Filtre 0
Filtre 0
OXELO Kód 8652979 4351166

Doska z javora s nainštalovaným gripom DK100 veľkosť 7,75"

30,00 €
Farba: ZELENÁ
  • ZELENÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Túto dosku s nainštalovaným gripom navrhol náš tím skejterov. Je určená pre tých, ktorí hľadajú vizuálne striedmu a funkčne bezchybnú dosku.

VÝHODY

Kvalita odskoku

Doska zo 7 vrstiev 100 % kanadského javora na veľmi dobrý „pop“.

Odolnosť

Lisovanie za studena a špeciálne lepidlo zaručujú veľmi dobrú odolnosť.

Protišmykové vlastnosti

Dosku dodávame s nainštalovaným gripom, aby bola cenovo dostupnejšia.

Ovládateľnosť

Veľkosť 7,75" je ideálna pre útlejších skejterov na vykonávanie trikov.

TECHNICKÝ POPIS

Drevo a kvalita „popu“

Doska je vyrobená zo 7 vrstiev kanadského javora (Hard Rock Maple), ktorý je najvhodnejší na výroby funkčných skateboardových dosiek.

Drevo tejto dosky má označenie FSC (pochádza zo zodpovedne obhospodarovaných lesov).Doska je lisovaná za studena, vďaka čomu zaručuje lepšiu odolnosť voči namáhaniu.

Používame vysoko účinné lepidlo na báze vody, ktorého vplyv na životné prostredie je podstatne menší ako epoxidová živica.

Rozmery dosky

Dĺžka: 31,4" (79,7 cm).

Šírka: 7,75" (19,7 cm).

Rázvor (wheel base): 13,97" (35,5 cm).

Šírka špičky: 170 mm.

Dĺžka pätky: 165 mm.

Typ prehnutia: stredné.

Postupné lisovanie dosiek

Naše dosky z javora sú lisované za studena, jedna za druhou. To znamená, že do každej odlievacej formy sa pri lisovaní vloží iba jedna doska. To nám umožňuje zaručiť optimálne rozloženie tlaku ako aj to, že každá doska toho istého modelu bude mať úplne rovnaký tvar a rovnaké prehnutie. Je to výhoda pre tých, ktorí chcú jazdiť na skateboarde s rovnakým tvarom.

Koľko váži skateboardová doska DK100 7,75"?

Približne 1,1 kg. Vzhľadom na to, že dosky sú brúsené ručne a každá vrstva dreva má inú hustotu, hmotnosť dosiek sa môže trochu odlišovať. Pochopiteľne, doska sama o sebe neurčuje celkovú hmotnosť skateboardu. Veľkosť koliesok a truckov bude mať tiež veľmi dôležitý vplyv na hmotnosť dosky.

História vzniku: DK100 - ako vyrobiť dosku s najlepším pomerom kvalita/cena na trhu?

Dosky z radu DK100 predstavujú veľmi jednoduché modely, ktoré sú dostupné najmä pre tých, čo majú nízky rozpočet alebo ktorým sa dosky často lámu.

Preto sme z nich odstránili všetko, čo sa dalo bez ovplyvnenia kvality dosky. Žiadna grafická úprava, žiadne farebné vrstvy v rámci 7 vrstiev z javora, z ktorých je doska vyrobená. Všetky technické informácie sú uvedené na obyčajnej nálepke. Dosku dodávame s gripom s cieľom znížiť náklady.

Akú veľkosť dosky si vybrať?

Skateboardová doska sa vyberá hlavne podľa jej šírky. Čím je doska užšia, tým je lepšie ovládateľná (ideálna pre začiatočníkov a drobné postavy). Čím je doska širšia, tým bude stabilnejšia a bezpečnejšia pri rôznych trikoch a bude vyhovovať aj tým, ktorí skejtujú na rampe alebo sú väčšej postavy. Rozmery merané v palcoch (inch). 1 palec = 2,54 cm. Dĺžka a rázvor koliesok (Wheelbase) majú tiež veľký vplyv na ovládateľnosť a stabilitu dosky.

Zloženie

Zloženie

Hlavná časť: 100.0% Drevo

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Skladujte na suchom a chladnom mieste chránenom proti vlhkosti. Dosku nikdy nevystavujte kontaktu s vodou a neskladujte ju na vlhkom mieste ako je strešný box na auto v zime.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Naše dosky sú testované v laboratóriu. Tieto testy sú v súlade s európskymi normami pre používanie skateboardov a ich opotrebovanie. Tieto laboratórne testy sú doplnené testami v teréne, pričom sú niektoré merané, ďalšie sa opierajú o pocity testovačov, ktorí podrobia výrobok náročnej skúške. Pri testovaní výrobkov sa spoliehame práve na komunitu vášnivých a náročných ambasádorov, ktorí pracujú v spoločnosti Decathlon po celom svete.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Decathlon Skateboarding podporuje skejterov, ktorí pracujú pre Decathlon, bez ohľadu na ich povolanie alebo krajinu, v ktorej sa nachádzajú. Umožňuje im testovať produkty a podieľať sa na ich vývoji a neustálom zlepšovaní. Celá komunita je na nich veľmi hrdá.

Videá