DREAMSCAPE Kód 8640994 4267761

Pánske nepremokavé snowboardové nohavice SNB 500 béžové

100,00 €
Farba: BÉŽOVÁ
  • BÉŽOVÁ
  • KHAKI / ČIERNA
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Vytvorili sme tieto pánske snowboardové nohavice na pravidelné snowboardovanie. Technológia Warmseat a odnímateľné vypchávky na kolenách zvyšujú pohodlie.

VÝHODY

Voľnosť pohybu

Strih regular, lepšia voľnosť pohybu aj s ochrannými šortkami.

Odolnosť

Výstužný prvok chrániča hrán, výstuž kolien a zadku.

Možnosť nastavenia

Nastaviteľný pás a odnímateľné penové vypchávky na kolenách.

Odolnosť

Materiál odolný proti oderu, roztrhnutiu a ťahu.

Hrejivosť

Vata imitujúca perie 80 g/m2 a technológia Warmseat.

Nepremokavosť

Membrána 15 000 mm vodného stĺpca (Schmerber), nepriepustné švy.

Priedušnosť

Priedušný materiál a mechanické vetrania v rozkroku (10 000 g/m²/2 hod.).

Pohodlie

Odnímateľné penové vypchávky zvyšujú pohodlie pri kľačaní v snehu.

TECHNICKÝ POPIS

Pomôcka pre výber správnej veľkosti

Model na fotografii má oblečenú veľkosť L a meria 180 cm.

Jej miery sú:

Obvod pása: 85 cm. Obvod bokov: 100 cm.

Ako sa uistím o pevnosti a odolnosti nohavíc?

Pre viac informácií o postupe pri reklamácii nás kontaktujte na decathlon.sk.Venujeme veľkú pozornosť výberu materiálov, z ktorých sa skladajú naše lyžiarske a snowboardové nohavice. Chceme zaistiť, aby boli čo najodolnejšie.

Môžem si byť istý, že ma moje snowboardové nohavice budú chrániť v nečase?

Tieto pánske snowboardové nohavice boli vyrobené s použitím nepremokavého materiálu a spojov, ktoré bránia prenikaniu vody a znižujú účinky vetra, aby mohli lepšie odolávať nepriaznivému počasiu (dážď, sneh, vietor atď.). Strávili sme niekoľko dní snowboardovaním a dlhodobým testovaním za každých podmienok, aby sme overili vodotesnosť výrobku.

Na čo slúži vodoodpudivosť nohavíc?

Vodoodpudivosť materiálu znamená, že voda steká po povrchu bez toho, aby vsakovala. Látka tak nenasiakne vodou a ostáva ľahká a hrejivá. Záter sa musí počas životnosti produktu pravidelne obnovovať, po každých 2 až 3 praniach, pomocou produktov ponúkaných v našich predajniach. Všetky naše snowboardové nepremokavé nohavice sú vybavené vodoodpudivou úpravou.

Voda často preniká cez švy. Majú moje nohavice vodotesné švy?

Okrem nepremokavého materiálu zvyšujeme nepriepustnosť nohavíc vodotesnými švami. Ide o nepremokavé, teplom lepené pásky, ktoré sú umiestnené na švy z vnútornej strany odevu, aby bol dokonale vodotesný. Na tomto lyžiarskom odeve sú všetky švy vodotesné.

Ako ma moje lyžiarske nohavice udržiavajú v teple?

Ako izolačný materiál používame vatu imitujúcu perie, aby sme vás udržali v teple. Vata je syntetický materiál na báze polyesteru, ktorý podľa veľkosti vlákien zadržiava väčšie alebo menšie množstvo vzduchu. Existujú štandardné, technické alebo silikónové vaty s rozličnými vlastnosťami (hrejivosť, ľahkosť, pružnosť). Nohavice 500 sú tiež vybavené technológiou Warm Seat, ktorá o 54 % zvyšuje ochranu pred chladom na zadnej časti tela pri sedení v snehu.

Čo je membrána a na čo slúži?

Membrána je veľmi tenký materiál (od 5 do 25 mikrometrov) nanesený na vnútorný povrch textilu, aby mu poskytla veľkú nepremokavosť a priedušnosť. Naše materiály s membránou neprepúšťajú vodu a súčasne umožňujú odvádzanie vodnej pary, ktorú vytvára telo pri snowboardovaní.

Ako prať moje nohavice?

Na udržanie funkčných vlastností a životnosti nohavíc odporúčame:

Perte v práčke pri 30 °C na programe pre syntetiku.

Výrobok obráťte naruby.

Pridajte málo pracieho prostriedku. Nepoužívajte aviváž.

Odporúčame žmýkať ručne.

Sušte na ramienku na teplom a vetranom mieste.

Nečistite chemicky. Nesušte na radiátore.

Vodoodolnosť látky môžete zvýšiť aplikáciou impregnačného spreja na vonkajšiu stranu látky. Prečítajte si informácie o údržbe na štítku.

Ako sa mám obliecť, aby mi nebolo zima na zjazdovke?

Aby ste ostali v teple a suchu, odporúčame vám držať sa pravidla 3 vrstiev. Princíp je jednoduchý: oblečte si na seba 3 vrstvy odevu, pričom každá má osobitú funkciu. Spodné oblečenie musí tvoriť a udržiavať teplo. Ochranné šortky poskytujú hrejivosť (a ochranu proti nárazom) a nohavice vás chránia pred nečasom. Všetky tieto vrstvy by mali byť priedušné, aby odvádzali vlhkosť.

Ako zabrániť prenikaniu snehu do nohavíc?

Naše nohavice majú návleky s gumičkou na spodku nohavice, ktoré zakryjú obuv. Pri páde alebo kontakte s čerstvým snehom bráni nepriepustnosť návlekov prenikaniu snehu.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 100.0% Polyamid; Výplň: 100.0% Polyester; Membrána: 100.0% Polyuretán; Hlavná podšívka: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NíZKA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA BUBNA 60 °C. SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NíZKA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA BUBNA 60 °C.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Podľa možností skladujte zavesené na ramienku a neskladajte, aby ste nepoškodili membránu. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte úplne vysušiť.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Všetky výrobky Dreamscape od spoločnosti Decathlon na snowboardovanie sú testované v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené. v snehu, zime, v akýchkoľvek podmienkach, ktoré pri snowboardovaní a lyžovaní môžu nastať. Vývojové tímy, produktoví manažéri, inžinieri a návrhári overujú, či účel, pre ktorý bol výrobok navrhnutý a vytvorený, dokonale zodpovedá požiadavkám pri používaní v teréne.

Záruka

5 Roky/ov

Schválené

Milovníci lyžovania a snowboardovania, chceli by ste sa stať súčasťou nášho testovania?

Videá