Filtre 0
Filtre 0
ROCKRIDER Kód 8784929 4803930

Pánsky dres EXPL 500 na horskú cyklistiku s dlhým rukávom modrý

40,00 €
Farba: MODRÁ
  • MODRÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Tento dres je určený na jazdy na horskom bicykli v trvaní do 4 hodín v chladnom počasí (+/-15 °C). Má strih Regular a odolný materiál na rukávoch.

VÝHODY

Odvod potu

Ostaňte v suchu počas celej jazdy vďaka priedušnému materiálu.

Voľnosť pohybu

Strih Regular prispôsobený na horskú cyklistiku zaisťuje väčšiu voľnosť pohybu.

Pružnosť

Pružná látka pre väčšie pohodlie a voľnosť pohybov.

Hmotnosť

Ľahká a príjemná na nosenie. 350 g vo veľkosti L.

Vrecká

3 vrecká, z toho 2 na zapínanie.

Odolnosť voči agresívnej vegetácii

Nebojte sa porastu! Tkanina je odolná voči roztrhnutiu a oderu.

TECHNICKÝ POPIS

Odolnosť voči treniu

Dres sme vyrobili z materiálu z husto tkaného úpletu, ktorý je odolný voči roztrhnutiu pri kontakte s konármi stromov a tŕním. Výsledok? Ide o skutočný dres na horskú cyklistiku, ktorý odoláva zatrhnutiu o kríky ako aj treniu z popruhov hydrovaku. Okrem toho ide o priedušné tkanie, ktoré zabezpečuje optimálne vetranie.

Rovný strih

Tento dres v športovom a zároveň ležérnom štýle je určený na horskú cyklistiku.

Strih a švy sú navrhnuté s cieľom zabrániť treniu. Prispôsobili sme ich polohe na bicykli, aby ste sa cítili čo najpohodlnejšie. Napríklad: dĺžka dresu je prispôsobená na pokrytie celého chrbta, aj keď sa opierate o riadidlá!

Vrecká

Nové inteligentné rozmiestnenie vreciek na drese vám umožní vziať so sebou všetko potrebné... a mať to na dosah ruky:

- Vpravo na chrbte: 1 vodoodpudivé vrecko so zapínaním na zips na smartfón (drží na mieste vďaka špeciálnej priehradke).

- Na ľavej strane: 1 široké zapínacie vrecko.

- A 1 univerzálne vrecko: na rukavice alebo prázdne obaly.

Náš tím vám poradí

Pri spoznávaní horskej cyklistiky nezabudnite na prilbu a rukavice, a to nielen kvôli pádom, ale aj kvôli konárom stromov! Cyklošortky s integrovanou výstelkou zabraňujú podráždeniu a prinášajú pohodlie. Fľaša alebo hydrovak pomôžu doplniť tekutiny. Okrem toho máme aj súpravu pre jednoduchú opravu defektu.

Testovanie produktov

Náš tím produktových dizajnérov so sídlom v B'TWIN VILLAGE v meste Lille sa neustále snaží zlepšovať komfort našich zákazníkov, ktorí sa venujú cyklistike. Našou vášňou je vyvíjať produkty zodpovedajúce potrebám používateľov.

Zloženie

Zloženie

Materiál na rukáve: 14.0% Elastan, 86.0% Polyamid; Hlavná tkanina: 7.25% Elastan, 53.06% Lyocell, 39.69% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Skladujte na suchom a čistom mieste.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Naši inžinieri systematicky testujú naše výrobky pre horských cyklistov v reálnych podmienkach. Tieto testy dopĺňajú testy vykonané v laboratóriu a vďaka nim produkty môžeme schváliť pred ich uvedením na trh.

Záruka

2 Roky/ov