TECNIFIBRE Kód 8197552 1433500

Tenisový výplet Duramix 1,35 mm polyesterové multivlákno prírodný 200 m

200,00 €
Jednotková cena 1/m
  • Tenisový výplet Duramix 1,35 mm polyesterové multivlákno prírodný 200 m
Farba: ŽLTÁ
  • ŽLTÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Určený pre pokročilých alebo skúsených hráčov, ktorým výplet praská po 10 až 20 hodinách hry, a ktorí hľadajú pohodlie, odolnosť a výdrž.

VÝHODY

Razancia

Technológia z impregnovaného polyuretánu PUHDinside pre kontrolu sily odpalu.

Odolnosť proti oderu

Veľmi dobrá odolnosť zásluhou strún 1,35 mm. Výplet s polyesterovým spevnením.

Technické údery

Príjemný pocit pri odpale.

Trvácne napnutie výpletu

Napnutie výpletu veľmi dobre drží a môžete ho používať až 6 mesiacov.

TECHNICKÝ POPIS

Zloženie

Zloženie Duramixu z 50 % polyesterových mikrovlákien na maximálny odraz a 50 % polyamidových mikrovlákien na maximálne pohodlie.

Aké napnutie strún?

Stredné napnutie strún (18 až 23 kg) vám zaistí väčšie pohodlie, väčší účinok aj výkon. Ale budete mať, naopak, menšiu kontrolu a presnosť.

Väčšie napnutie (> 23 kg) vám zaistí väčšiu kontrolu a presnosť. Na druhú stranu vám hrozí väčšie riziko zápalu šliach. A okrem toho bude celkový účinok a váš výkon nižší.

Monovlákno?

Pri výplete z monovlákna vám Decathlon odporúča napnutie strún medzi 19 a 22 kg. Dôrazne vám neodporúčame výplety z monovlákna pre deti do 15 rokov, aby nedošlo k zraneniu. Tieto výplety sú určené pre hráčov, ktorým struny praskajú najmenej po 10 hodinách hry, pretože veľmi rýchlo strácajú napnutie.

Multivlákno?

Pri výplete z multivlákna vám Decathlon odporúča napnutie strún maximálne 25 kg! Tieto výplety sa odporúčajú hráčom citlivým na zápaly šliach, mladým hráčom a tým, ktorým výplet málo praská. Výplety z multivlákna si dlhšie zachovávajú napnutie.

Ako často meniť výplet?

50 % vášho výkonu závisí od vašich schopností a 50 % od výpletu vašej rakety! Starostlivo preto vyberajte výplet, aby ste získali čo najlepší výkon.

Rada pre tých, ktorým výplet praská často: vymeňte ho pri každom poškodení.

Tým, ktorým výplet praská málo alebo vôbec nepraská, odporúča Decathlon jeho výmenu v priebehu roka toľkokrát, koľkokrát hrajú za týždeň. Príklad: Hrám tenis jedenkrát týždenne, jedenkrát za rok vymením výplet. Hrám tenis trikrát týždenne, trikrát za rok vymením výplet.

Čo radí Decathlon?

Nesnažte sa spevniť voľnejší výplet, odrazilo by sa to veľmi na jeho výkone. Menej napnuté struny vám umožnia hrať uvoľnenejšie, do hry sa nebudete nútiť a získate väčšiu silu. Už tým, že budete hrať, sa výplet opotrebuje, aj keď nepraskne. Postupne stratí pružnosť a svoje počiatočné vlastnosti. Struna (alebo jej priemer) tiež ovplyvňuje zážitok z hry. Čím je struna tenšia, tým väčší bude výkon a účinok. Čím je struna silnejšia, tým odolnejší a silnejší bude výplet!

Zloženie

Zloženie

Polyuretán/polyester.

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Vyhýbajte sa prudkým zmenám teploty. Nenechávajte svoju raketu v kufri auta: teplota môže prudko stúpať aj klesať.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

1 Roky/ov