Filtre 0
Filtre 0
QUECHUA Kód 8670042 4404457

Pánska bunda FH 900 na rýchlu turistiku ultraľahká modro-sivá

75,00 €
Farba: MODRÁ
  • MODRÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím vytvoril túto hybridnú vodoodpudivú ultraľahkú bundu pre nadšencov rýchlej turistiky.

VÝHODY

Skladnosť

Veľmi skladná bunda do jednej ruky.

Vodoodpudivosť

Vodoodpudivá 2,5-vrst. membrána a vodoodpudivé materiály. Vodoodolný zips a švy.

Nízka hmotnosť

Ultraľahká bunda vďaka hybridnému zloženiu dielov – 180 g vo veľkosti L!

Voľnosť pohybu

Priliehavý strih poskytuje maximálnu voľnosť pohybu.

Priedušnosť

Priedušná membrána: RET = 6.

Odvetrávanie

Mechanické vetranie okolo hrude.

TECHNICKÝ POPIS

Strih a veľkosť

Priliehavý strih: Vnútorný objem umožňuje nosiť bundu s 2. vrstvou tenkého oblečenia typu fleecová mikina alebo ľahká páperová bunda.

S kapucňou.

Pevný šilt na maximálnu ochranu tváre.

Vrecká

1 náprsné vrecko s vodoodolným zipsom, do ktorého možno bundu poskladať.

Hlavný materiál

Modrá časť – nepremokavý a priedušný diel s 2,5-vrstvovou membránou.

Svetlomodrá časť – vetruvzdorný diel s vodoodpudivou úpravou. Vďaka tomu je bunda ľahšia, stlačiteľnejšia a priedušnejšia. Všetky švy sú vodoodolné, čím zvyšujú celkovú nepremokavosť bundy.

Priedušnosť materiálu

Okrem priedušnosti použitých látok vytvorila Quechua technické riešenia (zips, priedušnosť, sieťovina...), ktorými vo všeobecnosti zlepšila celkové odvetrávanie. Tieto vetracie systémy regulujú teplotu vnútri odevu a zároveň odvádzajú pot z tela, ktorý sa vytvára pri námahe.

Membrána alebo záter

Záter je ako určitý druh „náteru“ nanášaný na vnútornú stranu materiálu, ktorý bude vďaka tomu nepremokavý, pričom zostáva priedušný. Často je to menej nákladné riešenie než membrána, a vyžaduje si podšívku, ktorá ho chráni. Membrána je veľmi tenká plastová vrstva (z polyuretánu), vďaka ktorej je materiál nepremokavý a zostáva pritom priedušný. Jej výhodou je to, že je pružnejšia, ľahšia, trvácnejšia a často priedušnejšia ako záter.

Táto bunda má membránu.

Materiál: 3 vrstvy, 2 vrstvy alebo 2,5 vrstvy

3 vrstvy: membrána sa nalepí medzi vnútornú a vonkajšiu vrstvu materiálu. Táto technológia predĺži životnosť membrány a účinok materiálu. 2 vrstvy: membrána je nalepená iba na vonkajší materiál, vnútorná ochranná podšívka je voľná. Toto riešenie je lacnejšie, ale všeobecne vzniká hrubšia vrstva. 2,5 vrstvy: Bunda FH500 má 2,5-vrstvovú membránu chránenú zvnútra skôr akýmsi lakom než skutočnou vrstvou, aby sme dosiahli čo najnižšiu hmotnosť.

Vodoodolnosť materiálu

Vodoodolnosť znamená, že voda steká po kvapkách dolu a nevsakuje do materiálu. Materiál nenasiakne vodou a zostáva ľahký, priedušný a hrejivý. Vodoodolnosť sa dosiahne špeciálnou úpravou na vonkajšej strane materiálu. Túto úpravu je potrebné obnovovať vhodnými prípravkami počas používania odevu (najlepšie po každom treťom praní).

Všetky nepremokavé bundy Quechua majú vodoodpudivý povrch.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 100.0% Polyamid; Membrána: 100.0% Polyuretán

Tipy na skladovanie a údržbu

VšETKY TYPY žEHLENIA. VšETKY TYPY žEHLENIA.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE  200 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 200 °C.

Tipy na skladovanie

Pred uskladnením sa vždy uistite, že tento ochranný vodoodpudivý odev je úplne suchý.

Obmedzenia používania

Nehodí sa do silného a dlhotrvajúceho dažďa.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Náš tím sídli na úpätí hory Mont Blanc vo francúzskom regióne Horné Savojsko. Počas celého roka pracuje na vytváraní a vývoji vzhľadovo a technicky atraktívnych a funkčných výrobkov. Výrobky sú následne podrobené náročným testom v teréne, pretože sme presvedčení, že jedine tak ich môžeme ďalej zdokonaľovať.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Pierre, Elise, Justine, Elise, Lucile , Alvina, Guillaume...