STAREVER Kód 8733963 4484807

DIEVČENSKÁ TANEČNÁ MIKINA

18,00 €
Farba: BÉŽOVÁ
  • BÉŽOVÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím vytvoril mikinu pre mladé tanečníčky súčasného a jazzového tanca všetkých úrovní.

VÝHODY

Hebkosť

Jemný materiál poskytuje väčšie pohodlie.

Pružnosť

Elastan vám poskytne voľnosť pri každom pohybe.

TECHNICKÝ POPIS

Prečo nosiť mikinu na moderný jazzový a súčasný tanec?

Moderná a pohodlná mikina bude vaším najlepším spojencom na hodinách moderného a súčasného tanca. Noste ju s legínami s vysokým pásom, voľnými nohavicami alebo priliehavými šortkami a vytvorte si štýlový úbor.

Doplňujúca informácia o trvalo udržateľnom rozvoji

Aby ste zachovali odolnosť, funkčnosť a hebkosť našich produktov, čisté bavlnené vlákno miešame s recyklovanou bavlnou z textilného odpadu. Znižujeme tak potrebu pestovania novej bavlny. To nám umožnilo znížiť emisie CO2 o 53 % v porovnaní s mikinou z predošlej sezóny.

Je mikina vhodná na moderný tanec?

Váš tanečný úbor nepozná limity. Vďaka strihu a priedušnému materiálu sa nemusíte obávať dlhých rukávov. Hrejivosť sa reguluje a vy môžete tancovať v pohodlí. Vďaka gume na zápästiach a podšitej kapucni bude mikina sprevádzať každý váš pohyb.

Aký má pôvod crop strih?

Moderný skrátený "crop" strih má pôvod v USA. Na začiatku 80.rokov si hráči amerického futbalu skracovali dresy nad pupok, aby im nebolo počas hry príliš teplo. V súčasnosti sa tento trend rozšíril do šatníkov celého sveta.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 57.0% Bavlna, 5.0% Elastan, 38.0% Polyester; Hood lining: 100.0% Bavlna; Všitý diel: 58.0% Bavlna, 4.0% Elastan, 38.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE.
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov

Videá