Filtre 0
Filtre 0
KIMJALY Kód 8666007 4391350

UTERÁK NA JOGU BÉŽOVÝ

20,00 €
Farba: BÉŽOVÁ
  • BÉŽOVÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím pre vás vytvoril uterák na jogu, s ktorým budete plynúť v asánach v úplnej tichosti.

VÝHODY

Jednoduchá údržba

Perte na 30 °C.

Odolnosť

Príjemné rozmery (dĺžka 2 m, šírka 1 m) a husté tkanie.

TECHNICKÝ POPIS

Prečo uterák na jogu?

V mnohých tradičných jogových školách si cvičiaci pokladajú na podložku uterák, aby boli pri cvičení v kontakte s prírodným materiálom, navyše sa ľahko čistí a prenáša. Oceníte ho, ak sa nechcete priamo dotýkať zeme (uteráky majú väčšie rozmery ako väčšina podložiek). Uterák je potlačený pozdravmi slnku, bude vás tak sprevádzať, keď budete potrebovať vedenie.

Príbeh nášho uteráka na jogu

Vo francúzskom Roubaix sme sa zúčastnili salónu zameraného na ekologickú výrobu a recykláciu. Stretli sme sa s naším budúcim partnerom, firmou, ktorá tká žakárové tkaniny z recyklovaných vlákien. S touto spoločnosťou nás spájajú rovnaké hodnoty. Spolu sme vytvorili uterák na jogu štedrých rozmerov a použili naň dizajn pozdravov slnka, tu je výsledok: eticky vyrobená, náučná a cenovo dostupná pomôcka.

Ako vyrábame naše výrobky?

V našom tíme máme všetci, od začiatočníkov po učiteľov jogy, rovnakú vášeň pre cvičenie jogy.

Či už sa venujeme jemnej joge alebo dynamickému cvičeniu, vždy hľadáme rovnováhu. Výrobky pre vás vytvárame zodpovedne k životnému prostrediu, aby spĺňali všetky vaše očakávania. Vyznávame pozitívny a ušľachtilý jogínsky prístup k životu, pri ktorom berieme ohľad na životné prostredie.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 61.0% Bavlna, 35.0% Polyester, 4.0% Iné vlákna

Tipy na skladovanie a údržbu

PROFESIONáLNE CHEMICKY čISTENé TETRACHLóRETYLéNOM A VšETKýMI ROZPúšťADLAMI UVEDENýMI OPROTI SYMBOLU F. PROFESIONáLNE CHEMICKY čISTENé TETRACHLóRETYLéNOM A VšETKýMI ROZPúšťADLAMI UVEDENýMI OPROTI SYMBOLU F.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE  200 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 200 °C.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov