FITBIT Kód 8625691 4306048

Športové smart hodinky (+ GPS) Fitbit Versa 3 čierne

180,00 €
165,00 €
-8%
  • Športové smart hodinky (+ GPS) Fitbit Versa 3 čierne
  • Športové smart hodinky (+ GPS) Fitbit Versa 3 čierne
Farba: ČIERNA
  • ČIERNA
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Fitbit Versa 3: športové smart hodinky s integrovaným GPS, hudbou a sledovaním aktívnej zóny, viac ako 20 športov v reálnom čase na zápästí!

VÝHODY

Výdrž

Výdrž až 10 dní. Výdrž až 12 hodín s aktivovaným GPS. Veľmi rýchle nabíjanie.

Univerzálne použitie

Viac ako 20 športov na zápästí + SmartTrack: beh, plávanie, cyklistika...

Konektivita

Aplikácia Fitbit je kompatibilná s najrozšírenejšími modelmi telefónov.

Meranie parametrov

Sledovanie aktivity a pulzu na zápästí, GPS, kalórie, vzdialenosť, hudba...

Vodotesnosť

Sledujte svoje plavecké výkony a noste ho aj v sprche, vodotesnosť až do 50 m.

TECHNICKÝ POPIS

Hlavné funkcie (1/2)

Zabudované GPS: Na sledovanie tempa a vzdialenosti bez telefónu použite zabudované GPS a následne si pozrite mapu svojho tréningu v aplikácii Fitbit.

Nepretržité sledovanie tepovej frekvencie. Sledujte spálené kalórie a intenzitu tréningu priamo na zápästí a v aplikácii Fitbit sledujte trendy tepovej frekvencie a úrovne kardio kondície.

Počet minút v aktívnej zóne.

Hlavné funkcie (2/2)

Hudobný zážitok: ukladajte a počúvajte hudbu a podcasty cez Deezer a Spotify priamo na zápästí. Navrhnite si vlastné motivačné zoznamy skladieb na konkrétne tréningy.

Automatické sledovanie spánku a spánkové skóre: sledujte čas strávený vo fázach ľahkého, hlbokého a REM spánku a zistite svoje spánkové skóre, aby ste lepšie pochopili kvalitu svojho spánku.

Zostaňte pripojení k základným informáciám, nech už ste kdekoľvek

Upozornenia na hovory, SMS a aplikácie: odpovedajte na hovory cez Bluetooth® a dostávajte hlásenia o SMS a aplikáciách priamo do hodiniek, keď je váš telefón v dosahu.

Integrované služby Google Assistant a Amazon Alexa: sledujte počasie, nastavte si čas, kedy ísť spať a budík, ovládajte pripojené domáce zariadenia a ešte viac – a to všetko iba komunikáciou s hlasovým asistentom priamo na vašom zápästí.

Dobre premyslený dizajn

Versa 3 sú ľahké vodotesné hodinky s pružným náramkom Infinity. Majú veľký ciferník s jasným Amoled displejom na ľahké prezeranie upozornení a štatistík.

Funkcie spojené s tepovou frekvenciou

Nepretržité sledovanie tepovej frekvencie: Sledujte spálené kalórie a optimalizujte svoje fyzické úsilie pomocou našej vylepšenej technológie PurePulse. Navyše môžete v aplikácii sledovať trendy tepovej frekvencie v pokoji a úroveň kardio kondície.

Personalizované dychové cvičenia: Využite chvíle pokoja v priebehu dňa s personalizovaným dýchaním so sprievodcom v trvaní 2 a 5 minút, ktoré je založené na vašej tepovej frekvencii.

Funkcie spojené so spánkom

Sledovanie spánku: zistite, koľko času ste strávili v ľahkom, hlbokom a REM spánku, a získajte tipy na zlepšenie kvality spánku.

Funkcia Spánkové skóre: spánkové skóre je rýchly a ľahký spôsob, ako zistiť, či ste sa dobre vyspali, a sledovať tak svoje trendy v priebehu času. Tiché upozornenia. Režim spánku: výberom režimu spánku vypnete úvodnú obrazovku a upozornenia. Zaistíte tak, že váš spánok nebude prerušený.

Monitorovanie ženského zdravia

Spoznajte lepšie svoje telo pomocou hodiniek Versa 3 a aplikácie Fitbit na zaznamenávanie menštruácie a príznakov, predpovedanie času ovulácie a objavovanie trendov vášho cyklu.

Fitbit Pay

Plaťte za svoje nákupy prostredníctvom pripojených hodiniek cez bezkontaktný platobný terminál (najskôr musíte svoje platobné karty zaregistrovať v peňaženke aplikácie Fitbit).

Fitbit Pay funguje všade, kde je možnosť bezkontaktnej platby.

Technické špecifikácie

Hodinky Versa 3 obsahujú náramok vyrobený z tvrdého a pružného materiálu, podobne ako u väčšiny športových hodiniek. Súčasťou výbavy je aj hliníkové puzdro.

Snímače a komponenty

Gyroskop, integrované GPS + Glonass, 3-osový akcelerometer, výškomer, Wi-Fi (802.11b/g/n 2,4 GHz), detektor okolitého svetla, mikrofóny, reproduktor, vibračný motor, optický snímač tepovej frekvencie, snímač teploty zariadenia (zmeny teploty pokožky sú k dispozícii iba vo verzii Premium).

Rozmery a veľkosť

Rozmery: 40,48 × 40,48 × 12,35 mm. Veľkosť náramku:

S: vhodný na zápästie s obvodom 140 až 180 mm. L: vhodný na zápästie s obvodom 180 až 220 mm.

Obsah balenia

Fitbit Versa 3 čierny.

Klasický náramok (S a L).

Nabíjací kábel.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov