Filtre 0
Filtre 0
QUECHUA Kód 8642159 4273690

Detská turistická obuv Crossrock s rýchlym nastavovaním modrá

28,00 €
Farba: MODRÁ / ZELENÁ
  • MODRÁ / ZELENÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím vytvoril túto obuv pre deti na aktívne chvíle v horách do každého terénu v suchom počasí.

VÝHODY

Jednoduché použitie

Systém s prackou umožňuje jednoduché nastavenie utiahnutia.

Nízka hmotnosť

202 g/topánka vo veľkosti 31.

Odolnosť

Vďaka podrážke a vystuženému zvršku.

Priľnavosť

Gumová podrážka poskytuje vynikajúcu priľnavosť a trvanlivosť.

Tlmenie došľapu

Materiál EVA zlepšuje pohlcovanie nárazov po celej dĺžke chodidla.

Priedušnosť

Použitie materiálu z riedkej sieťoviny, ktorá poskytuje priedušnosť.

TECHNICKÝ POPIS

Priľnavosť podrážky

Priľnavosť našich podrážok má svoje označenie.

Pre jeho udelenie musí byť obuv testovaná v laboratóriu, aby sa určil index priľnavosti na rôznych povrchoch (hladkom, drsnom, suchom, mokrom).

Na potvrdenie týchto skúšok testujeme kvalitu našich podrážok priamo v teréne v horách pomocou reprezentatívnej vzorky používateľov.

Akú veľkosť vybrať

Nebojte sa vybrať na turistiku obuv o číslo väčšiu, než je bežná veľkosť dieťaťa. To mu zaručí optimálne pohodlie pri zostupe a zabráni tomu, aby prsty na nohách narážali na špičku topánky. Rada: strihajte mu nechty nakrátko a pred každým zostupom skontrolujte, či sú správne zapnuté suché zipsy a/alebo zaviazané šnúrky, aby sa predišlo skĺznutiu nohy smerom k prednej časti topánky.

Rady pri nákupe

Vždy skúšajte dieťaťu obidve topánky. Obuv skúšajte postojačky a v ponožkách určených na turistiku. Dve miesta, ktoré je treba skontrolovať, aby obuv dobre sedela: pätu a špičku pri chôdzi z kopca. Pri skúšaní overte, či vás obuv nikde netlačí. Zo začiatku treba nosiť obuv na kratšie túry, aby sa prispôsobila chodidlám.

Z internetu si môžete vytlačiť mierku na chodidlá a skontrolovať dĺžku chodidla. https://pdfcoffee.com/pedimetreuepdf-pdf-free.html

ODNÍMATEĽNÁ VNÚTORNÁ STIELKA

Vyberateľná vnútorná stielka urýchli sušenie. Môžete ju takisto nahradiť ortopedickou vložkou.

Náš ekologický prístup

Pretože sme si vedomí potreby chrániť životné prostredie, Quechua sa angažuje v obmedzovaní vplyvu svojich výrobkov na životné prostredie.

Dnes sa tento produkt vyrába ekologicky, pretože sme znížili jeho vplyv na životné prostredie o 20 % oproti predošlému modelu a boli použité ekologické alebo recyklované materiály (30 % guma), ale aj postup, pri ktorom sa spotrebuje menej vody.

Náš záväzok spotrebovať menej vody pri výrobe produktov

Farbenie materiálov si vyžaduje veľa vody, a takisto sa pri ňom vytvára obrovské množstvo použitej vody, ktorá pochádza z farbiacich kadí. Aby sme znížili náš vplyv na životné prostredie, rozhodli sme sa pre metódu farbenia pred spriadaním, ktoré pridáva pigmenty farby pri výrobe vlákna.

Vývoj výrobkov: naše know-how

Naše návrhárske stredisko Quechua sídli v Passy, na úpätí Mont Blanc v Hornom Savojsku. Táto poloha z neho robí ideálne miesto spolupráce našich tímov s milovníkmi outdoorových športov. Je to veľká výhoda pri navrhovaní výrobkov na horskú turistiku a zdieľaní našich skúseností.

Zloženie

Zloženie

Zvršok:: 55.0% Polyuretán, 45.0% Polyester; Podošva:: 30.0% Etylénvinylacetát, 70.0% Butadiénový kaučuk; Podšívka:: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C. RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C.

Tipy na skladovanie

Skladujte na suchom a vetranom mieste.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Naše laboratórium Decathlon Sportslab so sídlom v Lille takisto prispieva k inováciám a vývoju našich výrobkov Quechua. Zahŕňa 4 tematické skupiny, pričom každá z nich má svoj význam: anatómia (predovšetkým pomocou 3D analýzy), veda o pohybe, tepelná pohoda (so štyrmi klimatickými komorami), behaviorálne a senzorické vedy.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Naše výrobky testujeme v horách, priamo v podmienkach, s ktorými sa môžete stretnúť počas turistiky. Naša odborníčka Sarah spolu so skupinou detí testuje a overuje produkty počas celého obdobia ich vývoja až po ich uvedenie na trh.