Filtre 0
Filtre 0
EVADICT Kód 8600525 4103579

Pánska trailová obuv MT Cushion čierno-červená

70,00 €
60,00 €
-14%
Farba: ČERVENÁ / ČIERNA
  • ČERVENÁ / ČIERNA
Nedostupné online

Náš tím zložený z nadšencov trailu navrhol túto obuv na tréningy, krátke traily až ultratraily pre bežcov, ktorí hľadajú mäkké tlmenie došľapu.

VÝHODY

Telesná prispôsobivosť

Vďaka technológii K-Only sa obuv MT Cushion prispôsobí všetkým druhom došľapu.

Nízka hmotnosť

Dizajn motivovaný pevnosťou a ľahkosťou váži 280 g vo veľkosti 42.

Návrat energie

Vďaka dropu 4 mm si viac nemusíte vyberať medzi odrazom a tlmením došľapu!

Odolnosť

Pohodlie, tlmenie došľapu a ľahkosť: Ale nie na úkor životnosti.

Priľnavosť

Hroty s dĺžkou 5 mm prinášajú bezpečnú a účinnú priľnavosť.

Protišmykové vlastnosti

Gumená podrážka zaručuje priľnavosť v každom teréne.

Tlmenie došľapu

Podrážka 100 % Kalensole pre maximálne mäkké a pohodlné tlmenie došľapu.

Pohodlie

Mäkká podrážka a vnútorná penová výstuž pre chodidlá ako v bavlnke.

TECHNICKÝ POPIS

Čo znamená MT Cushion?

Obuv nielen do hôr! Je vhodná do každého terénu: či už bežíte cez skaly, blato alebo po suchých chodníkoch.Cushion znamená tlmenie/vankúš pre príjemný a pohodlný beh, aby ste si mohli užiť svoju vášeň s ešte väčšou radosťou.

Prvá obuv Evadict s dropom 4 mm

Drop predstavuje rozdiel medzi prednou a zadnou časťou podrážky. Pre obuv MT Cushion je drop 4 mm. Tento drop dokonale zodpovedá tlmeniu došľapu obuvi. Zvyšuje dynamiku vášho došľapu.

Táto obuv teda vyhovuje čoraz väčšiemu počtu bežcov, ktorí hľadajú nízky drop.

Navyše, použitím nízkeho dropu sme mohli zvýšiť hrúbku EVA na špičke, čím sme vylepšili tlmenie došľapu a pohodlie v tejto časti chodidla.

Dôverujte svojim chodidlám: zabudnite na príliš dlhé hroty

Zvolili sme hroty s výškou 5 mm, pretože sú najúčinnejšie: priľnavosť je optimálna a obuv nie je príliš zaťažená ani tuhá kvôli ich hmotnosti.

Významný je aj spôsob, akým sme hroty rozmiestnili. Sú od seba dostatočne rozmiestnené, aby nezachytávali blato, ktoré sa medzi nimi kĺže, a zaistili chodidlám vysokú priľnavosť.

Vyváženie

Rovnováha je pre vás ako trailového bežca dôležitá, no nie? Aj pri trailovom behu platí – všetko s mierou – na to sme mysleli aj pri dizajne obuvi MT Cushion.

Naša obuv je dokonalým vyvážením medzi tlmením došľapu a stabilitou a zároveň výborným spevnením. Spája ľahkosť a odolnosť, priľnavosť a nízku hmotnosť, pohodlie a dynamiku.

Čo je technológia Kalensole?

Veľká časť našej obuvi obsahuje technológiu Kalensole. Tento výraz označuje penu použitú na tlmenie našej obuvi. „Zbožňujeme ju, pretože je odolná: nerozpadne sa. Aj po dlhom čase prináša pocit tlmenia ako na začiatku.“

Čo je technológia K-Only?

Pronačný alebo supinačný?

Pronační bežci majú tendenciu bežať s kolenami dovnútra. Preto sa im rýchlejšie opotrebuje vnútorná časť chodidla. A tu pomáha technológia K-Only.

Táto pena, trochu hustejšia (ale nebojte sa, nebudete ju cítiť), je umiestnená na vnútornej strane, v prednej časti chodidla. Pomáha pronačným bežcom chrániť si chodidlá bez toho, aby mala nejaký vplyv na supinačných bežcov.

Praktický detail, ktorý poteší

V hornej časti jazyka je umiestnené malé vrecko, do ktorého môžete zastrčiť šnúrky. Toto vrecko vám umožňuje schovať si šnúrky tak, aby sa počas behu nerozviazali, nezachytili o konáre a podobne.

Navyše ostanú čisté a to je ďalšia výhoda.

Zloženie

Zloženie

Zvršok:: 35.0% Polyuretán, 65.0% Polyester; Podošva:: 44.0% Etylénvinylacetát, 56.0% Butadiénový kaučuk; Podšívka:: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Na údržbu obuvi a absorpciu vlhkosti medzi 2 bežeckými tréningmi vám odporúčame vložiť do obuvi novinový papier.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Naša obuv MT Cushion bola testovaná mnohými testermi na trase 600 km. Ďakujeme im za spoluprácu! Stručne povedané, MT Cushion splnila všetky očakávania: pohodlie, stabilita, ľahkosť, tlmenie došľapu, odolnosť – a získala si srdcia športovcov. Skvelá odmena za náročnú prácu, ktorá trvala 2 a pol roka. A teraz si ju môžete vyskúšať na vlastných nohách.

Záruka

2 Roky/ov

Videá