Filtre 0
Filtre 0
SOLOGNAC Kód 8667207 4375709

Poľovnícke nepremokavé nohavice Renfort 900 gaštanovohnedé

100,00 €
Farba: HNEDÁ
  • HNEDÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Určené na všetky druhy poľovačky v lese v daždivom počasí.

VÝHODY

Voľnosť pohybu

Vďaka špeciálnemu materiálu na miestach ťahu.

Nepremokavosť

Nepremokavé nohavice vďaka materiálom a nepriepustným pásikom.

Priedušnosť

Bočné vetracie otvory zaisťujú dobrú priedušnosť.

Odolnosť voči agresívnej vegetácii

Vďaka materiálu, ktorý sa nachádza na častiach vystavených agresívnej vegetácii.

Opravy

Vyhľadajte si opravnú nepremokavú nažehľovaciu záplatu 8604724.

TECHNICKÝ POPIS

Odolnosť odevu: údaj, ktorý sa musí pri poľovačkách brať do úvahy

Je zrejmé, že na sluky nepoľujeme v Baie de Somme rovnako ako v pyrenejskom podhorí alebo ako v Nouvelle-Aquitaine. Poľovníci, ich psy a ich spôsob zvládnutia územia sa líšia od jedného biotopu k druhému, ale všetci milovníci poľovačiek majú jednu potrebu spoločnú: mať odev odolný voči vegetácii a zarastenému prostrediu, kde sa vetvy navzájom prepletajú a kde si človek často ťažko razí cestu.

Nohavice navrhnuté poľovníkmi pre poľovníkov , ktorí sa pohybujú v náročnom prostredí

Sledovať zem, snažiť sa odhaliť odtlačok alebo stopu, ktorá by signalizovala prítomnosť a objavenie vtáka, to ženie každého poľovníka , i keď vystaví svoje oblečenie ťažkej skúške. Vychádzajúc z tohto zistenia a po stanovení miest, ktoré sú najviac vystavené tŕňom a kríkom, sme zosilnili prednú časť nohavice dvojitou vrstvou nášho najodolnejšieho materiálu. A preto je koniec poškriabaným stehnám na konci poľovačky.

Nemusíte sa báť dažďa ani vody kvapkajúcej zo stromov: nohavice Renfort 900 sú nepremokavé

Včas ráno, a to najmä v zimnom období, je rosa úplne všade. Veľmi často sa sluky stiahnu do lesných, vlhkých, dokonca močaristých oblastí. Aby ste ich stretli a mali to potešenie vyplašiť ich, nesmiete mať strach prechádzať mladinou, z ktorej pri prechode padajú kvapky, ktoré všetko premočia. Len žiadne obavy! Naše nohavice sú nepremokavé a švy nepriepustné. Ani hustý dážď už nie je problémom.

Zopár dôležitých technických údajov o stupni nepremokavosti tohto odevu

Pri nepremokavosti 5000 mm majú tieto nohavice vysokú úroveň nepremokavosti. Odolnosť materiálu voči tlaku vody je vyjadrená v mm vodného stĺpca (test podľa normy ISO 811). Čím je tlak vyšší, tým je materiál nepremokavejší. Nohavice, vrecká a švy boli podrobené testu nepremokavosti počas 2 hodín so 60 litrami vody. Chránia používateľa pred lejakom predstavujúcim 12 cm dažďa počas 3 hodín.

Priedušné a vetruvzdorné nohavice určené na odvádzanie tepla a ochranu pred výkyvmi počasia

Sluka, výsostne divý vták, ktorý sa pohybuje v zvláštnom a náročnom prostredí, sa dobre chráni. Kráčať dlhé hodiny, často niekoľko desiatok kilometrov, aby sa vám podarilo vyplašiť tohto mýtického vtáka, je namáhavé. Človek sa pri tom zapotí! Je preto prvoradé vybaviť sa priedušným odevom, ktorý neakumuluje teplo. Nohavice majú bočné vetracie otvory na zips, ktoré umožňujú regulovať teplotu počas námahy.

Sloboda a voľnosť pohybu pri každom pohybe: áno, tieto nohavice to zaručujú. Tu sú naše argumenty

Predierať sa mladou dubinou, hustým lesom alebo krovinatým podrastom je náročné. Často je potrebné prekračovať prekážky, kľakať si, chrániť sa pred korunami stromov. Vtedy je dôležité mať na sebe odev, ktorý sleduje všetky vaše pohyby, aby vám uľahčil postup. Preto pružný materiál zadnej časti nohavíc umožňuje ľahšie sa zohýnať, prechádzať popod vetvy a dovoľuje bezproblémový pohyb.

Tieto nohavice s ľahkým obliekaním takisto poskytujú niekoľko vreciek na všetky doklady a doplnky na poľovačku

Naši návrhári, poľovníci, umiestnili suchý zips na spodku nohavice. Cieľ? Aby priliehali na obuv. Takisto bol na spodku nohavíc navrhnutý zips, aby sa uľahčilo obliekanie nohavíc. Takisto nájdete viacero vodotesných vreciek, do ktorých môžete vložiť doklady alebo doplnky (preukaz, ročné povolenie atď.).

Čože? Ešte sme vás nepresvedčili? Niekoľko doplňujúcich detailov

Poľovať na sluky, to znamená dokázať sledovať pomocníkov a hľadať s chuťou a systematicky uprostred kručiny, briez, hlohu. Nedá sa zastaviť. Odev musí teda dokonale držať. Preto tieto poľovnícke nohavice Renfort 900 majú pružný pás (optimálne prispôsobenie postave) a háčik, ktorý umožňuje upevniť nohavice na šnúrky obuvi (pozri video), aby nepadali.

Hmotnosť

Veľkosť S: 0,896 kg.

Veľkosť M: 0,928 kg.

Veľkosť L: 0,966 kg.

Veľkosť XL: 1,026 kg.

Veľkosť 2XL: 1,062 kg.

Veľkosť 3XL: 1,110 kg.

Veľkosť Dĺžka nohavice od rozkroku Dĺžka nohavice bez opaska

S, 79,4 cm, 98,3 cm. M, 80,2 cm, 99,8 cm. L, 81 cm, 101,3 cm. XL, 81 cm, 102,9 cm. XXL, 82,1 cm, 105,5 cm. XXXL, 82,2 cm, 107 cm.

Opravte si sami natrhnutie

Natrhli ste si odev? Ako ho opraviť?

Počas vašej aktivity môže dôjsť k natrhnutiu.

Dobrá správa, natrhnutie možno opraviť! Môžete použiť nažehľovaciu záplatu, ktorá zabráni rozširovaniu roztrhnutia alebo unikaniu syntetických vlákien. Záplata, nožnice, žehlička a hotovo!

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 100.0% Polyamid; Podšívka: 100.0% Polyester; Waist fabric: 7.2% Elastan, 92.8% Polyester; Membrána: 100.0% Polyuretán; Vrecko: 100.0% Bavlna; Druhá podšívka: 100.0% Polyester; Záter: 100.0% Polyuretán

Tipy na skladovanie a údržbu

PROFESIONáLNE CHEMICKY čISTENé TETRACHLóRETYLéNOM A VšETKýMI ROZPúšťADLAMI UVEDENýMI OPROTI SYMBOLU F. PROFESIONáLNE CHEMICKY čISTENé TETRACHLóRETYLéNOM A VšETKýMI ROZPúšťADLAMI UVEDENýMI OPROTI SYMBOLU F.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE  200 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 200 °C.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov