LA SPORTIVA Kód 8815585 4931477

Lezečky Miura VS verzia 2023

135,00 €
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Naši lezci si vybrali tieto lezečky pre vysoký výkon najmä na skalkách a malých chytoch. Podrážka Vibram XS Edge poskytuje zvýšenú priľnavosť.

VÝHODY

Jednoduché obliekanie

Tri suché zipsy umožňujú rýchle obutie lezečiek.

Presnosť

Veľmi prehnutý tvar, tenká špička umožňujú veľkú presnosť na malých stupajach.

Tuhosť

Tvrdá podrážka lepšie drží na malých stupajach.

Pohodlie

Tvar obopína chodidlo. Suchý zips umožňuje nastaviť spevnenie chodidla.

Protišmykové vlastnosti

Guma Vibram XS edge 4mm. Vynikajúca priľnavosť a odolnosť proti oderu.

TECHNICKÝ POPIS

Podlepenie podrážky

Je vaša podrážka opotrebovaná? Lezečky nezahadzujte! Bola by to ekologická aj ekonomická škoda.

Podrážku je vždy možné opraviť. Po podlepení podrážky budete môcť znova liezť s lezečkami vytvarovanými podľa vášho chodidla.

Pozor: keď vidíte cez gumu koženku, je nutné podrážku podlepiť. Ak prederavíte koženku, už podrážku nebude možné podlepiť.

Rada ohľadne veľkosti

Ak ste vo fáze napredovania, odporúčame vám vziať si o niečo pevnejšiu veľkosť, ako je vaša bežná veľkosť (napríklad 1/2 – 1 číslo menšie), ale je dôležité, aby ste netrpeli, aby si vaše chodidlo rozvinulo pohyblivosť, silu a propriorecepciu.

Ak ste skúsený lezec, odporúčame vám, aby ste si našli čas a vyskúšali rôzne veľkosti (1 – 2 čísla menšie), aby ste našli najlepší kompromis medzi pohodlím a stlačením pre väčšiu silu.

P3 System

P3 System (Permanent Power Platform).

Tento systém P3 umožňuje dlhodobo lepšie spevnenie a účinnosť prehnutia.

Rady na údržbu

Našou prvou radou je, aby ste lezečky neprali v práčke. Mechanické a tepelné namáhanie by ich mohlo poškodiť. Odporúčame umývať v rukách, buď špongiou navlhčenou čistou vodou alebo špongiou navlhčenou mydlovou vodou (jadrové mydlo) a bezpodmienečne ich nechať vysušiť voľne na vzduchu pri stabilnej teplote. Nesušte umelo (radiátor alebo priame slnko). Odporúčame pravidelne umývať, aby sa zvýšila životnosť lezečiek.

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Neskladujte na miestach s vysokou teplotou (rozohriate vozidlo, blízkosť tepelného zdroja) alebo vlhkosťou. Uchovávajte na suchom mieste pri miernej teplote.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov