KOLOBEŽKY

Vitajte vo svete kolobežiek. Kolobežky sú dobrým dopravným prostriedkom nielen v meste. V našej kolekcii máme kolobežky pre dospelých a deti. Na svoje si prídu taktiež milovníci freestylových kolobežiek.

Zobraziť produkt
Zobraziť produkt

Zobraziť produkt

Zobraziť produkt
Zobraziť produkt

Zobraziť produkt

Zobraziť produkt

Kolobežky

Kolobežky dlho patria medzi každodennú súčasť mestskej prepravy. Dnes sa opäť kolobežky dostávajú do popredia a sú čoraz viac a viac v obľube ľudí všetkých vekových kategórií.

Pokiaľ máte radi adrenalín určite si prídete na svoje s našimi freestyle kolobežkami. Ak naopak hľadáte kolobežku na premiestňovanie sa v meste alebo na klasickú jazdu odporúčame vám naše kolobežky, ktoré nájdete v kategóriách kolobežky pre dospelých a kolobežky pre dieti a elektrické kolobežky. Ak sa chystáte jazdiť aj po nespevnených cestách, s jemnými kamienkami, odporúčame vám kolobežky aj s pridaným odpružením.

Netreba zabúdať ani na bezpečnosť a preto vám odporúčame pri jazde na kolobežke používať aj prilbu a chrániče.

Ako vybrať kolobežku pre vaše dieťa:

Výber vhodnej kolobežky pre dieťa kolobežky pre dieťa závisí od veku dieťaťa, od jeho motoriky a od miesta kde ju bude používať. V našom videu nižšie nájdete tipy a rady na správny výber kolobežky pre dieťa.