WEDZE Kód 8645266 4299377

Detská lyžiarska hrejivá a nepremokavá bunda 550 ružová

60,00 €
Farba: RUŽOVÁ
  • RUŽOVÁ
  • ZELENÁ
  • MODRÁ / RUŽOVÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím zložený z rodičov mladých lyžiarov vyvinul túto lyžiarsku bundu pre deti na lyžovanie na zjazdovkách, a to aj počas najzasneženejších dní.

VÝHODY

Vodoodpudivosť

Vonkajší materiál a vnútro kapucne sú vodoodpudivé, takže nesajú vodu.

Jednoduché použitie

Automatický snehový pás, koniec s nastavovaním.

Možnosť osobného upravenia

Na podšívke sa nachádza štítok na napísanie mena dieťaťa.

Možnosť nastavenia

Stiahnutie manžety rukáva na suchý zips bráni prenikaniu vzduchu a snehu.

Hrejivosť

Vata 150 g/m². Teplá podšívka. Automatický snehový pás. Manžety na zápästí.

Nepremokavosť

Vynikajúca nepremokavosť: Membrána 10 000 mm, 100% vodotesné švy. Kapucňa.

Vrecká

5 vreciek, z toho 1 na skipas, 1 vnútorné na zips, 1 vonkajšie na hrudi.

TECHNICKÝ POPIS

Vatová tepelná izolácia

Tepelná izolácia materiálu udržiava malých lyžiarov v správnej teplote, takže nepociťujú priveľké teplo ani priveľký chlad. Odev reaguje na telesnú aktivitu a teplotu vonkajšieho prostredia. Značka Wedze používa ako izolačný materiál na udržanie tela v teple vatu. Tento syntetický materiál na báze polyesteru zadržiava viac alebo menej vzduchu podľa veľkosti vlákien. Preto čím je vata hrubšia, tým viac vzduchu obsahuje a tým viac izoluje.

Membrána

Membrána je veľmi tenký materiál nanesený na vnútornú stranu vonkajšieho materiálu bundy. Táto hydrofilná membrána bráni prenikaniu vody zvonku (sneh, dážď atď.), avšak prepúšťa pot, ktorý vytvára telo.

100 % vodotesné švy

Okrem nepremokavého materiálu sme vodotesnosť bundy zvýšili vodotesnými švami. Lepiace a nepremokavé pásky sú prilepené na všetkých švoch výrobku vo vnútri bundy, aby bola dokonale vodotesná a aby sa zaručila úplná nepremokavosť.

Vodoodpudivosť

Vodoodpudivosť materiálu znamená, že voda steká po povrchu bez toho, aby vsakovala. Bunda je vyrobená z vodoodpudivých materiálov, ktoré predlžujú jej odolnosť voči nepriaznivému počasiu. Vodoodpudivosť je dosiahnutá úpravou vonkajšej strany materiálu, no časom sa môže táto vlastnosť zhoršiť.

Odolnosť

Wedze vie, aké množstvo energie musí vydať lyžiar na svahu. Preto venujeme veľkú pozornosť výberu materiálov, z ktorých sa skladajú naše výrobky. Chceme tým zaistiť čo najväčšiu odolnosť výrobku.

Snehový pás

Snehový pás je ochranný systém umiestnený na páse. Na tejto bunde sa zapína automaticky, keď si dieťa zapne lyžiarsku bundu. Zabraňuje prenikaniu snehu a vzduchu počas jazdy a predovšetkým pri páde.

Vrecko na skipas

Už nie je treba vyberať svoj skipas! Na rukáve je vrecko na skipas, ktoré poskytuje rýchly prístup na lyžiarske vleky.

Personalizácia

Na štítok, ktorý sa nachádza na podšívke na chrbte, môžete napísať meno dieťaťa a tak si výrobok označiť. Užitočná pomôcka, ako nájsť svoju bundu počas lyžiarskeho výcviku, v družine alebo v škole.

Ako obliecť deti, aby im na svahu nebola zima?

Aby telo zostalo v teple a suchu, dodržiavajte pravidlo 3 funkčných vrstiev. 1. vrstva (tzv. druhá koža) udrží telo v suchu. 2. vrstva (alebo izolačná vrstva) zadržiava teplo. 3. vrstva alebo ochranná vrstva chráni telo pred nepriaznivým počasím.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 100.0% Polyester; Výplň: 100.0% Polyester; Podšívka: 100.0% Polyamid; Sleeve lining: 100.0% Polyester; Druhá podšívka: 100.0% Polyester; Zadná podšívka: 100.0% Polyester; Membrána: 100.0% Polyuretán

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NíZKA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA BUBNA 60 °C. SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NíZKA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA BUBNA 60 °C.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Skladujte podľa možnosti na ramienku a neskladajte, pretože to poškodzuje povrchovú úpravu materiálov. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte úplne vysušiť.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Všetky výrobky Wed'ze sú testované v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené: pri snežení, v chlade a vo všetkých podmienkach, ktoré pri lyžovaní môžu nastať. Vývojové tímy, produktoví manažéri, inžinieri a návrhári overujú, či aktivita, pre ktorú bol produkt navrhnutý a vytvorený, dokonale zodpovedá požiadavkám pri používaní v teréne.

Záruka

2 Roky/ov

Videá