TRIBAN Kód 8644146 4287587

Pánske vrchné cyklistické nepremokavé nohavice na gravel

80,00 €
70,00 €
-12%
Farba: MODRÁ
  • MODRÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím navrhol tieto nohavice pre cyklistov, ktorí jazdia za každého počasia, či už ide o gravel alebo bikepacking.

VÝHODY

Skladnosť

Dajú sa zložiť do vrecka alebo vložiť do tašky na bikepacking.

Voľnosť pohybu

Zaručujú dobrú voľnosť pri šliapaní.

Nepremokavosť

Membrána s vodným stĺpcom 15 000 mm chráni pred silným dažďom.

Priedušnosť

Látka umožňuje odvádzanie potu (hodnota RET < 6).

TECHNICKÝ POPIS

Naša koncepcia

Na základe našej práce na bunde do dažďa bolo našou túžbou navrhnúť kompletný ochranný odev, ktorý by bol priedušný, športový a skladný tak, aby bol vhodný na cyklistické výlety po dobu jedného alebo viacerých dní, a zároveň zaručil pohodlie na bicykli a mimo sedla.

Navrhli sme tieto vrchné nohavice s rovnakým dizajnom ako bundu: vynikajúci pomer vodotesnosti/priedušnosti, športový strih pre dlhé šliapanie a skladnosť.

Kompaktnosť

Po zložení do nepremokavého vrecka sa ľahko zmestia do tašky na bikepacking alebo do malej tašky. Vrchné nohavice zostanú chránené v prípade, že taška navlhne.Hmotnosť vrchných nohavíc vo veľkosti M: 328 g.

Veľkosť M po zložení: 17 × 14 × 8 cm.

Strih

Úzky strih umožňuje pohodlné šliapanie do pedálov obmedzením potenciálneho trenia (sedlo alebo vak). Tieto vrchné nohavice si môžete obliecť na krátke cyklistické legíny v závislosti od ročného obdobia a počas vychádzok na bicykli vo vlhkom alebo chladnom počasí.

Priedušnosť vrchných nohavíc

Aby sme znížili potenie v spodnej časti brucha/v rozkroku, rozhodli sme sa využiť prúdenie vzduchu vytvorené pohybom. Pridali sme zipsy pozdĺž holení a dovnútra nohy, aby vzduch vstupoval a vystupoval cez oblasti menej vystavené fŕkaniu.

Priedušnosť komponentu (RET)

Na zistenie priedušnosti látky sa meria jej odolnosť voči vyparovaniu (test na základe normy ISO 11092). Čím je odolnosť nižšia, tým lepšie látka umožňuje odvod vodnej pary, ktorú telo produkuje počas aktivity, a tým je priedušnejšia.

• RET <6: extrémne priedušná, prispôsobená najnáročnejšej námahe,

• RET 6 až 12: veľmi priedušná, prispôsobená strednej námahe,

• RET 12 až 20: stredne priedušná, nepríjemná v prípade námahy,

• RET >20: málo priedušná, nevhodná na šport.

Nepremokavosť látky

Odolnosť látky na tlak vody je meraná výškou vodného stĺpca v milimetroch (test podľa normy ISO 811). Čím vyšší je tlak, tým viac je látka nepremokavá. Tu sú hodnoty nepremokavosti pre vrchné nohavice 900:15 000 mm pred vypraním, 10 000 mm po 10 praniach.

Nepremokavosť horných nohavíc

Nielen použitá látka, ale aj štruktúra vrchných nohavíc je vodoodolná. Na tomto produkte sú všetky švy vodotesné. Zvolili sme vodoodpudivé zipsy YKK s ochrannými chlopňami.

Nepremokavý komponent alebo membrána?

Vrchné nohavice majú komponent s 3 membránovými vrstvami. Membrána pripomína plastový film s jemnými mikroperforáciami (polyuretán), vďaka čomu je komponent nepremokavý a priedušný. Jej výhodou je, že je pružnejšia, ľahšia a priedušnejšia ako vodoodolný materiál. Nepriepustnosť pripomína náter vo vnútri látky, vďaka čomu je komponent nepremokavý. Je to lacnejšie riešenie ako membrána a na ochranu si vyžaduje podšívku.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 100.0% Polyester; Membrána: 100.0% Polyuretán

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Skladujte na suchom mieste.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Testované v laboratóriu (sprchový test), ako aj v teréne počas dlhých hodín bicyklovania za sťažených klimatických podmienok (dážď a chlad).

Záruka

2 Roky/ov

Videá