WEDZE Kód 8655418 4360303

Detské okuliare na lyžovanie a sánkovanie žlté

16,00 €
12,00 €
-25%
Farba: ŽLTÁ
  • ŽLTÁ
  • TYRKYSOVÁ
  • ŽLTÁ
  • TYRKYSOVÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Tieto detské lyžiarske okuliare sú určené na ochranu očí detí od 12 do 36 mesiacov v slnečnom aj zamračenom počasí počas vychádzok v zasneženom teréne.

VÝHODY

Kompatibilita

Tvarovo prispôsobené detským lyžiarskym prilbám od 12 do 36 mesiacov.

Ochrana pred zahmlievaním

Úprava proti zahmlievaniu, dvojitý zorník a odvetraný rám.

Zorné pole

Cylindrický zorník s dobrým horizontálnym zorným poľom.

Možnosť nastavenia

Pracka na nastavenie dĺžky elastického pásu.

Držanie na tele

Elastická šnúrka so šírkou 30 mm.

Ochrana pred slnkom

100 % UV ochrana kategórie 3. Ideálne v slnečnom aj zamračenom počasí.

Pohodlie

Ergonomická pena.

TECHNICKÝ POPIS

Ako tieto detské okuliare na lyžovanie chránia pred UV?

UV žiarenie poškodzuje zrak. Preto majú všetky naše okuliare v súlade s normou EN 174 100 % ochranu proti UV. Detské lyžiarske okuliare sú najlepšou ochranou: dokonale zakrývajú oči a bránia akémukoľvek prenikaniu UV žiarenia, aj odrazeného.

Na čo slúži dvojitý zorník na detských okuliaroch na lyžovanie?

Detské lyžiarske okuliare s dvojitým zorníkom umožňujú obmedziť zahmlievanie. Vzduch, ktorý sa nachádza medzi 2 zorníkmi, je totiž tepelným izolantom. Vďaka tomu je teplotný rozdiel medzi vnútrom a vonkajškom okuliarov menší, čo spomaľuje zahmlievanie vnútornej strany zorníka okuliarov. Vnútorný zorník má navyše taktiež úpravu proti zahmlievaniu.

Čo je úprava Essentiel?

Ochrana proti zahmlievaniu Essentiel je dvojitý zorník s úpravou na vnútornej strane a odvetrávanie na ráme, ktoré umožňuje vetrať vnútro lyžiarskych okuliarov.

Ak chcete dobré odvetrávanie vnútra okuliarov, nesmiete zakrývať tieto vetracie otvory, napríklad šálom. Upozornenie: Vnútornú stranu zorníka čistite veľmi opatrne pritláčaním, zvýšite tak životnosť úpravy proti zahmlievaniu.

Ako sa vyhnúť zahmlievaniu týchto detských lyžiarskych okuliarov?

Vlhkosť podporuje vznik zarosenia. Preto zabráňte tomu, aby pena zvlhla, napríklad umiestnením detských lyžiarskych okuliarov na mokrú prilbu alebo čiapku. Pád tvárou do snehu je významným faktorom vzniku zarosenia. Preto je vždy potrebné nechať lyžiarske okuliare sušiť celú noc, aby sa odstránili všetky zvyšky vlhkosti, a na druhý deň ste začínali lyžovať s dokonale suchým výrobkom.

Ako čistiť a udržiavať zorník detských lyžiarskych okuliarov?

Vonkajšia strana zorníka:

Použite mierne navlhčenú handričku z mikrovlákna (alebo puzdro, ktoré nájdete v oddelení s lyžiarskymi okuliarmi), ktorou vyčistite vonkajšiu stranu zorníka. Takýto typ handričky nepoškriabe zorník. Povrch zorníka vyčistite jemným pritláčaním handričky.Vnútorná strana zorníka:

Na vnútornej strane zorníka sa nachádza úprava proti zahmlievaniu. Preto vám odporúčame, aby ste ju neutierali, ale skôr jemne pritláčali handričku z mikrovlákna.

Aké sú vlastnosti zorníka?

Dvojitý zorník cylindrického tvaru. Vonkajší zorník je zo vstrekovaného polykarbonátu, ktorý je odolný voči nárazu, vnútorný zorník je z acetátu.

Aké sú vlastnosti šnúrky?

30 mm široký pás z polyamidu, polyesteru a gumy.

Čomu zodpovedá norma EN 174?

Norma EN 174 je európska norma, ktorá sa vzťahuje na ochranu zraku pri zjazdovom lyžovaní alebo podobných aktivitách, ako je napr. snowboarding alebo sánkovanie.

Bude veľkosť XS týchto lyžiarskych okuliarov vhodná pre moje dieťa?

Veľkosť XS týchto detských okuliarov zodpovedá obvodu hlavy od 44 do 49 cm.

Zloženie

Zloženie

Šošovky: 60.0% Polykarbonát, 40.0% Acetát; Rám: 100.0% Termoplastický polyuretán; Elastický pás: 33.0% Polyamid, 36.0% Syntetický kaučuk, 31.0% Polyester; Pena: 100.0% Polyuretán

Tipy na skladovanie a údržbu

NEPRAť. NEPRAť.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Odporúčame okuliare po použití odkladať do puzdra Wed'ze.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Všetky výrobky Wed'ze sú testované v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené: v snehu, zime, v akýchkoľvek podmienkach, ktoré pri sánkovaní môžu nastať. Náš vývojový tím, produktoví vedúci, inžinieri a návrhári overujú, či vlastnosti produktu dokonale zodpovedajú požiadavkám pri jeho používaní v praxi.

Záruka

2 Roky/ov