ŠNORCHLOVANIE A POTÁPANIE

Vitajte vo svete šnorchlovania a potápania. Voda je pre človeka nenahraditelná. Kontakt s vodou prebúdza naše zmysly a umožňuje nám načerpať novú energiu. Navrhujeme preto výrobky z materiálov prispôsobených vodnému prostrediu a snažíme sa tak každému zaistiť maximálny pôžitok z vodných športov.

od 22.99€
Zobraziť

Vďaka pružnej časti nosa šnorchlovacej masky Easybreath 900 sa môžete ponoriť až do hĺbky 3 metrov, a pozorovať tak podmorský vesmír.

Zobraziť produkt

Olu 120 je najnovšou inováciou Decathlonu v oblasti šnorchlovania. Každému umožňuje pozorovať, hovoriť, vymieňať si skúsenosti a pritom si užívať podmorskú krajinu bez ponorenej hlavy vo vode.

Zobraziť produkt

Súprava na šnorchlovanie obsahujúca plutvy, masku a šnorchel, predávaná s taškou na pohodlnejšie prenášanie. Ideálna na vodné dobrodružstvá!

Zobraziť produkt


POTÁPANIE A ŠNORCHLOVANIE

Milujete vodu a radi spoznávate nové veci? Objavujte svet pod hladinou. Pri šnorchlovaní nepotrebujete žiadne zložité a drahé vybavenie ako je tomu pri potápaní. Využite našu inováciu celotvárovou masku easybreath a vďaka 180 ° zornému poľu budete mať podvodný svet ako na dlani. Pri šnorchlovaní vám tiež prídu vhod plutvy na šnorchlovanie. Ak si chcete užívať vodných radovánok aj počas chladnějších obdobia, nezabudnite tiež na neoprén.


SUBEA

Subea vznikla v roku 2017 a je to medzinárodna značka pre podvodné športy, ktorá sa distribuuje výhradne v obchodoch a internetových stránkach spoločnosti Decathlon. Objavte naše inovatívne a technické produkty vyvinuté v Hendaye v našom projekčnom centre v priamom kontakte s vodou.