otvorenie predajne Decathlon Prešov

O spoločnosti Decathlon


Spoločnosť Decathlon tvorí sieť predajní s vlastnými športovými značkami. Už viac ako 40 rokov sa riadime heslom ,,Sprístupniť radosť zo športu všetkým." V tom nám pomáha portfólio viac ako 60 športov, ktoré sú testované vo francúzskych laboratóriách. Športové predajne Decathlon aj vďaka tomu prinášajú svojim zákazníkom kvalitné športové výrobky za najnižšie možné ceny po celý rok.


Nová športová predajňa v Prešove!


Po expanzii v Žiline, prichádza francúzsky športový reťazec s ďalšou, v poradí už 8. predajňou v Prešove.

V druhej polovici roka 2018 Decathlon sprístupní svoje vlastné športové značky aj Prešovčanom, a to v samostatne stojacej budove v blízkosti Hypermarketu Tesco. 

Športové zloženie predajne bude prispôsobené lokálnym potrebám zákazníkov. Nebudú chýbať hlavné športy ako sú cyklistika, turistika, plávanie, futbal, volejbal a ďalších minimálne 30 športov. Decathlon sa od iných predajní odlišuje širokou ponukou športových produktov a doplnkov vlastných značiek navrhnutých a vyrobených výhradne Decathlonom.


Predajňa Prešov

V čom sme iní?


V Decathlone sa môžete tešiť na jedinečný koncept, ktorý je rozšírený do množstva krajín, v ktorých má Decathlon svoje predajne. Čaká vás nadštandardný zákaznícky servis, ktorý vám poradí pri výbere športového vybavenia. Vďaka vlastnému zákazníckemu kontu budete môcť vymeniť alebo vrátiť tovar až do 365 dní od zakúpenia, a to navyše bez nutnosti odkladania pokladničných bločkov. Zakúpený tovar v slovenskom Decathlone môžete naviac vymeniť alebo vrátiť aj kdekoľvek v zahraničí. Aby sme vám ešte viac sprístupnili radosť zo športu, zaviedli sme službu Klikni@Vyzdvihni. Prostredníctvom nej vám ktorýkoľvek tovar doručíme priamo na vami vybranú predajňu, a to ZADARMO. Samozrejmosťou je možnosť vyskúšať a otestovať produkty priamo na predajni.