HEAD Kód 8832418 4991686

Taška na padel Elite Supercombi 23 46 l čierno-biela

65,00 €
  • Taška na padel Elite Supercombi 23 46 l čierno-biela
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Potrebujete priestrannú, ľahkú a praktickú padelovú tašku bez toho, aby ste sa vzdali svojho štýlu? Taška Head Elite Supercombi je pre vás ako stvorená!

VÝHODY

Jednoduchý prenos

Dve nastaviteľné a polstrované ramenné rukoväte uľahčujú prenášanie: na pleci, na chrbte alebo v ruke.

Nízka hmotnosť

Pevná polyesterová zmes pre odolnú a ľahkú tašku (hmotnosť: 700 g).

Odolnosť

Zosilnené švy pre lepšiu ochranu oblastí najviac namáhaných opotrebovaním.

Vrecká a priehradky

Dve hlavné priehradky a dve menšie vrecká na príslušenstvo.

TECHNICKÝ POPIS

Environmentálna udržateľnosť

Spoločnosť Head sa dlhodobo stará o planétu a prijíma opatrenia na zabezpečenie environmentálnej udržateľnosti. Svedčí o tom aj etiketa tašky, ktorá je vyrobená z recyklovaného papiera (namiesto plastu) a pripevnená konopnou šnúrkou.

Zloženie: 100 % polyester

Polyester je veľmi pevný a odolný materiál, ktorý absorbuje tekutiny a je príjemný pri kontakte s pokožkou. Vďaka svojej termoplasticite môže mať rôzne tvary. Takisto je pevný, pretože sa takmer vôbec netrhá. Tieto vlastnosti predlžujú životnosť vašej tašky.

Veľkosť tašiek na padel

Existuje niekoľko veľkostí tašiek na padel. V závislosti od množstva vášho vybavenia nájdete modely so špecifickým priestorom, ktorý ovplyvní ich ľahkosť a praktickosť.

Univerzálne prenášanie

Vďaka hmotnosti 700 g sa taška Head Elite Supercombi ľahko prenáša. Má rukoväte na nosenie v ruke a ďalšie dva nastaviteľné popruhy na pohodlné nosenie na chrbte.

Priehradky

Dobrá padelová taška musí obsahovať priestranné priehradky na uloženie všetkého, čo potrebujete, aby ste boli počas zápasov dobre vybavení. Preto vám Head ponúka tašku Elite Supercombi s dvoma hlavnými priehradkami na uloženie oblečenia, obuvi, rakiet a príslušenstva. Má tiež menšie vrecká, aby ste mali svoje osobné veci vždy po ruke.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov