Filtre 0
Filtre 0
DAIWA Kód 8592277 4093586

Navijak na morský rybolov Ninja LT 2018 6000

60,00 €
Nedostupné online

Tento navijak je určený na morský rybolov z brehu alebo z člna.

VÝHODY

Nízka hmotnosť

Napriek veľkosti 6000 má relatívne nízku hmotnosť.

Plynulosť navíjania

Kvalita ložísk umožňuje pohodlný lov.

TECHNICKÝ POPIS

Vlastnosti

Veľkosť: 6000.

Hmotnosť: 370 g.

- Tvar kľučky: T+.

- Počet ložísk: 4+ 1.

- Prevodový pomer: 5,1 : 1. Návin na 1 otočenie kľučkou: 92 cm.

- Kapacita cievky: 300 m pri 0,22 mm.

- Brzda: 12 kg.

- Referencia : NJ18LT6000.

- Referencia cievky: Q465201.

NAVIJAK NINJA LT2018

Ninja je najdostupnejší LT navijak vo svojej kategórii. Kombinácia výkonu a nízkej hmotnosti tvorí navijak s bezkonkurenčným pomerom cena/výkon. Má vnútorný mechanizmus High-Tech s hnacím kolieskom Tough Digigear, ktorého životnosť je vylepšená o 150 % v porovnaní s predchádzajúcou generáciou Ninja. Spoločne s rotorom „Air Rotor“ s oblúkovým profilom ponúka vynikajúcu, hladkú a stabilnú rotáciu.

Ninja LT 2018 (Pokračovanie)

- Brzda s technológiou ATD, veľká matica brzdy.

- Telo a Air Rotor z polykarbonátu.

- Hliníková cievka Air Spool.

- Krížové navíjanie.

- Ultra ľahká hliníková kľučka.

LT

LT: nový koncept miniaturizácie vo výrobe navijakov Daiwa. Technológia LT (skratka Light and Touch), prináša menšie a pevnejšie navijaky ako kedykoľvek predtým. Úplne prepracované a zosilnené prevedenie nového hnacieho kolieska Digigear. Ak chytíte navijak LT do ruky, ihneď vám sadne!

Brzda ATD: Automatic Tournament Drag

Brzda A.T.D. obsahuje podložky impregnované novým špeciálnym mazivom, ktoré optimalizuje energetickú účinnosť brzdy. brzdu. Toto výnimočne kvalitné mazivo má väčšiu priľnavosť pri rozbehu a poskytuje stabilnejšiu a progresívnejšiu Riziko pretrhnutia vlasca pri zdolávaní je tak minimalizované vďaka presnejšej reakcii brzdy ATD, ktorá sa prispôsobí každej fáze boja: zaberá rýchlejšie a plynulejšie pri rozbehu a ponúka tak lepší brzdný účinok.

Air Rotor

Vyváženie, robustnosť a citlivosť sú pre tento Air-Rotor charakteristické.

Rotor s oblúkovým profilom a o 15 % nižšou hmotnosťou ako štandardný rotor poskytuje optimálnu plynulosť otáčania a pohlcuje vibrácie vďaka nižšiemu ťažisku.

Cross Wrap

Systém Neo Cross-wrap pre optimálne krížové navíjanie a lepšie odvíjanie pri nahadzovaní. Tento systém zabraňuje tvorbe tzv. parochní a zamotávaniu vlasca.

Infinite Anti-Reverse

Nový nekonečný antireverzný systém sa aktivuje pod 4× slabším tlakom, ako klasický systém. Stačí menej ako 2 g, aby sa spustil tento systém nazvaný Real Stopper, ktorý zabraňuje akémukoľvek spätnému chodu kľučky a zvyšuje citlivosť.

Silent Oscillation

Dokonalosť styčných plôch medzi špirálovým alebo priamym ozubením zaisťuje takmer 99 % energetickú účinnosť a tichý chod. Ozubené prevody Daiwa ponúkajú vynikajúcu plynulosť otáčania.

Twist Buster II

Kladka preklápača TB2 vyvinutá spoločnosťou Daiwa bola navrhnutá tak, aby zaisťovala optimálne ukladanie vlasca na cievku.

Tento systém znižuje riziko krútenia vlasca pri navíjaní o 90 %.

ABS.

Navíjacia plocha bežnej cievky je valcová, zatiaľ čo plocha ABS cievky je kónická a obmedzuje riziko vytvárania tzv. parochní. Dizajn lemu navyše znižuje trenie vlasca, vďaka čomu predlžuje vzdialenosť pri nahadzovaní.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov