WEDZE Kód 8812954 4910166

Detská lyžiarska kombinéza 980 do klubu a na preteky žltá

180,00 €
  • Detská lyžiarska kombinéza 980 do klubu a na preteky žltá
Farba: ŽLTÁ / ČIERNA / BIELA
  • ŽLTÁ / ČIERNA / BIELA
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Naše tímy vytvorili túto lyžiarsku kombinézu pre mladých pretekárov.

VÝHODY

Vodoodpudivosť

Vodoodpudivý vonkajší materiál nesaje vodu.

Voľnosť pohybu

Materiál je veľmi pružný.

Hrejivosť

Česaná podšívka zvyšuje hrejivosť.

Nepremokavosť

Veľmi dobrá: membrána 11 000 mm.

Vrecká

1 vnútorné vrecko na skipas.

Držanie na tele

Návleky s gumičkou dobre držia na lyžiarkach.

Odvetrávanie

Materiál zlepšuje prechod vzduchom, aby sa zvýšila rýchlosť.

TECHNICKÝ POPIS

Aký je strih kombinézy?

Strih sa prispôsobí tvaru tela, aby sa maximálne zlepšila aerodynamika.

Čo je membrána a na čo slúži?

Membrána je veľmi tenký materiál nanesený na vnútornú stranu vonkajšieho materiálu kombinézy. Hydrofilná membrána bráni prenikaniu vody zvonku a súčasne zvnútra odvádza telesnú vlhkosť. Vďaka tomu dokáže membrána lyžiarov udržať v teple a v suchu.

Na čo slúži vodoodpudivosť kombinézy?

Vodoodpudivosť materiálu znamená, že voda steká po povrchu bez toho, aby vsakovala. Táto kombinéza obsahuje vodoodpudivé materiály, ktoré predlžujú jej odolnosť voči nečasu. Vodoodpudivosť je dosiahnutá úpravou vonkajšej strany materiálu, no časom sa môže táto vlastnosť zhoršiť.

Ako obnoviť vodoodpudivosť?

Vodoodpudivosť možno obnoviť. Dosiahnete to tak, že dáte kombinézu do sušičky na program pre syntetiku na 10 až 15 minút.

Môžete tiež použiť nepremokavý sprej (v predaji v našich predajniach).

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: vonkajšia vrstva: 18.0% Elastan, 82.0% Polyester; Hlavná tkanina: vnútorná vrstva: 8.0% Elastan, 92.0% Polyester; Vrecko: 18.0% Elastan, 82.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NíZKA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA BUBNA 60 °C. SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NíZKA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA BUBNA 60 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE.
PROFESIONáLNE CHEMICKé UHľOVODíKOVé čISTENIE (TEPLOTA DESTILáCIE MEDZI 150 °C A 210 °C, BOD VZPLANUTIA MEDZI 38 °C A 70 °C). PROFESIONáLNE CHEMICKé UHľOVODíKOVé čISTENIE (TEPLOTA DESTILáCIE MEDZI 150 °C A 210 °C, BOD VZPLANUTIA MEDZI 38 °C A 70 °C).

Tipy na skladovanie

Podľa možností skladujte zavesené na vešiaku a neskladajte, aby ste nepoškodili materiál. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte úplne vysušiť.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Všetky výrobky Wedze sa navrhujú a vyrábajú na úpätí hory Mont Blanc. Testujeme ich v reálnych podmienkach, s akými sa stretnete pri používaní (sneh, chlad, prašan a pod.). Tímy návrhárov takto overujú, či výrobky dokonale zodpovedajú požiadavkám aktivity, na ktorú boli určené.

Záruka

2 Roky/ov