WEDZE Kód 8645280 4299450

Detské lyžiarske nohavice 500 PNF s trakmi nepremokavé žlté

28,00 €
Farba: ŽLTÁ
  • ŽLTÁ
  • ZELENÁ
  • MODRÁ
  • RUŽOVÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím vyvinul tieto lyžiarske nohavice, ktoré budú vaše dieťa sprevádzať pri zlepšovaní na lyžiach.

VÝHODY

Vodoodpudivosť

Vonkajší materiál s vodoodpudivou úpravou nenasáva vodu.

Možnosť osobného upravenia

Na podšívke sa nachádza štítok na napísanie mena dieťaťa.

Možnosť nastavenia

Patentovaný systém PNF: nastaviteľná dĺžka nohavíc až do 12 cm.

Hrejivosť

Vata 100 g/m². Podšívka z česaného úpletu dodáva pocit tepla a hebkosti.

Nepremokavosť

Veľmi dobrá: membrána 10 000 mm, nepriepustné švy na zadku. Zosilnenia naspodku.

Vrecká

2 bočné vrecká na zips.

TECHNICKÝ POPIS

Technológia Pull'n Fit zips

Inovatívna technológia Pull'n Fit umožňuje ľahko a presne prispôsobiť dĺžku lyžiarskych nohavíc tak, aby vyhovovala detskej postave. Vďaka novému systému Pull'n Fit je koniec príliš krátkym alebo príliš dlhým nohaviciam. Stačí vytiahnuť zips a skrátiť ich!

Vatová tepelná izolácia

Tepelná izolácia materiálu udržiava malých lyžiarov v správnej teplote, takže nepociťujú priveľké teplo ani priveľký chlad. Odev reaguje na telesnú aktivitu a teplotu vonkajšieho prostredia. Značka Wedze používa ako izolačný materiál na udržanie tela v teple vatu. Tento syntetický materiál na báze polyesteru zadržiava viac alebo menej vzduchu podľa veľkosti vlákien. Preto čím je vata hrubšia, tým viac vzduchu obsahuje a tým viac izoluje.

Membrána

Membrána je veľmi tenký materiál nanesený na vnútornú stranu vonkajšieho materiálu nohavíc. Táto hydrofilná membrána bráni prenikaniu vody zvonku (sneh, dážď atď.), avšak prepúšťa pot, ktorý vytvára telo.

Vodotesné hlavné švy

Okrem nepremokavého materiálu sme nohavice posilnili nepriepustnými švami. Ide o nepremokavé lepiace pásiky, ktoré sú umiestnené na švy z vnútornej strany odevu, aby bol dokonale vodotesný. Tieto vodotesné švy sa nachádzajú na miestach, ktoré sú najviac vystavené pôsobeniu snehu. Na týchto nohaviciach sa nachádzajú na sedacej časti.

Vodoodpudivosť

Vodoodpudivosť materiálu znamená, že voda steká po povrchu bez toho, aby vsakovala. Tieto nohavice obsahujú vodoodpudivé materiály, ktoré predlžujú ich odolnosť voči nečasu. Vodoodpudivosť je dosiahnutá úpravou vonkajšej strany materiálu, no časom sa môže táto vlastnosť zhoršiť.

Odolnosť

Nabrúsené hrany lyží by pri jazde mohli poškodiť spodné lemy nohavíc, preto sme ich vybavili praktickými výstužami.

Personalizácia

Na štítok, ktorý sa nachádza na v hornej časti podšívky, môžete napísať meno dieťaťa a tak si produkt označiť. Užitočná pomôcka, ako nájsť svoje nohavice na lyžiarskom výcviku, v družine alebo v škole.

Ako obliecť dieťa, aby mu nebolo zima na nohy na lyžiarskom svahu?

Na udržanie nôh v teple a v suchu stačí použiť 2 vrstvy: 1 lyžiarske spodné oblečenie na odvádzanie potu a 1 lyžiarske nohavice na ochranu pred nečasom a hrejivosť.

Zloženie

Zloženie

Výplň: 100.0% Polyester; Hlavná tkanina: 100.0% Polyester; Podšívka: 100.0% Polyester; Všitý diel: 100.0% Polyamid; Membrána: 100.0% Polyuretán

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NíZKA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA BUBNA 60 °C. SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NíZKA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA BUBNA 60 °C.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Skladujte podľa možnosti na ramienku a neskladajte, pretože to poškodzuje povrchovú úpravu materiálov. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte úplne vysušiť.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Všetky výrobky Wed'ze sú testované v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené: pri snežení, v chlade a vo všetkých podmienkach, ktoré pri lyžovaní môžu nastať. Vývojové tímy, produktoví manažéri, inžinieri a návrhári overujú, či aktivita, pre ktorú bol produkt navrhnutý a vytvorený, dokonale zodpovedá požiadavkám pri používaní v teréne.

Záruka

2 Roky/ov