Filtre 0
Filtre 0
FORCLAZ Kód 8655822 4361589

Dotykové vetruvzdorné rukavice MT900 na horskú turistiku sivé

25,00 €
Farba: ŠEDÁ / ČIERNA
  • ŠEDÁ / ČIERNA
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím nadšencov horskej turistiky navrhol rukavice, ktoré vás ochránia počas treku v zimných a veterných podmienkach.

VÝHODY

Vodoodpudivosť

Pri krátkom slabom daždi voda steká po materiáli.

Jednoduché použitie

Odnímateľná a nastaviteľná šnúrka (leash) slúži na stiahnutie rukavíc.

Odolnosť proti oderu

Dlaň a palec sú spevnené: potiahnuté odolným materiálom.

Dotyková účinnosť

Môžete v nich používať smartfón a nemusíte si ich dať dolu.

Hrejivosť

Dobrá ochrana pred chladom a vetrom. Odporúčaná teplota: -5 °C.

Vetruvzdornosť

100 % vetruvzdorná membrána.

TECHNICKÝ POPIS

Ako sa meria teplota používania?

Naše rukavice testujeme v laboratóriách na termomaketách. Minimálne teploty použitia (odporúčané a hraničné) sú výsledkom štúdie zrealizovanej pomocou 23 testovacích subjektov pri chôdzi a teplote od 5 °C do -20 °C a pri vetre s rýchlosťou 10 km/h. Tieto teploty platia iba pri chôdzi. Vetruvzdorné rukavice MT900 majú úroveň hrejivosti 3 z 5. Odporúčaná teplota: -5 °C.

Limitná teplota: -10 °C

Ako si chrániť ruky pred chladom?

Tak ako pri túrach nosíte niekoľko vrstiev, takisto môžete nosiť pod rukavicami aj spodné rukavice, ktoré budú pôsobiť ako hrejivé spodné oblečenie a vetruvzdorné vrchné rukavice. Tento viacvrstvový systém umožňuje vytvoriť okolo rúk niekoľko vrstiev vzduchu, ktoré ich účinne izolujú pred chladom! Vyberte si dostatočne veľké rukavice, aby ste nemali príliš stlačené prsty. Stlačenie totižto spomaľuje prúdenie krvi v prstoch.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 100.0% Polyester; Dlaň: 100.0% Polyamid; Podšívka: 100.0% Polyester; Manžeta: 13.0% Elastan, 87.0% Polyester; Záter: 100.0% Polyuretán

Tipy na skladovanie a údržbu

VšETKY TYPY žEHLENIA. VšETKY TYPY žEHLENIA.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE  200 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 200 °C.

Tipy na skladovanie

Skladujte na čistom a suchom mieste.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Náš tím sídli pod vrchom Mont Blanc v Hornom Savojsku (Francúzsko), Počas celého roka pracuje na vytváraní vzhľadovo a technicky atraktívnych a funkčných výrobkov. Tie sú následne podrobované najnáročnejším testom v teréne. Sme totiž presvedčení, že len praktickým testovaním môžeme naše výrobky neustále zdokonaľovať.

Záruka

2 Roky/ov