INESIS Kód 8767330 4653204

Pánska golfová vodoodolná obuv MW 500 tmavomodrá

80,00 €
Farba: MODRÁ / ŠEDÁ
  • MODRÁ / ŠEDÁ
  • BIELA / ŠEDÁ / OKROVÁ
  • BIELA / ŠEDÁ / MODRÁ
  • HNEDÁ / BIELA
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Táto nepremokavá obuv navrhnutá našimi tímami vám umožní hrať golf v chladnom počasí (pocitová teplota od 10 °C do 20 °C).

VÝHODY

Priľnavosť

Dizajn podrážky bol navrhnutý s ohľadom na potrebu priľnavosti pri švihu.

Nepremokavosť

Obuv s vodoodolnou membránou.

TECHNICKÝ POPIS

Trvalá nepremokavosť

Náš tím navrhol model MW500 s vodoodolnou membránou po celom obvode obuvi. Obopína celú topánku. Postarali sme sa aj o detaily, napríklad „žliabok“, ktorý spája zvršok s jazykom tak, aby voda neprenikla dovnútra topánky.Obuv

MW500 je nepremokavá svojou štruktúrou, nie povrchovou úpravou. Zostane teda nepremokavá počas celej životnosti, a nielen pri prvých použitiach.

3-dielna podrážka

Keďže vieme, aký dôležitý je dobrý došľap pri golfe, je nevyhnutné navrhnúť dobrú podrážku, ktorá golfistom ponúkne to najlepšie spojenie so zemou. Spojili sme preto priľnavosť, pohodlie a odolnosť. V miernom počasí môže byť povrch suchý alebo mokrý. Naši inžinieri preto vyvinuli 3-dielnu podrážku:Gumená časť;

časť z TPU ponúka vynikajúcu priľnavosť na trávnatom povrchu;

medzipodrážka z EVA peny poskytuje výnimočné pohodlie pri chôdzi.

Podľa obmedzení švihu

Sophie, produktová inžinierka pre obuv, spolupracovala s tímami Sportslab. Spoločne vytvorili štúdiu, ktorá mala za cieľ špecifikovať tlakové zóny podľa úrovne intenzity a súčasne orientáciu týchto tlakov počas golfového švihu na ľavú a pravú nohu.

Až do najmenších detailov

Navrhli sme tak asymetrickú podrážku, kde každý hrot plní presnú funkciu: dĺžka, šírka, výška – takmer neexistujú dva rovnaké! Sú rozmiestnené po povrchu podrážky tak, aby zodpovedali tlakovým zónam pri chôdzi a švihu. Táto práca na hrotoch zaručuje vynikajúcu priľnavosť a zároveň obmedzuje opotrebovanie.Podrážka je tiež perforovaná, aby poskytovala väčšiu flexibilitu a nižšiu hmotnosť.

Pohodlie EVA peny

Obuv Inesis MW500 je mimoriadne pohodlná. Ako sme už videli, je to dôsledok pružnosti a poddajnosti gumenej podrážky, ale aj tlmiacich vlastností medzipodošvy z EVA peny. Tento materiál sa bežne vyskytuje v bežeckej obuvi. Využívame všetky odborné znalosti dizajnérov bežeckých a trailových značiek v rámci Decathlonu, ktorí vyvinuli exkluzívne technológie EVA.

Dynamickejší zvršok

Kým pri navrhovaní Inesis Grip Waterproof sme začínali od nuly, Erik a Tanguy tentoraz dokázali použiť dizajn predchádzajúcej verzie na navrhnutie zvršku pre Inesis MW500.Myšlienkou bolo zachovať originálny vzhľad Inesis Grip Waterproof a zároveň dosiahnuť dynamickejšie línie a väčšie pohodlie pri používaní. Predná časť je teraz vyrobená z jedného kusu pre väčšiu flexibilitu. A potom je tu všetko ostatné, čo nie je vidieť.

Testované za každých podmienok

Vďaka tomu, že naši testeri pôsobia po celom Francúzsku a že testy sa začali uprostred zimy, mohli sme posunúť model MW500 až na hranice jeho možností – vystavili sme ho náročnejším podmienkam, než pre ktoré bol navrhnutý. Modely MW500 sa tiež potýkajú so širokou škálou trás a terénov: blato, piesok, daždivý aj suchý terén atď. Skutočne všestranná golfová obuv!

Zloženie

Zloženie

Podošva:: 20.0% Syntetický kaučuk, 70.0% Etylénvinylacetát, 10.0% Termoplastický polyuretán; Zvršok:: 90.0% Polyuretán, 10.0% Polyester; Podšívka:: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C. RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov