KOROK Kód 8733652 4481349

Hladké loptičky FH500 na pozemný hokej biele 20 ks

90,00 €
  • Hladké loptičky FH500 na pozemný hokej biele 20 ks
Farba: BIELA
  • BIELA
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Určené na tréningy a zápasy pozemného hokeja na piesočnom povrchu.

VÝHODY

Kontakt s loptou

Dutá loptička z PVC. Soft.

Rýchlosť

Hladký povrch loptičky zaisťuje presnú trajektóriu na pieskovom povrchu.

TECHNICKÝ POPIS

Detailný popis produktu

Rotačne tvarovaná PVC. Dutá. Hladký povrch.

Hmotnosť a priemer

Hmotnosť: 160 g. Priemer: 74,8 mm.

Schválené našimi športovcami

Laura Nunnink [hráčka holandského národného tímu, majsterka Európy z r. 2017, 2019 a 2021, majsterka sveta 2022, vicemajsterka na olympiáde v Riu, olympijská víťazka z r. 2020 a hráčka z klubu HC Den Bosch (Holandsko)], Jill Boon [bývalá kapitánka a 302 zápasov v belgickom národnom tíme, účasť na olympiáde (Londýn 2012), hráčka z klubu Royal Racing Club v Bruseli (Belgicko)];Berta Bonastre [bývalá hráčka španielskeho národného tímu, bronzová medailistka zo svetového pohára v r. 2018 a majstrovstiev Európy z r. 2019,

Schválené našimi športovcami (pokračovanie)

účasť na olympiáde (Rio 2016 - Tokio 2020)] a hráčka z klubu La Gantoise (Belgicko)], Victor Wegnez [hráč národného belgického tímu, majster sveta z r. 2018, majster Európy z r. 2019, olympijský majster z r. 2020, hráč z klubu Racing Club v Bruseli (Belgicko)], Thomas Briels [bývalý kapitán národného belgického tímu, 4x olympiáda (Peking 2008, Londýn 2012, Rio 2016, Tokio 2020), olympijský vicemajster z Ria a olympijský majster z Tokia, majster sveta z r. 2018, majster Európy z r. 2019,

Schválené našimi atlétmi (pokračovanie)

kapitán tímu Oranje-Rood (Holandsko)], Terrance Pieters [hráč holandského národného tímu a hráč z klubu Kampong (Holandsko)], Victor Charlet [kapitán francúzskeho tímu, hráč z klubu Waterloo Ducks (Belgicko), svetový pohár 2018, 2023] a Mattéo Desgouillo [hráč francúzskeho tímu, hráč z klubu La Gantoise (Belgicko), svetový pohár z r. 2023].

Hmotnosť a priemer podľa normy FIH

Podľa noriem FIH je priemer loptičky na pozemný hokej 71,3 až 74,8 mm a jej hmotnosť 156 g až 163 g. Existujú mini loptičky, loptičky štandardnej veľkosti, ktoré sú však ľahšie a sú určené pre začínajúcich mladých hráčov, a takisto street loptičky, ktoré sú menšie a ľahšie a sú určené na hru v záhrade, na ulici, doma.

Z čoho je vyrobená hokejová loptička?

Hokejová loptička je dutá alebo celoplastová. Loptičky vyššej úrovne majú stred z korku alebo gumy. V závislosti od materiálu plastu a od stredu loptička poskytuje pocit väčšej či menšej tvrdosti a jej odskok je viac-menej vysoký.Povrch loptičky je hladký alebo má alveoly.

Ktorú loptičku na aký povrch vybrať?

Hladká loptička je prispôsobená najmä na piesočnaté povrchy. Loptička s alveolami je prispôsobená vlhkým povrchom, na ktorých táto loptička poskytuje väčšiu priľnavosť k povrchu a hokejke ako hladká loptička.

Tréningová alebo zápasová loptička?

V porovnaní s tréningovými loptičkami sú zápasové loptičky výkonnejšie, pokiaľ ide o kontakt, trajektóriu a rýchlosť.

Vývojári

Táto loptička bola vyrobená v spolupráci s naším vývojovým tímom pozostávajúcim z milovníkov hokeja (produktoví vedúci, dizajnéri, inžinieri, modelári, návrhári, odborníci na vytváranie prototypov, pracovníci laboratórií, ako aj naši atléti napr. Jill Boonová, Berta Bonastreová, Laura Nunninková, Manuela Urrozová, Thomas Briels, Victor Wegnez, Terrance Pieters, Victor Charlet a Mattéo Desgouillons).

Informácie

Toto sú informácie poskytnuté výrobcom alebo skonštatované našimi odborníkmi po testovaní vzoriek od výrobcu.

Zloženie

Zloženie

Hlavná časť: 100.0% Polyvinylchlorid

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Naše loptičky sú testované v laboratóriách a panelom testovacích osôb v reálnych herných podmienkach.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Jill Boon (Belgicko), Lucie Breyne (Belgicko), Tiphaine Duquesne (Belgicko), Judith Vandermeiren (Belgicko), Berta Bonastre (Španielsko), Manuela Urroz (Čile), Laura Nunnink (Holandsko), Esme Burge (Anglicko), Thomas Briels (Belgicko), Victor Wegnez (Belgicko), Terrance Pieters (Holandsko), Victor Charlet (Francúzsko) a Mattéo Desgouillons (Francúzsko).