BULLPADEL Kód 8818981 4945868

Padelová raketa Indiga 23

60,00 €
50,00 €
-16%
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Raketa Bullpadel Indiga PWR je určená pre rekreačných hráčov, ktorí hľadajú razantnú, pohodlnú a ovládateľnú raketu (nízka hmotnosť 360-370g).

VÝHODY

Razancia

Vďaka diamantovému tvaru, vyváženiu do hlavy a technológii Carbone Tu.

Tolerancia

Vďaka širokému sweet spotu.

Ovládateľnosť

Zaisťuje jej hmotnosť od 360 do 370 g.

Pohodlie

Vďaka povrchu zo skleného vlákna a pene Soft Eva.

TECHNICKÝ POPIS

Úroveň hry: amatéri alebo príležitostní hráči padelu

Ak ste začiatočník alebo príležitostný hráč, táto raketa vám pomôže zlepšiť vašu techniku. Môžete to využiť na dosiahnutie pohodlnejších úderov bez neželaných vibrácií.

Typ hry: razancia

Táto raketa sa vyznačuje vlastnosťami, ktoré vám pomôžu získať razanciu a dosiahnuť vynikajúci odpal loptičky.

Vyváženie: do hlavy

Bod vyváženia rakety sa meria v milimetroch od spodnej časti rakety (rukoväte).

Čím je táto hodnota väčšia (vyváženie do hlavy), tým väčšiu razanciu a stabilitu raketa má a tým ťažšia sa zdá (aj keď nemá vysokú hmotnosť). Je však menej ovládateľná. Naopak, čím je táto hodnota nižšia (vyváženie do rukoväte), tým je raketa ovládateľnejšia, ale je menej razantná a stabilná.

Hmotnosť: 360 - 370 g

Tak ako vyváženie, aj hmotnosť ovplyvňuje švih rakety, a teda jej ovládateľnosť, stabilitu a schopnosť prenášať energiu na loptičku (razantnosť). Čím je raketa ťažšia, tým viac energie dokáže na loptičku preniesť, ale tým menej je pravdepodobné, že bude ovládateľná. Naopak, čím je raketa ľahšia, tým je ovládateľnejšia, ale na loptičku sa prenáša menej energie.

Vonkajší materiál: sklené vlákno

Sklené vlákno je najpružnejším vonkajším materiálom – čím je vlákno pružnejšie, tým je pohodlie väčšie. Pri menej pružnom vlákne dosiahneme väčšiu razantnosť rakety.

Vnútorný materiál: EVA Soft

Pena Eva má viacero hustôt, čím je hustota vyššia, tým je väčšia tvrdosť. Tvrdosť je jednou z jej vlastností, takže je veľmi ľahké meniť jej hustotu, ktorá sa v konečnom dôsledku premieta do razancie.

Technológia Carbon Tube

Karbónové vlákna (100 % karbón) umiestnené v ráme rakety sú prepletené v rôznych smeroch, aby sa zabezpečil kompromis medzi razanciou a kontrolou.

Technológia PolyGlass

Vlákno získané z roztaveného skla. Je to veľmi odolný materiál, ktorý poskytuje pohodlný odpal, t. j. zaisťuje vynikajúci pomer pružnosti a odolnosti.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov