Rezervujte na predajni a vyzdvihnite od 1hod! Výdajné miesta našich obchodov sú otvorené. Viac info tu.

ŠNORCHLOVANIE A POTÁPANIE

Vitajte vo svete šnorchlovania a potápania. Voda je pre človeka nenahraditelná. Kontakt s vodou prebúdza naše zmysly a umožňuje nám načerpať novú energiu. Navrhujeme preto výrobky z materiálov prispôsobených vodnému prostrediu a snažíme sa tak každému zaistiť maximálny pôžitok z vodných športov.

Potápačské topánky z neoprénu hrúbky 2 mm na ochranu chodidiel sa ľahko nazúvajú, aby ste si maximálne vychutnali potápanie.

Zobraziť produkt

Neoprénové rukavice na potápanie hrúbky 5 mm, ktoré zabezpečujú dobrú izoláciu rúk v studených vodách a pritom neobmedzujú v pohybe.

Zobraziť produkt

POTÁPANIE A ŠNORCHLOVANIE

Milujete vodu a radi spoznávate nové veci? Objavujte svet pod hladinou. Pri šnorchlovaní nepotrebujete žiadne zložité a drahé vybavenie ako je tomu pri potápaní. Využite našu inováciu celotvárovou masku easybreath a vďaka 180 ° zornému poľu budete mať podvodný svet ako na dlani. Pri šnorchlovaní vám tiež prídu vhod plutvy na šnorchlovanie. Ak si chcete užívať vodných radovánok aj počas chladnějších obdobia, nezabudnite tiež na neoprén.


SUBEA

Subea vznikla v roku 2017 a je to medzinárodna značka pre podvodné športy, ktorá sa distribuuje výhradne v obchodoch a internetových stránkach spoločnosti Decathlon. Objavte naše inovatívne a technické produkty vyvinuté v Hendaye v našom projekčnom centre v priamom kontakte s vodou.