WILSON Kód 8746450 4604847

Tenisová raketa Clash 100L V2 280 g čierno-červená

180,00 €
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Táto raketa je určená pre skúsených tenistov a tenistky, ktorí hľadajú kontrolu a ovládateľnosť. V predaji bez výpletu.

VÝHODY

Razancia

Plocha výpletu, rozmery výpletu a švihová hmotnosť poskytujú razanciu.

Stabilita

Technológia FortyFive zaručuje optimálnu kombináciu medzi pružnosťou a stabilitou.

Kontrola odpalu

Nízka tuhosť rakety (55Ra) a FreeFlex poskytujú kontrolu.

Ovládateľnosť

Raketa je ľahšia, takže je lepšie ovládateľná.

TECHNICKÝ POPIS

Hmotnosť (raketa bez výpletu)

280 gramov. Tak ako vyváženie a dĺžka, aj hmotnosť ovplyvňuje zotrvačnosť rakety, a teda jej ovládateľnosť, stabilitu a schopnosť prenášať energiu na loptičku (razantnosť). Čím je raketa ťažšia, tým viac energie dokáže na loptičku preniesť, ale tým menej je pravdepodobné, že bude ovládateľná. Naopak, čím je ľahšia, tým je ovládateľnejšia, ale na loptičku sa prenáša menej energie.

Vyváženie (raketa bez výpletu)

31,5 cm. Vyváženie: Bod vyváženia rakety sa meria v centimetroch od spodnej časti rakety (rukoväte). Čím vyššia je táto hodnota (vyváženie do hlavy), tým je raketa razantnejšia a stabilnejšia, ale tým menej je ovládateľná. Naopak, čím je táto hodnota (vyváženie do rukoväte) nižšia, tým je raketa ovládateľnejšia, ale pri náraze je menej razantná a stabilná.

Plocha výpletu

645 cm². Plocha výpletu: Plocha výpletu rakety je plocha v cm². Má vplyv na toleranciu a razantnosť rakety. Čím je výplet väčší, tým je raketa razantnejšia, ale tým menší je pocit kontroly. Naopak, čím je výplet menší, tým je raketa viac pod kontrolou, ale tým menej je razantná a tolerantná.

Tuhosť

55 Ra. Ra: Definuje tuhosť rakety, teda jej vlastnosť deformovať sa pri dopade loptičky. Čím je raketa tuhšia (t. j. čím vyššia je hodnota Ra), tým menej sa pri náraze deformuje. Energia rakety stratená pri dopade loptičky sa tak minimalizuje a vracia sa späť do loptičky prostredníctvom výpletu. Zvykne sa teda tvrdiť, že čím je raketa tuhšia, tým je razantnejšia.

Švihová hmotnosť (raketa bez výpletu)

SW = 280. Švihová hmotnosť (Swingweight v angličtine): Primárne charakterizuje ovládateľnosť rakety a jej schopnosť prenášať energiu na loptičku (razancia). Čím je hodnota švihovej hmotnosti vyššia, tým sa raketa ťažšie ovláda, ale má lepšiu razantnosť. Naopak, čím je švihová hmotnosť nižšia, tým je raketa ovládateľnejšia, ale menej razantná. Je do veľkej miery výsledkom hmotnosti, vyváženia a dĺžky rakety.

Rozmery výpletu

16 × 19. Rozmery výpletu: Rozmer výpletu je počet zvislých strún × počet vodorovných strún. Čím viac strún má výplet, tým viac je „uzavretý“. Čím má menej strún, tým viac je „otvorený“. Čím uzavretejší je výplet, tým môžete cítiť viac kontroly, ale menej razantnosti alebo rotácií. Naopak, čím otvorenejší je výplet, tým môžete cítiť viac razantnosti a rotácií, ale menej kontroly.

Dĺžka

68,6 cm. Dĺžka: Dĺžka rakety sa meria v centimetroch, od spodnej časti rukoväte po hornú časť výpletu. Čím je raketa dlhšia, tým je razantnejšia, ale menej ovládateľná. Naopak, čím je raketa kratšia, tým je ovládateľnejšia, ale menej razantná.

Profil

Eliptický profil: 24,5 mm/24,5 mm/24,5 mm.

FreeFlex a StableSmart

Vďaka systému FreeFlex je raketa Clash prvou raketou, ktorá je navrhnutá tak, že sa pri zásahu ohne a to pri akomkoľvek štýle odpalu. Táto veľká inovácia umožňuje hráčom bezpečne odpaľovať loptičky, bez otázok, s maximálnou priľnavosťou a vynikajúcou kontrolou. Na druhej strane technológia StableSmart poskytuje raketám Clash ideálnu stabilitu a nový tvar rámu vytvorený digitálnou simuláciou, ktorý poskytuje ovládateľnosť.

Technológia FortyFive

Patentovaná technológia FortyFive, ktorá vznikla zdokonalením technológie Carbon Mapping, zaručuje kombináciu pružnosti a výnimočnej stability.

Agiplast B&G

Úchyty, očká a endcap sú vyrobené z plastu Agiplast na báze rastlín, čo znižuje vplyv na životné prostredie.

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Výrobok nevystavujte prudkým zmenám teploty.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov