Decathlon.sk
DECATHLON KalenjiGeonaute

STIAHNUTIE PRODUKTU
Vážená zákazníčka, vážený zákazník,
Prejavili ste nám Vašu dôveru, keď ste si zakúpili: ČELOVKA ONNIGHT 410

My Vám za to ďakujeme.


celovka_onnight_410
ŽIADAME VÁS, ABY STE TENTO PRODUKT NEPOUŽÍVALI

Tímy Kalenji a Geonaute, vďaka kontrolám bezpečnosti a kvality odhalili potenciálne riziko:Batéria sa počas nabíjania môže prehrievať, čím stúpa riziko vzniku ohňa či popálenia pri následnom používaní.


Tento jav je veľmi výnimočný a vyskytol sa iba v jedinom prípade, aby sme však predišli akémukoľvek riziku, rozhodli sme sa tento produkt stiahnuť z predaja.
Pozývame vás, aby ste svoj produkt vrátili v ktorejkoľvek predajni Decathlon a požiadali o vrátenie peňazí.Naše zákaznícke centrum je Vám plne k dispozícii a naši zamestnanci radi odpovedia na všetky Vaše otázky

na telefónnom čísle +421221200666, od pondelka do piatku, od 9:00 do 18:00 a cez víkend od 9:00 do 17:00.

Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti.
DECATHLON NABAIJI

STIAHNUTIE PRODUKTU
Ak ste si zakúpili produkt: DETSKÁ PLÁVACIA SEDAČKA PRE DETI OD 7 DO 15 KG MODRÁ NABAIJI, v období od 1.februára 2019 do 14. júla 2019.

Týka sa Vás nasledovný oznam:


Detska_sedacka_1
ŽIADAME VÁS, ABY STE TENTO PRODUKT NEPOUŽÍVALI

Vďaka našim kontrolám bezpečnosti a kvality sme odhalili potenciálne riziko: pri používaní tejto detskej sedačky sa spoj medzi operadlom a sedacou časťou môže uvoľniť.

det_sed_2
Spoj sa môže uvoľňovať postupne a iba čiastočne alebo sa môže odlepiť úplne.
Tento jav je veľmi výnimočný a vyskytol sa iba vo veľmi zriedkavých prípadoch, aby sme však predišli akémukoľvek riziku, rozhodli sme sa tento produkt stiahnuť z predaja.
Pozývame vás, aby ste svoj produkt vrátili v ktorejkoľvek predajni Decathlon a požiadali o vrátenie peňazí.

Naše zákaznícke centrum je Vám plne k dispozícii a naši zamestnanci radi odpovedia na všetky Vaše otázky
na telefónnom čísle +421221200666, od pondelka do piatku, od 9:00 do 19:00 hod.
Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti.
DECATHLON FOUGANZA
STIAHNUTIE PRODUKTU
Ak ste si zakúpili produkt: RUKAVICE PRO'LEATHER HNEDÉ v období od 16.júna 2017 do 5.júla 2019, týka sa Vás nasledovný oznam. DST 100
Žiadame Vás, aby ste tento produkt pred použitím skontrolovali


Vďaka našim kontrolám bezpečnosti a kvality sme zisili, že niektoré produkty sú vyrobené z materiálu obsahujúceho vyššiu koncentráciu Chrómu +6, čo môže vyvolať alergické reakcie.

Tu je návod ako skontrolovať, či karabína je alebo nie je v poriadku:

DST 100

Ak sa táto výzva týka vašich rukavíc alebo ak máte akékoľvek pochybnosti, pozývame vás, aby ste svoj produkt vrátili v ktorejkoľvek predajni Decathlon a požiadali o výmenu alebo o náhradu peňazí. Naše zákaznícke centrum je Vám plne k dispozícii a naši zamestnanci radi odpovedia na všetky Vaše otázky na telefónnom čísle +421221200666, od pondelka do piatku, od 9:00 do 19:00 hod. Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti.

DECATHLON SIMOND

INFORMÁCIE O VÝROBKU
Ak ste si zakúpili produkt: SKRUTKOVACIA KARABÍNA ROCKY v období od 5.decembra 2018 do 4.júla 2019, týka sa Vás nasledovný oznam.
DST 100
Žiadame Vás, aby ste tento produkt pred použitím skontrolovali


Vďaka našim kontrolám bezpečnosti a kvality sme identifikovali potenciálne riziko: vo veľmi malom počte prípadov sa skrutkovací uzáver karabíny (čierna časť) dá zaskrutkovať obrátene. Počas používania tak môže spôsobiť nežiaduce odomknutie.


Tu je návod ako skontrolovať, či karabína je alebo nie je v poriadku:


DST 100

Ak sa táto výzva týka vašej karabíny alebo ak máte akékoľvek pochybnosti, pozývame vás, aby ste svoj produkt vrátili v akejkoľvek predajni Decathlon a požiadali o výmenu alebo o náhradu peňazí. Naše zákaznícke centrum je Vám plne k dispozícii a naši zamestnanci radi odpovedia na všetky Vaše otázky na telefónnom čísle +421221200666, od pondelka do piatku, od 9:00 do 19:00 hod a cez víkend od 9:00 - 17:00. Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti.

DECATHLON DOMYOS

INFORMÁCIE O VÝROBKU
Ak ste si zakúpili produkt: DST 100 od 1.januára 2016 do 24.decembra 2018 DST 100
Žiadame Vás, aby ste tento produkt nepoužívali.


Ďakujeme Vám za dôveru, ktorú ste nám prejavili kúpou závesných popruhov Domyos Strap Training. Vďaka našim kontrolám bezpečnosti a kvality, ako aj neustáleho kontaktu s našimi zákazníkmi, naše tímy zistili, že tento produkt nespĺňa požadovanú úroveň bezpečnosti. Zistili sme totiž, že vo veľmi zriedkavých prípadoch sa môže hák zlomiť a spôsobiť pád.


Žiadame Vás, aby ste Váš produkt ďalej nepoužívali, pokiaľ nebolo vykonané jedno z nasledovných nápravných opatrení.


Riziko sa môže odstrániť vykonaním jednoduchého postupu. Ak chcete zistiť všetky podrobnosti, prečítajte si prosím nasledovné kroky:


Môžete si vybrať medzi: jednoducho opravíte produkt sami, pomocou metódy uvedenej v nasledujúcom videu: https://www.youtube.com/watch?v=tdpunoADaD8 vymeníte ho za redizajnovaný produkt vo Vašej predajni Decathlon vrátite Váš produkt do najbližšej predajne Decathlon a požiadate o náhradu peňazí


V prípade záujmu o výmenu produktu/náhradu peňazí, prineste si prosím, pokiaľ je to možné, doklad o kúpe alebo Vašu zákaznícku kartu.


Naše zákaznícke centrum je Vám plne k dispozícii a naši zamestnanci radi odpovedia na všetky Vaše otázky na telefónnom


čísle +421221200666, od pondelka do piatku, od 9:00 do 19:00 hod.


Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti.


March BLOCH Leader DOMYOS Cross Training / Bodybuilding Pavé Stratégique 1 Allée des Olympiades 59700 Marcq en Baroeul


Váš tím Decathlon