Filtre 0
Filtre 0
SOLOGNAC Kód 8667206 4375703

Nepremokavá poľovnícka bunda Renfort 900 Becasse gaštanovohnedá

180,00 €
Farba: HNEDÁ
  • HNEDÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Určená na všetky druhy poľovačky v lese v daždivom počasí.

VÝHODY

Voľnosť pohybu

Vďaka špeciálnemu materiálu na miestach ťahu počas streľby.

Nepremokavosť

Nepremokavá vďaka materiálom a nepriepustným pásikom.

Priedušnosť

Bočné mechanické prieduchy a dvojcestný jazdec zipsu zaisťujú dobrú priedušnosť.

Odolnosť voči agresívnej vegetácii

Vďaka materiálu, ktorý sa nachádza na častiach vystavených agresívnej vegetácii.

Opravy

Objednajte si nažehľovaciu záplatu na opravy pod objednávacím číslom 8604724.

TECHNICKÝ POPIS

Odolnosť odevu: podstatný údaj pre poľovníka, ktorý chce poľovať na tieto prefíkané vtáky

Poľovníci, ich psy a ich spôsob zvládnutia územia sa líšia od jedného biotopu k druhému, ale všetci milovníci poľovačiek na sluky majú jednu potrebu spoločnú: mať odev odolný voči vegetácii a zarastenému prostrediu, kde sa vetvy navzájom prepletajú a kde si človek ťažko razí cestu.

Ako obnoviť vodoodpudivosť vašej bundy

Odporúčame sušiť v sušičke po každom praní, aby sa znovu aktivovala vodoodpudivosť.

Takisto môžete použiť impregnačný prípravok na textil vo forme spreja alebo ako prídavok k praciemu prípravku.

Bunda navrhnutá poľovníkmi pre poľovníkov, ktorí sa pohybujú v ťažko prístupnom prostredí

Keďže sa milovníci poľovačiek na sluky často pohybujú v husto zarastenom a ťažko preniknuteľnom prostredí, vystavujú svoj odev ťažkým skúškam. Po zmapovaní najnamáhanejších oblastí vystavených tŕňom a kroviskám sme sa rozhodli zosilniť paže, predlaktia a spodnú časť bundy jedným z našich najodolnejších materiálov. Odteraz ľahšie prekonáte zelenú stenu vegetácie za psami ženúcimi sa za úlovkom.

Priedušná a vetruvzdorná bunda odvádza teplo a chráni pred výkyvmi počasia

Nadšenci poľovačiek sú vystavení náročným podmienkam: kráčať dlhé hodiny, často niekoľko desiatok kilometrov, aby sa im podarilo vyplašiť ukrytého vtáka, je namáhavé. Často sa pritom aj zapotia. Je preto prvoradé vybaviť sa priedušným odevom, ktorý neakumuluje teplo. Bunda má preto bočné prieduchy a dvojitý jazdec zipsu slúži na reguláciu teploty pri zvýšenej námahe.

Nemusíte sa báť dažďa ani vody kvapkajúcej zo stromov: bunda Renfort 900 je nepremokavá

Na poľovačke vyzváňajú zvončeky a musíte udržať tempo so psami, ktorí hľadajú stopu. Divoké vtáctvo sa často ukrýva vo vlhkých až močaristých podrastoch. Ak chcete mať potešenie zo vzlietnutia vtáctva, nesmiete sa obávať hustého krovia a vodných kvapiek, ktoré môžu všetko premočiť. Len žiadne obavy! Naša bunda je nepremokavá: dážď a stekajúca voda zo stromov už nepredstavujú žiaden problém.

