Filtre 0
Filtre 0
KIPRUN Kód 8772865 4700529

Pánska bežecká obuv Kiprun KS500 2 žlto-čierna

80,00 €
65,00 €
-18%
Farba: ČIERNA / ŽLTÁ
  • ČIERNA / ŽLTÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Obuv Kiprun KS500 2 bude vaším prvým spojením so svetom výkonu.

VÝHODY

Hmotnosť

280 g vo veľkosti 42. Ideálna hmotnosť na prvé tréningy.

Tlmenie došľapu

Podrážka 100 % Kalensole, mäkké tlmenie došľapu, absorpcia nárazov.

Pohodlie

Nová prepracovaná pružnejšia sieťovina vám poskytne dobré pohodlie.

TECHNICKÝ POPIS

Prepracovaná všestrannosť pre váš beh

Objavte úplne novú bežeckú obuv KS500 2 od Kiprun. KS500 2 stelesňuje všestrannú bežeckú obuv. Bežecká obuv navrhnutá tak, aby zvládla všetky povrchy.

Základ pre váš výkon

Vo svojej najnovšej verzii prešla obuv KS500 2 úpravou s opätovným zameraním na jej bežecké schopnosti. Nanovo sme definovali základné hodnoty behu zavedením opätku pre lepšiu stabilitu a zvýšené pohodlie. Toto znovuobjavenie nám umožnilo optimalizovať základné vlastnosti obuvi KS500 2 pri zachovaní jej všestrannosti a pohodlia. Prepracovaná sieťovina obsahuje spevňujúce zóny a zároveň si zachováva priedušnosť.

Drop

Drop obuvi je 6 mm.

Zloženie

Zloženie

Zvršok:: 20.0% Termoplastický polyuretán, 80.0% Polyester; Podšívka:: 100.0% Polyester; Podošva:: 30.0% Syntetický kaučuk, 70.0% Etylénvinylacetát

Tipy na skladovanie a údržbu

SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NORMáLNA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA VZDUCHU NA VýSTUPE Z BUBNA 80 °C. SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NORMáLNA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA VZDUCHU NA VýSTUPE Z BUBNA 80 °C.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE  200 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 200 °C.

Tipy na skladovanie

Starostlivosť o bežeckú obuv Vyhýbajte sa prehriatym priestorom a uprednostnite suché a vetrané miesto, aby ste obuv udržali vo forme.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Všetka naša obuv je testovaná v oblasti pohodlia došľapu a opotrebovania pri používaní nezávislými účastníkmi testov za rovnakých podmienok, s akými sa môžete stretnúť pri nosení našich produktov. Cieľom je testovať, zlepšovať a overovať produkty čo najobjektívnejšie, aby ste sa pri behu mohli spoľahnúť na ich kvalitu.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

U nás v Kiprun sú bežci všetkých úrovní. Naše produkty každý deň testujeme a následne vylepšujeme. Naše výrobky sú testované skupinou používateľov v podmienkach používania, na ktoré sú určené. Takže skôr než sa dostanú na vaše nohy, prejdú tisícky kilometrov.