DOMYOS Kód 8666337 4389219

PODPRSENKA 500 NA FITNESS SO STREDNÝM SPEVNENÍM

14,00 €
Farba: MODRÁ
 • MODRÁ
 • ČIERNA / ZELENÁ
 • ŠEDÁ / ČIERNA
 • VIACFAREBNÁ / ČIERNA
 • VIACFAREBNÁ / ČIERNA
 • VIACFAREBNÁ / HNEDÁ
 • BIELA / FIALOVÁ
 • VIACFAREBNÁ / ČIERNA
 • VIACFAREBNÁ / ČIERNA
 • VIACFAREBNÁ / ZELENÁ / RUŽOVÁ
 • VIACFAREBNÁ / ČIERNA
 • ČIERNA / RUŽOVÁ
 • RUŽOVÁ / ZELENÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Podprsenka s miernym spevnením a s trendy vzhľadom je ideálna na kardiotréningy, fitness dance a stepper.

VÝHODY

Odvod potu

Napriek poteniu zostanete v suchu vďaka priedušnému materiálu.

Voľnosť pohybu

Elastan prepožičiava materiálu pružnosť a poskytuje voľnosť pohybu.

Spevnenie poprsia

Spevnenie na športy s miernymi otrasmi.

TECHNICKÝ POPIS

Na aké aktivity je vyrobená podprsenka s plaveckým chrbtom s košíčkami s miernym spevnením?

Mierne spevnenie tejto športovej podprsenky vám umožní pohodlne praktizovať aktivity s miernymi otrasmi, ako je tanec, fitnes, kardio tréning atď.

Ako dizajn podprsenky s plaveckým chrbtom s košíčkami s miernym spevnením uľahčuje pohyb?

Drepy, angličáky... pri určitých športových aktivitách sa využívajú hlavne ruky.

​ Preto je dôležité vedieť s nimi hýbať s veľkou ľahkosťou. Preto sme do látky tejto športovej podprsenky pridali elastan. Je elastickejšia, a preto bude kopírovať každý váš pohyb. Okrem toho sme navrhli plavecký chrbát, aby sme uvoľnili lopatky a ešte viac uľahčili pohyby paží.

Aké je tajomstvo odvádzania potu podprsenky s plaveckým chrbtom s košíčkami s miernym spevnením?

Nemáte nič proti tomu, aby sa vaše tielko či podprsenka pri športe premočili, no už menej oceňujete pocit vlhkosti, ktorý to prináša. Sme na tom rovnako. Navrhli sme túto športovú podprsenku z funkčného materiálu schopného odvádzať pot. Tiež veľmi rýchlo schne. Výsledok: Aj pri najvyššej námahe ostanete v suchu.

Prečo sme navrhli podprsenku s plaveckým chrbtom s penovými košíčkami s miernym spevnením?

Na tejto športovej podprsenke sme použili všité penové vypchávky z niekoľkých dôvodov. Tým, že zakrývajú väčšiu časť hrudníka, ponúkajú vám viac pohodlia a spevnenia. Poskytujú tiež dodatočnú ochranu proti otrasom. A keďže máme radi športové a pekné veci, vypchávky tiež pekne zakrivujú poprsie.

Prečo je dôležité chrániť si poprsie pri športovej aktivite?

Prsia sú krehká časť tela, ktorej poskytuje oporu iba koža. Pri cvičení sú vystavené väčším otrasom ako počas bežných každodenných aktivít. Bez ohľadu na veľkosť košíčkov alebo vek sú prsia vystavené nárazom a môžu dokonca vážiť až päťnásobok ich hmotnosti, v závislosti od intenzity cvičenia. Športová podprsenka ponúka základné spevnenie, pohodlie a ochranu, chráni poprsie pred otrasmi, bolesťou a predčasným ochabnutím.

Na čo slúžia rôzne úrovne spevnenia?

Pri cvičení sa záťažou naťahuje vaša koža a väzivo v oblasti poprsia. Nedostatok spevnenia zvyšuje riziko bolesti alebo predčasného ochabnutia. Naopak, nadmerné spevnenie môže mať škodlivé následky. Mieru spevnenia podprsenky je preto potrebné prispôsobiť veľkosti košíčkov a intenzite aktivity. Cieľom je prsia chrániť, ale zároveň zachovať ich prirodzený pohyb.

Aké sú úrovne spevnenia športových podprseniek Decathlon? ​

Modely podprseniek sú testované v našich laboratóriách. Sú podrobené testom spevnenia poprsia, pri ktorých sa meria zníženie zrýchlenia pohybu poprsia počas športovej aktivity. Po vyhodnotení sa zaraďujú do tried: 1 pre slabé spevnenie, 3 pre mierne spevnenie a 5 pre vynikajúce spevnenie.

Na aké športy sú prispôsobené úrovne spevnenia podprseniek? ​

Naše 3 úrovne spevnenia sú prispôsobené rôznym druhom športu:

Úroveň 1: slabé spevnenie na aktivity s malým pohybom poprsia (pilates, strečing, posilňovanie svalov...), Úroveň 3: mierne spevnenie na aktivity s miernymi otrasmi (fitnes dance, kardio tréning...), Úroveň 5: vynikajúce spevnenie na aktivity s intenzívnym pohybom (stepper, bežecký pás, trampolína...).

Ako si správne vybrať veľkosť športovej podprsenky?

Vyberte si veľkosť podprsenky vhodnú pre váš tvar tela, ktorá vám zaistí optimálne spevnenie a pohodlie. Naša metóda na meranie veľkosti poprsia:

- Postavte sa pred zrkadlo.

Meter umiestnite vodorovne v hornej časti chrbta pod lopatkami.

Vpredu musí byť meter uprostred hrude.

Meter nesťahujte, skontrolujte nameraný údaj.

Pre optimálnu presnosť použite našu online kalkulačku.

Ako sa starať o podprsenku s plaveckým chrbtom s košíčkami s miernym spevnením?

Táto podprsenka je vhodná na intenzívne športové využitie, možno ju prať veľmi často. Odporúča sa neprekračovať teplotu 30 °C a vložiť ju do našej špeciálnej sieťky na pranie (kód: 8505236). Používajte radšej tekutý prací prostriedok namiesto prášku a vyvarujte sa použitiu aviváže a zmäkčovadiel, aby ste zachovali priedušnosť produktu. Taktiež nesušte v sušičke.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 8.0% Elastan, 92.0% Polyester; Materiál na chrbte: 24.0% Elastan, 76.0% Polyester; Podšívka košíčka: 100.0% Polyester; Podšívka: 100.0% Polyamid; Elastický pás: 74.4% Polyamid, 9.1% Polyester, 16.5% Elastodién

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Spevnenie: Spevnenie sa testuje a schvaľuje na základe testov v našom laboratóriu, pričom sa meria pohyb poprsia. Každá veľkosť sa testuje samostatne. Odvádzanie potu: test odvádzania potu sa vykonáva na každom materiáli v laboratóriu, aby sa overilo, či absorbuje a prenáša vlhkosť zvnútra na vonkajšiu stranu tkaniny a odvádza ju preč. Pranie: testy prania a sušenia zaručujú dobrý tvar a farbu produktu.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Tento produkt bol testovaný testerkami v laboratóriu Decathlon, aby sa overilo, že dobre spevňuje. Následne ho skupina testujúcich žien skúšala počas posilňovania v telocvični (test používania podľa protokolu), aby potvrdila voľnosť pri pohybe a pohodlie pri športových aktivitách. Potom pokračovali v dlhodobom testovaní počas 6 mesiacov, aby produkt odskúšali.

Videá