mať dve samostatné predmontované spálne a jednu priestrannú predsieň.Naša motivácia? Vytvoriť prútový stan s veľmi ľahkou montážou a s technológiou Fresh&Black. Menej tepla a svetla v stane. Sami sa rozhodnite, kedy bude budíček.

Zobraziť produkt

Náš tím vyvinul túto nafukovaciu predsieň Air Seconds Base Connect Fresh pre 6 osôb. Dá sa spojiť so stanom alebo dodávkou. Ochráni vás pred slnkom a dažďom. Integrovaná podlaha a tyčky na striešku v balení.

Zobraziť produkt

Náš tím vytvoril toto skladacie a pohodlné kreslo na dokonalý oddych v kempingu. Ponúkame Vám špičkové a veľmi pohodlné kreslo s opierkou hlavy, dvomi lakťovými opierkami a širokým nakláňacím a priedušným operadlom s viacerými polohami.

Zobraziť produkt

Skladací stôl na pohodlné stolovanie v kempingu pre 4 až 6 osôb. Súčasťou sú 4 skladacie sedačky. Sedačky sú zabudované do stola, čo zlepšuje skladnosť.

Zobraziť produkt

Praktický a všestranný hamak, vhodný do kempingu i do voľnej prírody. Ponúkame vám univerzálny a veľmi pohodlný hamak, v ktorom môžete spať skoro všade! Veľmi ľahký a praktický. Nebudete strácať čas jeho montážou.

Zobraziť produkt

KEMPING

Kempovanie nie je len typ ubytovania, je to štýl trávenia vášho voľného času. Kempujete vždy, keď spíte aspoň jednu noc vonku, mimo váš domov, v stane, alebo v karavane. Kempovanie je často spojené s aktivitami v prírode, ako turistika a treking, splavovanie, lezenie, či rybolov. Ubytovanie v kempe môže poskytovať okrem základnej hygienickej vybavenosti aj možnosť stravovania a rôzne rekreačno-športové a kultúrno-spoločenské aktivity. Na území Slovenska je prespanie v národných parkoch, chránených krajinných oblastiach, prírodných parkoch a v národných prírodných rezerváciách upravené zákonom o ochrane prírody a krajiny. Táborenie je možné len na vyhradených miestach. Nájdite si miesto pre váš ďalší výlet do prírody, či dovolenku, na našej mape oficiálnych kempov a autokempov.