DOMYOS Kód 8773571 4714253

Pánska mikina s kapucňou 500 horčicová

30,00 €
Farba: ŽLTÁ
  • ŽLTÁ
  • MODRÁ
  • ŠEDÁ
  • BIELA
  • BÉŽOVÁ
  • ČERVENÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Mikina s kapucňou je základný kúsok v posilňovni aj mimo nej. Preto sme ju navrhli tak, aby vyzerala štýlovo a dlho vydržala – použitím materiálu 350 g/m2.

VÝHODY

Hebkosť

Bavlnené vlákna poskytujú prirodzenú hebkosť a pohodlie.

Hrejivosť

Jemné froté French Terry vás udrží v teple.

Pružnosť

Materiál a strih vám umožnia voľný pohyb.

TECHNICKÝ POPIS

Športová mikina, dokonalá na bežné nosenie

Ideálna na udržanie tepla pred športovaním, počas neho aj po ňom. Tak neváhajte, táto mikina vás dokáže zahriať od rána do večera, bez ohľadu na program dňa. Je dokonalá samostatne na jar alebo pod bundou na jeseň.

Zamilujete si ju natoľko, že ju budete chcieť mať vo viacerých farbách!

Mikina, ktorá vám vydrží dlho

Tkanina s gramážou 350 g/m², zosilnený golier, prešívanie, táto mikina je určená na dlhodobé nosenie.

Jej strih sa hodí každému typu postavy. Podšitá kapucňa dodáva mikine objem a štýl. Vďaka sťahovacej šnúrke si ju prispôsobíte podľa potreby. Starajte sa o ňu a zostane vo vašom šatníku dlhé roky.

MIKINA: VŽDY A VŠADE

Je ideálna na prechodné obdobia, keď si ju dáte na tričko, rovnako v zime pod kabát. Mikina si nájde miesto vo vašom šatníku na každý deň. Noste ju na každý deň, hodí sa ku všetkému.

DETAILY, KTORÉ ZAVÁŽIA

Jej strih sa hodí každému typu postavy a poskytne vám voľnosť pohybu. Podšitá kapucňa dodáva mikine objem a štýl. Vďaka sťahovacej šnúrke si ju prispôsobíte podľa potreby. Ruky si zahrejete v klokaňom vrecku, ktoré je príznačné pre mikinu v štýle hoodie.

ESSENTIALS: PRÍBEH OBLEČENIA

Kolekcia Essentials predstavuje jednoduché, základné oblečenie s nadčasovými strihmi, z prírodných, pohodlných a odolných materiálov. Kúsky ktoré využijete na šport aj vo chvíľach oddychu. V ponuke v krásnych farbách. Oblečenie je starostlivo vypracované tak, aby sedelo každej veľkosti. Essentials je naším podpisom: čistý a jasný zámer.

GRAMÁŽ

Hmotnosť materiálu je 350 g/m².

Má gramáž mikiny vplyv na jej hrejivosť?

Gramáž uvedená na produktovom liste mikiny poskytuje údaje o hrúbke tkaniny. Má to vplyv najmä na splývavosť a pocitovosť: čím je mikina ťažšia, tým je splývavejšia a hebkejšia. Na druhej strane, vysoká gramáž nemusí zaručiť väčšiu hrejivosť. Česané úplety (fleecový efekt na vnútornej strane) sú ľahšie v gramoch na meter štvorcový, ale sú teplejšie, pretože zachytávajú vzduch, čím poskytujú väčšiu hrejivosť.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 61.0% Bavlna, 39.0% Polyester; Rib fabric: 87.0% Bavlna, 1.0% Elastan, 12.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE.
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov