OLAIAN Kód 8615518 4229233

Bandáž. vrchný diel Flowers, viazanie na krku a chrbte, odním. výstuhy a šnúrka

14,00 €
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Určené pre začiatočníčky, ktoré surfujú v malej morskej pene. Vhodné aj na aktivity na pláži.

VÝHODY

Drží na tele aj vo vlnách

Bandážový vrchný diel so šnúrkou na krk je vhodný na pohyb v malých vlnách.

TECHNICKÝ POPIS

STE ZAČÍNAJÚCA SURFISTKA

Začínate so surfovaním alebo surfujete len párkrát do roka počas prázdnin. Nohy máte ponorené v malých vlnách alebo pene. Surfujete pre radosť, ktoré vám surfing prináša. Častokrát počas surfovania padáte, ale len do malých vĺn. Zostavili sme pre vás široký výber plaviek vhodných na príležitostné použitie a vašu postavu.

TYP POSTAVY

Bandážový vrchný diel plaviek s odnímateľnými výstuhami košíčkov a čistým dizajnom je určený pre surfistky, ktoré nepotrebujú silné spevnenie plaviek vo vlnách. Je vhodný najmä pre ženy s malým poprsím, ktoré chcú mať odhalené plecia.

ČO JE TO VYSTUŽENÝ KOŠÍČEK?

Vystuženie horného dielu plaviek umožňuje zvýrazniť tvar poprsia a zaguľatiť ho bez otlačenia švov a podráždenia pokožky, ako tomu býva u penových vypchávok. Značka Olaian myslela na vás a na vaše pohodlie a výstuhy košíčkov použila u väčšiny svojich modelov. Výstuhy košíčkov môžu byť odnímateľné a v tom prípade umožňujú zväčšiť alebo zmenšiť veľkosť poprsia o pol čísla.

VEĽKOSŤ V SUCHOM A MOKROM STAVE

Plavky sa vo vode rozťahujú, preto je potrebné prispôsobiť ich strih. Dbajte preto na výber správnej veľkosti plaviek. Plavky vám musia dobre sedieť už pri skúšaní. Elastan, ktorý sa nachádza v niektorých materiáloch, z ktorých sú vyrobené naše plavky, vo vode čiastočne povolí.

OLAIAN, ZNAČKA SPOLOČNOSTI DECATHLON PRE SURFOVANIE

Olaian, so sídlom v meste Hendaye na juhozápade Francúzska, je nová značka spoločnosti Decathlon pre surfovanie a bodyboarding. V našom vývojovom centre, ktoré sa nachádza priamo pri mori, môžeme za jeden deň navrhnúť plavky alebo kombinézu a následne ich hneď aj otestovať priamo v mori, aby sme overili ich držanie vo vlnách.

ZNÁMKA NA POROVNANIE VPLYVU VÝROBKOV NA ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Vplyv výrobku na životné prostredie sa vypočítava z jeho celého životného cyklu pomocou rôznych ukazovateľov. Celková známka ABCDE vám pomôže jednoducho identifikovať výrobok s najmenším negatívnym vplyvom na životné prostredie, vzájomne porovnávajúc jednotlivé výrobky (tričká, nohavice, batohy,...). Decathlon dobrovoľne zverejňuje tieto údaje. Viac informácií na: http://sustainability.decathlon.com/.

Tipy na skladovanie a údržbu

Obmedzenia používania

Nepoužívajte na pravidelné plávanie v chlórovej vode.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Tento výrobok bol testovaný vo výrobe v Taliansku a bol podrobený viacerým laboratórnym testom, ktoré potvrdili jeho kvalitu pri športovaní, na ktoré bol vyvinutý. Vykonali sa nasledovné testy: testy pružnosti a stability látky, stálosť farieb pri odieraní, praní, odolnosť proti slanej a chlórovanej vode, odolnosť proti slnečnému žiareniu a celková odolnosť výrobku po niekoľkých praniach.

Záruka

2 Roky/ov