Filtre 0
Filtre 0
KOROK Kód 8669967 4403661

Detské chrániče píšťaly FH100 na pozemný hokej nízkej intenzity čierne

15,00 €
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Vytvorený pre deti na hru pozemného hokeja slabej intenzity. Tento chránič píšťaly je vhodný pre začiatočníkov.

VÝHODY

Telesná prispôsobivosť

Veľký otvor. Elastický uťahovací pás so suchým zipsom. Nie je asymetrický.

Jednoduchá údržba

Poťah sa nedá dať dolu.

Jednoduché obliekanie

Elastický pás prechádza spodkom chodidla (potrebné vyzuť si obuv).

Nízka hmotnosť

200 g / pár vo veľkosti XXS.

Ochrana proti nárazom

Plastová škrupina z K-živice s podšívkou z peny EVA na prednej časti nohy.

Krytie

Škrupina iba v prednej časti nohy a samostatné škrupiny na členkoch.

Priedušnosť

Bez vetracích otvorov. Pena je potiahnutá látkou tam, kde je v kontakte s nohou.

Pohodlie

Pena je obalená tkaninou. Látkový chránič členka.

TECHNICKÝ POPIS

Detailný popis produktu

Plastová škrupina z K-živice pokrýva prednú časť nohy. Podšívka z peny EVA je obalená tkaninou na miestach, ktoré prichádzajú do kontaktu s nohou. Chránič sa smerom nadol predlžuje a na členkoch je vybavený malými škrupinami z tvrdého plastu a podšívkou z peny s nízkou hustotou. Celý chránič je obalený v tkanine z hrubého a pružného polyesteru. Pena s nízkou hustotou sa nachádza aj v zadnej časti chrániča v oblasti Achillovej šľachy. Chránič členka má gumičku, ktorá prechádza pod chodidlom.

Hmotnosť

200 g / pár vo veľkosti XXS.

Schválené našimi športovcami

Laura Nunnink [hráčka holandského nár. tímu, majsterka Európy 2017, 2019 a 2021, majsterka sveta 2022, vicemajsterka na olympiáde v Riu, olympijská víťazka 2020 a hráčka z klubu HC Den Bosch (Holandsko)], Jill Boon [bývalá kapitánka a 302 zápasov v belgickom nár. tíme, účasť na olympiáde (Londýn 2012), hráčka z klubu Royal Racing Club v Bruseli (Belgicko)]; Berta Bonastre [bývalá hráčka španielskeho nár. tímu, bronzová medailistka zo svetového pohára 2018 a majstrovstiev Európy 2019.

Schválené našimi športovcami (pokračovanie)

účasť na olympiáde (Rio 2016 - Tokio 2020)] a hráčka z klubu La Gantoise (Belgicko)], Victor Wegnez [hráč národného belgického tímu, majster sveta z r. 2018, majster Európy z r. 2019, olympijský majster z r. 2020, hráč z klubu Racing Club v Bruseli (Belgicko)], Thomas Briels [bývalý kapitán národného belgického tímu, 4x olympiáda (Peking 2008, Londýn 2012, Rio 2016, Tokio 2020), olympijský vicemajster z Ria a olympijský majster z Tokia, majster sveta z r. 2018, majster Európy z r. 2019,

Schválené našimi atlétmi (pokračovanie)

kapitán tímu Oranje-Rood (Holandsko)], Terrance Pieters [hráč holandského národného tímu a hráč z klubu Kampong (Holandsko)], Victor Charlet [kapitán francúzskeho tímu, hráč z klubu Waterloo Ducks (Belgicko), svetový pohár 2018, 2023] a Mattéo Desgouillo [hráč francúzskeho tímu, hráč z klubu La Gantoise (Belgicko), svetový pohár z r. 2023].

Akú veľkosť si vybrať?

Chránič píšťaly umiestnite čo najnižšie na nohu tak, aby ste zakryli členky (uistite sa, že noha nie je príliš natesno utiahnutá a že viete hýbať členkom). V ideálnom prípade by chránič píšťaly mal byť 2 cm pod kolennou kosťou. Váš chránič píšťaly musí byť správne prispôsobený členku, ale nesmie ho stláčať. Pri výbere veľkosti vám pomôže nižšie uvedená tabuľka.

Akú veľkosť si vybrať? (pokračovanie)

- ak meriate od 100 do 120 cm -> 3XS;

- 120 až 130 cm -> 2XS;

- 130 až 140 cm -> XS;

- viac ako 140 cm -> S.

Bezpečnostné odporúčania

Hokej je radosť. Nezanedbávajte svoju bezpečnosť. Vždy noste chránič zubov, chránič píšťaly a rukavice. Používajte obuv na hokej s ochrannou výstužou a podrážkou prispôsobenou hernému povrchu. Pri hre vždy noste prilbu a špeciálne rukavice, a to počas zápasov aj tréningov.

Ako si správne chrániť nohy?

Chránič píšťaly je osobný ochranný prostriedok. Musí byť v súlade s platnými normami, najmä s nariadením (EÚ) 2016/425 o OOP. Používajte iba chránič píšťaly vytvorený na pozemný hokej. Chránič píšťaly na pozemný hokej má 2 vlastnosti typické pre tento šport: na jednej strane pokrýva členky, na druhej strane široko obopína nohu.

Ako si správne chrániť nohy?(pokračovanie)

Skladá sa z plastovej ochrannej dosky, ktorá je obvykle podlepená penou absorbujúcou otrasy. Chránič píšťaly obmieňajte podľa pokynov výrobcu a vymeňte ho pri znakoch opotrebovania. Pozrite si návod výrobku, za ktorý zodpovedá výrobca.

Vývojári

Tento chránič píšťaly bol vytvorený v spolupráci s vývojovým tímom, ktorý tvorili nadšení hokejoví hráči (produktoví vedúci, dizajnéri, inžinieri, návrhári, štylisti, technici pre prototypy a laboratóriá, ako aj naši atléti napr. Jill Boonová, Berta Bonastreová, Laura Nunninková, Manuela Urroz, Thomas Briels, Victor Wegnez, Terrance Pieters, Victor Charlet a Mattéo Desgouillon), hráči z našich partnerských klubov alebo z našej komunity a odborníci na výskum a vývoj.

Informácie

Toto sú informácie poskytnuté výrobcom alebo skonštatované našimi odborníkmi po testovaní vzoriek od výrobcu.

Veľkosť

3XS | 2XS | XS | S.

Zloženie

Zloženie

Shell: 100.0% Polypropylén; Foam part: 75.0% Etylénvinylacetát, 25.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NORMáLNA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA VZDUCHU NA VýSTUPE Z BUBNA 80 °C. SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NORMáLNA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA VZDUCHU NA VýSTUPE Z BUBNA 80 °C.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE  200 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 200 °C.

Tipy na skladovanie

Chránič nenechávajte v taške. Skladujte na suchom mieste.

Obmedzenia používania

Nie je vhodná na iný šport alebo inú činnosť.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Jill Boon (Belgicko), Lucie Breyne (Belgicko), Tiphaine Duquesne (Belgicko), Judith Vandermeiren (Belgicko), Berta Bonastre (Španielsko), Manuela Urroz (Čile), Laura Nunnink (Holandsko), Esme Burge (Anglicko), Thomas Briels (Belgicko), Victor Wegnez (Belgicko), Terrance Pieters (Holandsko), Victor Charlet (Francúzsko) a Mattéo Desgouillons (Francúzsko).