Filtre 0
Filtre 0
OXELO Kód 8644582 4291814

Kompletný skateboard CP100 javor FSC veľkosť 8"

69,00 €
60,00 €
-13%
Farba: ČERVENÁ
  • ČERVENÁ
  • ŽLTÁ / ČIERNA / MODRÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Táto doska, kompletne vyhotovená z javorového dreva, je ideálna na začiatky a zlepšovanie jázd na ulici a na rampe vďaka jej ovládateľnosti.

VÝHODY

Presnosť

Doska 8" × 31,6". Stredné prehnutie na dobrú ovládateľnosť.

Kvalita sklzu

Skate vhodný na viacero povrchov (skatepark drevo/betón, ulice atď.).

Kvalita odskoku

Doska zo 7 vrstiev 100 % kanadského javora na veľmi dobrý „pop“. Lepidlo Henkel.

Ovládateľnosť

Hliníkový truck, gumy 92A. Koliesko PU High Rebound 52 mm, 99A.

TECHNICKÝ POPIS

Doska Complete 100

Rozmery: 8" × 31,6", stredné prehnutie, široký predok a zadok dosky (nose a tail) so správnym náklonom na triky.

Doska zo 100 % kanadského javora je veľmi odolná a trvácna. Kanadský javor je ideálne drevo na skate: je tvrdé, pevné a ľahké.

Kolieska a ložiská

Kolieska 100 % polyuretán, 52 mm. Tvrdosť: 99A. Kolieska sú vhodné na jazdu v skateparku aj na ulici. Dostatočne tvrdé na powerslide, ale dosť mäkké na to, aby ste príliš necítili vibrácie spôsobené drsnosťou povrchu.

Skate CP100 má ložiská ABEC7. Ložiská treba zo začiatku vyjazdiť, po niekoľkých jazdách budú optimálne.Doska je určená začiatočníkom. Naberanie rýchlosti je pomalšie v porovnaní s CP500.

Trucky (upevnenie koliesok)

Hliníkové trucky. Polyuretánové gumy truckov, tvrdosť 88A. Trucky sú dokonale prispôsobené na prvé grindy.Ak robíte veľa grindov, odporúčame trucky Fury Evo 2. Sú to trucky namontované na Complete 500, budú vhodnejšie na intenzívne jazdenie a poskytujú lepší pocit z grindov.

Doska so zníženým dopadom na životné prostredie!

Drevo, ktoré používame má označenie FSC (Forest Stewardship Council). Táto certifikácia zaručuje, že sa v lesoch hospodári spôsobom, ktorý zachováva biologickú rozmanitosť a prináša úžitok miestnym obyvateľom a pracovníkom a zároveň zabezpečuje ich ekonomickú životaschopnosť.Taktiež používame veľmi účinné lepidlo na báze vody, ktoré je oveľa menej škodlivé ako to na báze epoxidovej živice.

Koľko váži skateboard COMPLETE100?

2,3 kg.

Ako sú testované naše výrobky?

Pred uvedením každého výrobku na trh zabezpečujeme jeho kvalitu a pevnosť prostredníctvom laboratórnych testov, ale tiež jeho legitimitu použitím v reálnych situáciách prostredníctvom ambasádorov firmy Decathlon na celom svete. Naši ambasádori otestujú naše výrobky tým, že na nich vykonajú zaťažkávajúce skúšky, čo nám umožní zaistiť, aby bol produkt vhodný do praxe. Táto úzka spolupráca s našimi ambasádormi počas procesu vývoja je skutočnou zárukou kvality.

Zloženie

Zloženie

Skateboard z dreva: 100.0% Drevo; Trucky: 20.0% Oceľ, 80.0% Hliník; Kolieska na skateboard: 100.0% Polyuretán; Ložiská: 100.0% Oceľ; Skrutky: 100.0% Oceľ

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Skladujte na suchom a chladnom mieste chránenom proti vlhkosti. Dosku nikdy nevystavujte kontaktu s vodou a neskladujte ju na vlhkom mieste ako je strešný box na auto v zime.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Naše dosky sú testované v laboratóriu. Tieto testy sú v súlade s európskymi normami pre používanie skateboardov a ich opotrebovanie. Tieto laboratórne testy sú doplnené testami v teréne, pričom niektoré sú merané, ďalšie sa opierajú o pocity testovačov, ktorí podrobia výrobok náročnej skúške. Pri testovaní výrobkov sa spoliehame práve na komunitu vášnivých a náročných ambasádorov, ktorí pracujú v spoločnosti Decathlon po celom svete.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Navrhnuté a schválené našou komunitou ambasádorov a technických partnerov. Sú to skateboardisti, ktorí pracujú pre Decathlon po celom svete a ktorí zdieľajú rovnaké nadšenie pre skateboarding.

Videá