Filtre 0
Filtre 0
KIPSTA Kód 8669330 4394444

Batoh Academic 25 l béžový

25,00 €
20,00 €
-20%
Farba: BÉŽOVÁ / ČERVENÁ
  • BÉŽOVÁ / ČERVENÁ
  • MODRÁ
  • ČIERNA / ŠEDÁ
Nedostupné online

Na prenos vecí na tréning či každodenné aktivity. Vďaka nadčasovému štýlu bude vaším každodenným spoločníkom.

VÝHODY

Kombinovateľnosť

Odnímateľné a obojstranné vrecko. Zmeňte svoj štýl!

Odolnosť

Materiály odolné voči záťaži a oderu. Prešiel testom „jerk test“.

Objem

Rozmery: 46 × 32 × 20 cm. Objem: 25 litrov. Formát príručnej batožiny.

Vrecká a priehradky

7 vreciek: hlavné vrecko, vrecko na obuv, notebook, na fľašu, príslušenstvo.

Pohodlie

Nastaviteľné popruhy a vystlaný chrbát. Hrudný popruh.

TECHNICKÝ POPIS

Elegantnejší alebo výstrednejší štýl: obojstranné vrecko

Batoh sa vyznačuje nadčasovými prvkami - tvar a klasická konštrukcia. Pridali sme odnímateľné a obojstranné vrecko v prednej časti, ktoré vám umožňuje zmeniť štýl: Elegantnejší alebo výstrednejší? Môžete si vybrať! Hlavnou myšlienkou je, aby vás batoh časom neomrzel, pretože vzhľad je často dôvodom na jeho výmenu.

Pohodlie pri nosení?

Pretože pohyb pešo alebo na dvoch kolesách si vyžaduje pohodlný batoh, rozhodli sme sa pre tvarované popruhy, ktoré uľahčujú prispôsobenie mužskej a ženskej postave. Takisto sme pridali hrudný popruh, ktorý zlepšuje stabilitu batoha na chrbte a oceníte ho najmä pri jazde na dvoch kolesách.

Prečo kolekcia tašiek Academic?

Kolekcia Academic slúži športovcom, ktorí chcú mať spoľahlivého spoločníka na presuny. Chceli sme tiež poskytnúť riešenia pre problémy pri používaní, najmä vo vlhkých alebo špinavých šatniach, a to prostredníctvom dna tašky, ktoré nenasáva tak rýchlo vodu a ktoré sa dá aj ľahšie čistiť.

Koncepcia

Pri balení výbavy do športovej tašky vzniká nasledovný problém: ako oddeliť špinavú obuv od ostatných vecí? Snažíme sa poskytovať vám praktické riešenia, preto sme vyvinuli športovú tašku ACADEMIC s vreckom na obuv, ktoré je oddelené od hlavného priečinka. Vnútri sa nachádza oddelená priehradka na notebook. Tento model je takisto vybavený bočnými vreckami, do ktorých si môžete uložiť fľašu na vodu a mať ju stále poruke.

Systém priečinkov batoha Academic 25 l

Vďaka tomuto batohu môžete mať športové vybavenie oddelené od vecí každodennej potreby. Obsahuje 7 funkčných vreciek, napr. hlavné vrecko na oblečenie, vrecko na obuv (menšiu ako veľkosť 43), dve vrecká na fľašu, jedno vrecko na dokumenty alebo notebook, jedno vrecko na osobné veci (napr. telefón) a 1 univerzálne vrecko na ďalšie príslušenstvo.

Palubná batožina

Táto batožina zodpovedá leteckým normám (IATA) a môžete ju použiť ako príručnú batožinu. Pre viac informácií o veľkostných a hmotnostných obmedzeniach platných pre palubnú batožinu sa informujte u vašej leteckej spoločnosti.

Rozmery a hmotnosť

Rozmery tašky: 46 × 32 × 20 cm.

Hmotnosť batoha je 748 gramov.

Ekokoncepcia - 54 % farebných textílií získavame farbením pred spriadaním vlákna

Pri farbení textílií sa spotrebuje veľké množstvo vody, chemických prípravkov a energie. Aby sme znížili tento vplyv na životné prostredie, používame techniku Dope Dyed, ktorá spočíva v pridaní farebných pigmentov v podobe prášku už pri výrobe vlákna (a nie namáčaním vo farbiacich kúpeľoch, ako sa to zvykne bežne robiť). Táto technika umožňuje znížiť spotrebu vody a vypúšťanie znečistenej vody, ktorá vznikne pri farbení našich látok.

Odolný dizajn

V Decathlone vyvíjame trvácne produkty. Tento batoh a jeho komponenty sme poctivo testovali, aby sme zaistili jeho životnosť a klasifikovali pevnosť materiálu.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 100.0% Polyester; Podšívka: 100.0% Polyester; Záter: 100.0% Polyuretán; Pena: 100.0% Polyetylén

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 95 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 95 °C.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE  200 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 200 °C.

Tipy na skladovanie

Skladujte na tmavom a suchom mieste.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

V našich značkách Kipsta a Decathlon nám veľmi záleží na udržateľnosti našich výrobkov. V dôsledku toho vykonávame početné testy v teréne, aby sme preverili ich vlastnosti pri používaní, a tiež vykonávame početné laboratórne testy, aby sme zaručili dlhú životnosť našich výrobkov. Medzi týmito testami je tiež jerk test na overenie odolnosti voči záťaži (opakované namáhanie až do 10 000 cyklov), test ťahom na tkanine a na spojoch.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Čo je to certifikačná jednotka Kipsta? Certifikačná jednotka Kipsta je tím zložený z technikov na testovanie v teréne, ktorí sú kvalifikovaní odborníci v oblasti: zavádzanie protokolov a špecifických testov súvisiacich s používaním produktov, prijímanie kvalifikovaných spolupracovníkov na testovanie a vyhodnocovanie funkčnosti produktov či objektívnu analýzu výsledkov prostredníctvom štatistických nástrojov.