LYŽOVANIE

Vitajte vo svete lyžovania! Naše vývojárske centrum v spolupráci so športovcami vytvorilo jedinečné výrobky určené pre zjazdové lyžovanie. Okrem lyží, lyžiarok, oblečenia a ďalšieho príslušenstva nájdete u nás aj sánky, boby či lopatky. S nami si môžete užiť hory naplno!


Ideálne lyže pre pokročilých lyžiarov, ktorí si chcú zdokonaľovať lyžiarsku techniku na stabilných lyžiach s dobrým ovládaním v oblúkoch.

Zobraziť produkt

Vytvorená pre začiatočníkov, ktorí túžia po lyžiarskej obuvi na príležitostné lyžovanie.

Zobraziť produkt

Získajte čas vďaka tejto praktickej kombinéze, ktorá pomôže mladým lyžiarkam zdokonaľovať sa v teple a v suchu.

Zobraziť produkt

Túto súpravu sme navrhli na objavovanie potešenia zo skialpového lyžovania v lyžiarskych strediskách pre všetkých lyžiarov.

Zobraziť produkt

LYŽOVANIE

Zjazdové lyžovanie je jednoznačne najznámejší a najrozšírenejší zimný šport medzi ľuďmi. Preto sa pre vás neustále snažíme vyrábať nové, inovatívne a dostupné produkty. Naši dizajnéri a vývojársky tím sídli priamo v horách, aby bolo možné produkty hneď aj testovať. Lyžovanie je nádherný zimný šport, pri ktorom si prevetráte hlavu na čerstvom vzduchu v nádhernom prostredí hôr. Avšak, aby ste mali dokonalý pocit musíte mať správnu výbavu. Lyže sú samozrejme základ. Mali by ste si vedieť vyberať podľa preferovaného štýlu jazdy, či už ste fanúšikom zjazdového lyžovania alebo skôr freestylového. Ďalšiu časť základného vybavenia tvoria lyžiarky. Lyžiarky sa odlišujú hlavne na základe tuhosti, tzv. Flex indexu. V našej ponuke máme dámske, pánske ako aj detské lyžiarky. Veľa lyžiarov paličky nepoužíva, no sú pomerne dôležité pre dokonalú techniku a zlepšenie rovnováhy. Netreba zabúdať aj na prilbu, ktorá vám môže zachrániť život, nakoľko pri lyžovaní dochádza často ku škaredým nehodám. Prilby máme v ponuke už priamo s okuliarmi alebo si ich môžete dokúpiť samostatne. Úplnou samozrejmosťou sú rukavice, hrejivé ponožky, lyžiarske nohavice a bunda, ktorá vám ochráni pred snehom a udrží v teple.