Zopár dôležitých technických údajov o stupni nepremokavosti tohto odevu

S nepremokavosťou 5000 mm poskytuje táto bunda pre poľovníkov vysokú úroveň nepremokavosti. Odolnosť materiálu voči tlaku vody je vyjadrená v mm vodného stĺpca (test podľa normy ISO 811). Čím je tlak vyšší, tým je materiál nepremokavejší. Bunda, vrecká a švy sú podrobené testu nepremokavosti počas 2 hodín so 60 litrami vody. Chráni používateľa pred lejakom predstavujúcim 12 cm dážď počas 3 hodín.

Akým spôsobom zaručí bunda voľnosť a ľahkosť všetkých vašich pohybov?

Predierať sa tenkým stromovým podrastom, hustým lesom a krovinatým podrastom je náročné. Často je potrebné prekračovať prekážky, kľakať si, chrániť sa pred korunami stromov. Vtedy je dôležité mať na sebe odev, ktorý sleduje všetky vaše pohyby, aby vám uľahčil postup. Pružný materiál zadnej časti bundy vám umožňuje ľahšie sa zohýnať, prechádzať popod alebo cez vetvy a dovoľuje bezproblémovú streľbu.

Kapsu na úlovok veľmi ľahko vyčistíte!

Pes ňuchá, zrýchli a zamrzne v pohybe. Pernatá zver je určite nablízku. Ak sa teda objaví a budete mať šťastie a trafíte ju za letu, potom určite využite kapsu na úlovok zabudovanú do zadnej časti bundy, ktorú zapnete pomocou bočných zipsov. Kapsu navyše ľahko vyčistíte po otvorení vodorovného zipsu, vďaka ktorému ju úplne otvoríte.

Drobné výhody tejto bundy

Kľúče už nikdy nestratíte, pretože si ich môžete pripnúť ku karabínke na prednom ľavom hornom vrecku. Výcvikový obojok svojho psa môžete pripevniť k pútku na vonkajšej strane bundy. Poznámka: kapucňa novej nepremokavej poľovníckej bundy Renfort 900 je odnímateľná a dá sa nastaviť pomocou šnúrky.

Čože? Potrebujete viacej informácií? Uvádzame zopár doplňujúcich informácií

Bunda určená na poľovačku na pernatú zver vám umožní nosiť náboje bez nutnosti nosiť na opasku puzdro na náboje. Ako? Pomocou špeciálnych pútok všitých vo vnútri vreciek na zips: môžete umiestniť 7 nábojov do ľavého vrecka a 7 nábojov do pravého vrecka, t. j. spolu 14 nábojov. Bunda vo veľkosti L váži 1,2 kg.

Hmotnosť

Veľkosť S: 1,132 kg.

Veľkosť M: 1,186 kg.

Veľkosť L: 1,212 kg.

Veľkosť XL: 1,250 kg.

Veľkosť 2XL: 1,310 kg.

Veľkosť 3XL: 1,380 kg.

Opravte si svojpomocne roztrhnutý odev

„Roztrhol sa vám odev? Ako ho opravíte?

Pri poľovačke môže dôjsť k roztrhnutiu.

Dobrá správa je, že oprava je možná! Môžete použiť nažehľovaciu záplatu, aby ste zabránili zväčšeniu trhliny a úniku vlákien. Záplata, nožničky, žehlička a je hotovo!“

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 100.0% Polyamid; Podšívka: 100.0% Polyester; Druhá podšívka: 100.0% Polyamid; Membrána: 100.0% Polyuretán; Waist fabric: 7.2% Elastan, 92.8% Polyester; Všitý diel: 100.0% Polyamid; Záter: 100.0% Polyuretán

Tipy na skladovanie a údržbu

PROFESIONáLNE CHEMICKY čISTENé TETRACHLóRETYLéNOM A VšETKýMI ROZPúšťADLAMI UVEDENýMI OPROTI SYMBOLU F. PROFESIONáLNE CHEMICKY čISTENé TETRACHLóRETYLéNOM A VšETKýMI ROZPúšťADLAMI UVEDENýMI OPROTI SYMBOLU F.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE  200 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 200 °C.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov