Filtre 0
Filtre 0
EVADICT Kód 8649559 4336919

Pánska trailová obuv Race Ultra oranžovo-čierna

90,00 €
Farba: ORANŽOVÁ
  • ORANŽOVÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Náš tím nadšencov pre trailový beh vytvoril túto obuv na zvýšenie výkonnosti pri pretekoch na dlhé vzdialenosti (do 170 km) na horských chodníkoch.

VÝHODY

Telesná prispôsobivosť

Obuv sa prispôsobí každému typu došľapu vďaka technológii K-Only.

Nízka hmotnosť

Užite si beh v obuvi ľahkej ako pierko: váži iba 285 g vo veľkosti 42.

Návrat energie

Získajte dynamický odraz a dobré tlmenie došľapu vďaka 8 mm dropu.

Priľnavosť

Vynikajúca priľnavosť v každom type terénu vďaka 5 mm hrotom.

Tlmenie došľapu

Získajte dlhodobé tlmenie došľapu na kamenistom povrchu vďaka pene Kalensole.

Pohodlie

Užite si pohodlie pri traile do 170 km vďaka priedušnej topánke a hrubšej pene.

Protišmykové vlastnosti

Výkonná guma prináša dobrú priľnavosť v každom teréne.

TECHNICKÝ POPIS

Nová obuv na preteky určená na dlhé technické trate a ultra traily

Obuv Race Ultra dopĺňa našu kolekciu pretekárskej trailovej obuvi. Pomôže vám k lepším výkonom na ultra trailoch v technickom, horskom a skalnatom teréne. Zostupujte sebaisto vďaka tlmeniu došľapu, silnej priľnavosti a účinnému spevneniu chodidla.

Výkonná obuv testovaná na prestížnych ultra trailoch

Aby sme zaručili, že je obuv určená ultratrailovým bežcom hľadajúcim výkon, mali naši testeri rating ITRA vyšší ako 700 (národná úroveň). A výsledok? Obuv Race Ultra už čelila prestížnym pretekom ako Alesia trail, Festa Trail, Ultra Pas du Diable (s umiestnením na stupienku víťazov na 120 km), Transkarukera alebo slávny Diagonale des Fous. Tak čo, ste pripravený?

Ľahkosť a pohodlie umožňujúce bežať ďalej

Pre tých, ktorí chcú dosahovať skvelý čas na ultra trailoch, musí byť každý kus odevu alebo vybavenia ľahučký. Preto bola obuv Race Ultra navrhnutá tak, aby priniesla pretekárovi vždy ľahkosť a dynamiku, a to bez kompromisov. Dobré tlmenie došľapu obuvi umožňuje bežať dlhšie bez toho, aby ste mysleli na boľavé chodidlá.

Stále rovnaká stabilita a priľnavosť

Spätná väzba našich testerov je jednoznačná: na každom type povrchu prináša obuv Race Ultra silnú priľnavosť. Rozloženie hrotov zabraňuje hromadeniu bahna. Už sa nemusíte báť, že sa pri zostupe pošmyknete na blate.

Špeciálne zvolená guma poskytuje dobrú priľnavosť na hladkých, mokrých alebo klzkých skalách.

Mierne rozšírená špička pre väčšie pohodlie

Pri behu na dlhé vzdialenosti, v chaotickom teréne alebo vo vysokej nadmorskej výške zvyknú chodidlá opuchnúť. Aby ste mohli nerušene bežať ďalej a aby sa zachovala voľnosť pohybu bez utláčania prstov na nohách, predná časť obuvi Race Ultra je mierne rozšírená.Odporúčanie nášho tímu trailových bežcov na regeneráciu opuchnutých nôh po ultra traile:

Striedajte studený a teplý kúpeľ chodidiel na aktiváciu cirkulácie krvi.

Masáž lýtok pomáha urýchliť prúdenie krvi v žilách.

Obuv, ktorá vydrží ak Diagonale des Fous

Thierry, náš produktový manažér Evadict a bývalý majster Francúzska v traile, mal obutú obuv Race Ultra na traile Diagonale des Fous 2019 počas 33 hodín. „Je to vysoko výkonná a pohodlná obuv, bežal som iba s jedným párom, zatiaľ čo mnohí bežci počas behu obuv zmenili.“

Obuv sa prispôsobí každému typu došľapu

K-Only je exkluzívny koncept bežeckých značiek Decathlon. Obuv tak vyhovuje každému typu došľapu prostredníctvom hustejšej peny pod prvým metatarzom.

Dizajn nasmerovaný na výkon

Náš návrhársky tím dal obuvi Race Ultra agresívny vzhľad použitím hrotov, ktoré sú viditeľné zboku aj spredu. Presný objem topánky prináša lepšie spevnenie, vďaka čomu je ideálna na dosahovanie výkonov na ultra trailoch.

Obuv Race Ultra má dynamický odraz, s ktorým zájdete ešte ďalej a oveľa rýchlejšie. Odvážte sa aj na tie najtechnickejšie chodníky.

Šnúrky, ktoré sa nerozviažu

Nič nenahnevá viac, ako keď si musíte pri behu zaväzovať šnúrky. Obuv Race Ultra využíva nový typ šnúrok, ktoré sú na koncoch tenšie a smerom k topánke sa rozširujú. Šnúrky sa ľahšie zaväzujú a ostávajú dokonale zošnurované. A stačí len jedna mašlička.Praktická výhoda: aby vás pri behu nič nerušilo, zasuňte šnúrky do vrecka na jazyku.

Hmotnosť bežca

Do 85 kg.

Zloženie

Zloženie

Podšívka:: 75.0% Etylénvinylacetát, 25.0% Polyester; Zvršok:: 35.0% Polyuretán, 5.0% Termoplastický polyuretán, 60.0% Polyester; Podošva:: 56.0% Syntetický kaučuk, 44.0% Etylénvinylacetát

Tipy na skladovanie a údržbu

ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C.

Tipy na skladovanie

Na údržbu obuvi a absorpciu vlhkosti medzi 2 bežeckými tréningmi vám odporúčame vložiť do obuvi novinový papier.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Obuv Race Ultra bola testovaná na mnohých trailových pretekoch, napríklad Alésia trail na Korzike, trail Festa (76 km + 3 500 m), ultra trail na Lofotských ostrovoch v Nórsku, ultra trail Pas du diable s umiestnením nášho testera na stupienku víťazov na 120 km alebo Transkarukera na 140 km a veľmi technický trail s viac 9 500 m v Guadeloupe.

Záruka

2 Roky/ov

Videá