KIPSTA Kód 8669320 4394434

batoh Essential 24 l kaki

16,00 €
9,00 €
-43%
Farba: ZELENÁ / ČIERNA
  • ZELENÁ / ČIERNA
  • ŠEDÁ / ČIERNA
  • ČIERNA / ŠEDÁ
  • KHAKI / ŽLTÁ
  • BÉŽOVÁ / HNEDÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Tento 24-litrový športový batoh ESSENTIAL je navrhnutý tak, aby odniesol to najnutnejšie pre váš tréning alebo váš každodenný život.

VÝHODY

Odolnosť

Materiály odolné proti záťaži a oderu. Prešiel testom „jerk test“.

Objem

Rozmery = 46 x 32 x 14 cm | Objem 24 litrov | Formát príručnej batožiny.

Vrecká a priehradky

6 vreciek: hlavné vrecko, vrecko na obuv, notebook, fľašu, príslušenstvo.

Pohodlie

Nastaviteľné popruhy a vystlaný chrbát.

TECHNICKÝ POPIS

Koncepcia batoha Essential 24 l

Pretože pri balení výbavy do športovej tašky máme všetci rovnaký problém: ako oddeliť špinavú obuv od ostatných vecí? Túto ESSENTIAL športovú tašku sme navrhli s vreckom na topánky oddeleným od hlavného priestoru, aby sme vám poskytli inteligentné riešenie.Vnútri sa nachádza oddelená priehradka na notebook. Tento model je takisto vybavený bočnými vreckami, do ktorých si môžete uložiť fľašu na vodu a mať ju stále poruke.

Pohodlie pri nosení?

Pretože pohyb pešo alebo na dvoch kolesách si vyžaduje pohodlný batoh, rozhodli sme sa pre zakrivené popruhy, ktoré uľahčujú prispôsobenie mužským a ženským postavám.

Systém priehradiek batoha Essentiel 24 l

Vďaka tomuto batohu môžete mať športové vybavenie oddelené od vecí každodennej potreby. Obsahuje 6 funkčných vreciek, napr. hlavné vrecko na oblečenie, vrecko na obuv (menšiu ako veľkosť 42), dve vrecká na fľašu, jedno vrecko na dokumenty alebo notebook, jedno vrecko na osobné veci, napr. telefón.

Palubná batožina

Táto batožina zodpovedá leteckým normám (IATA) a môžete ju použiť ako príručnú batožinu. Pre viac informácií o veľkostných a hmotnostných obmedzeniach platných pre palubnú batožinu sa informujte u vašej leteckej spoločnosti.

Prečo práve kolekcia športových tašiek Essential?

Či už ste individuálny hráč alebo člen klubu, musíte nosiť svoj športový výstroj na cesty alebo počas svojich aktivít. Preto sme navrhli kolekciu tašiek Essential pre každý typ nosenia s nevyhnutnými priehradkami na oddelenie čistých a špinavých vecí. Zjednodušili sme funkčnosť a línie týchto výrobkov bez toho, aby sme sa vzdali ich praktickosti a odolnosti.

Rozmery a hmotnosť

Rozmery tašky: 46 x 32 x 14 cm.

Hmotnosť batoha je 345 gramov.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 100.0% Polyester; Záter: 100.0% Polyuretán

Tipy na skladovanie a údržbu

RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C. RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Skladujte na tmavom a suchom mieste.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

V našich značkách Kipsta a Decathlon nám veľmi záleží na odolnosti našich výrobkov. V dôsledku toho vykonávame početné testy v teréne, aby sme preverili ich vlastnosti pri používaní, a tiež vykonávame početné laboratórne testy, aby sme zaručili dlhú životnosť našich výrobkov. Medzi týmito testami je tiež jerk test na overenie odolnosti voči záťaži (opakované namáhanie až do 10 000 cyklov), test ťahom na tkanine a na spojoch.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Čo je to certifikačná jednotka Kipsta? Certifikačná jednotka Kipsta je tím zložený z technikov na testovanie v teréne, ktorí sú kvalifikovaní odborníci v oblasti: zavádzanie protokolov a špecifických testov súvisiacich s používaním produktov, prijímanie kvalifikovaných spolupracovníkov na testovanie a vyhodnocovanie funkčnosti produktov či objektívnu analýzu výsledkov prostredníctvom štatistických nástrojov.