OFFLOAD Kód 8557516 2866886

Skladací rugbyový vak R500 pre deti

140,00 €
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Vyvinuli sme tento vak na tréningy rugby. Napredujte s vaším tímom po celý týždeň!

VÝHODY

Jednoduchý prenos

Bočné a vertikálne rukoväte uľahčujú prenos vaku.

Ochrana proti nárazom

Vak je odolný voči nárazom pri zložení vďaka špeciálnej pene a obalu.

Odolnosť proti oderu

Vak je odolný voči treniu pri prenose vďaka spevneným švom.

Ochrana proti nárazom

Žite pre tréningy: pena tlmí nárazy pri zložení hráčov.

Odolnosť proti potu

Vak sa lepšie uleží vďaka pene odolnej voči vode.

TECHNICKÝ POPIS

Vak na zloženie hráčov na každodenné použitie v klube

Vak na zloženie hráčov je často jednou zo základných pomôcok na tréningy rugby. Preto vám chceme ponúknuť odolný a trvácny produkt.Odolný znamená určený na absorpciu záťaže s hmotnosťou 120 kg pri 10 km/h.

Trvácny znamená, že vak dokáže odolať viac ako 45 000 zloženiam hráčov. V klube teda vydrží minimálne 4 roky pre všetky kategórie.

Ako predĺžiť životnosť podložky na zloženie hráčov?

Vak na zloženie hráčov musí obstáť pri náročných skúškach počas tréningov. Preto vám ponúkame niekoľko rád na údržbu, vďaka ktorým vydrží dlhšie:

na konci tréningu môžete opláchnuť plastovú časť obalu. Švy lepšie ochránite tak, že vak budete niesť, a nie ťahať. Na konci tréningu si tak doprajete trochu kardia.

Aby štít nezvlhol, odporúčame vám skladovať ho na suchom mieste.

Dizajn vaku Offload

Plastový obal má vertikálne rukoväte po dĺžke vaku a jednu horizontálnu rukoväť na každom okraji. Pre väčšie pohodlie sme sa rozhodli radšej pre suchý zips než pre obyčajný zips.Vnútri valca sa nachádzajú spojené penové bloky, ktoré zaisťujú lepší pomer kvalita/cena a realistickejší zážitok.Pokiaľ ide o rozmery, vak meria 120 cm na výšku, má 33 cm priemer a váži 4 kg.

Rozpovieme vám príbeh tohto vaku

Značka Offload má vo svojej DNA zakódované poskytovať spoľahlivé a odolné produkty. Pri vývoji tohto vaku sme na začiatku hľadali penu, ktorá by zodpovedala našim očakávaniam.

Následne sa spojil 3-členný vývojový tím, ktorý realizoval množstvo laboratórnych testov a vymieňal si cenné skúsenosti s rugbyovým klubom v meste Marcq en Baroeul a výsledkom ich spolupráce je odolný, pevný vak za prijateľnú cenu.

Slová Williama, produktového vedúceho: „Spojili sme sily a toto je náš výsledok.“

Tréningový doplnok

Ragbyový vak samozrejme ponúka základné cvičenia: zloženie, zdvihnutie, premiestnenie a všetko odznova. Ale ďalšou klasickou pomôckou na rugbyové tréningy je samozrejme narážací štít, ktorý rozširuje možnosti kombinovania a vytvárania herných situácií.

Napríklad? Hodenie sa na hráčov v mlyne: po hodení sa na vak vstanete a odstrčíte narážací štít, čím napodobňujete pohyby pri výboji v otvorenom mlyne.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov

Videá